Pracovnice provozu v kuchyni ZŠ

Anonymní
16.3.16 18:40

Pracovnice provozu v kuchyni ZŠ

Jsem klasicka kancelarska krysa, ale nedari se mi skloubit prac.dobu v zamestnani s vyzvedavanim deti. zkracení nebo uprava konce PD není mozna.
mohla bych jit pracovat do skolni kuchyne, do skoly chodi moje dite, skolku mame nedaleko.
jde o pomocnou silu - tahat kastroly, plechy, mytí těchto věcí, úklid kuchyně, provozu, zkrátka co je potřeba - znama me zrazuje, ze je to fyzicky velmi narocne. práce se nebojim, ale tak zase zhuntovat se nechci. vyhovovala by mi prac. doba, bez prescasu, vikendu apod.
mate zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10836
16.3.16 18:43

Loni jsem na tuto pozici nastoupila já. Po mateřské, doma jsem byla asi šest let. No popravdě první měsíce jsem si sáhla na dno, jak fyzické tak psychické. ted tam dělám druhým rokem a zvykla jsem si. Jsem doma soboty neděle svátky a skro prázdniny. Záleží kolik byste vařili obědů kolik vás tam je. Pokud, ale jsi zvyklá sedět tak opravdu bych to zvážila.
Klidně písni SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
636
16.3.16 18:45

Určité bude i změna v platu… Tohle je ta „nejhorší“ práce a mívají minimální mzdu, urcite žádná výhra. Je lepší připočítat co je výhodnější, nejen finančně… Co si platit někoho kdo děti bude vyzvedavat a hlídat než se vrátíte z prace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
16.3.16 18:47

Určitě souhlasím s MA. Hledala bych jinou variantu. Stejně ve školní kuchyni je pracovní doba od šesti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
636
16.3.16 18:49

@EvaG ano třeba u nás od 6…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
16.3.16 18:50
@M-A píše:
@EvaG ano třeba u nás od 6…

u nás právě taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1596
16.3.16 19:02

No tak já na téhle pozici byla 4 měsíce, z toho 3 měsíce těhu… Je to docela masakr práce… Dělala sem na hotelu a tam se to rovnalo jeden člověk 10 talířů a to co šlo za celý den z černé kuchyně… U nás normální pracovní doba min. 14 hodin :mrgreen:… No je to na vás… Budete se honit za pár korun a vyfluslá jak žvýkačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
16.3.16 19:03

Fakt bys považovala přestup z kanceláře do jídelny jako myčka za správný krok? Finančně bys to nepocítila? Vím, že tohle dělá moje sestřenka a dělá to teda za pár šupů :think: Radši bych se teda koukala ještě jinde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1109
16.3.16 19:09

No jestli ti nevadi ta prace fyzicky a neprijdes o moc penez, klidne do toho jdi; je to hodne o tom kolektivu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.16 19:10

No reknu to tato - jde mi o pracovni dobu, moje vysnena práce to není, dodělávám si vysokou a ted v anclu sice sedim na zadku, ale jsem z toho totalne psychicky vycerpana, nemám silu se věnovat skole…navíc mam smlouvu na dobu určitou.

pekne se v tom placam, kdybych sehnala kancl na pul uvazek, tak nevaham, ale bohuzel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.3.16 19:20

Holky u nás v kuchyni jsou spokojený…jasný, máknou si…
ale jsou fajn parta, pomáhají si navzájem…
jídlo máme dobrý a jako výhodu velkou vidím to, že si denně vezmu domů jídlo pro děti/chlapa…
sice to jako nejde, ale co si budeme povídat že…
peníze nevím, jaký mají… :nevim:
P

• Nahlásit
  • Citovat
25486
16.3.16 19:20
@Anonymní píše:
No reknu to tato - jde mi o pracovni dobu, moje vysnena práce to není, dodělávám si vysokou a ted v anclu sice sedim na zadku, ale jsem z toho totalne psychicky vycerpana, nemám silu se věnovat skole…navíc mam smlouvu na dobu určitou.pekne se v tom placam, kdybych sehnala kancl na pul uvazek, tak nevaham, ale bohuzel :nevim:

z vlastní zkušenosti, jestli si doděláváš školu a nevadí ti práce jdi radši někam do fabriky…záleží samozřejmě na provozu, ale dají se najít, kde se tak nenadřeš, děláš od šesti do dvou…navíc si můžeš nadělat hodiny třeba abys měla volno na studium a máš čistou hlavu a i finančně je to lepší jak kuchyně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
16.3.16 20:09
@brumdinka píše:
z vlastní zkušenosti, jestli si doděláváš školu a nevadí ti práce jdi radši někam do fabriky…záleží samozřejmě na provozu, ale dají se najít, kde se tak nenadřeš, děláš od šesti do dvou…navíc si můžeš nadělat hodiny třeba abys měla volno na studium a máš čistou hlavu a i finančně je to lepší jak kuchyně…

taková fabrika by se hodila, u nás je všude třísměnný provoz :nevim:
k zakladatelce, dělala jsem brigádně, šichty hrozný, peníze mizerný, ale pro mne to bylo prostě pořád lepší, než nemít nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
16.3.16 20:13
@martina.se píše:
taková fabrika by se hodila, u nás je všude třísměnný provoz :nevim:
k zakladatelce, dělala jsem brigádně, šichty hrozný, peníze mizerný, ale pro mne to bylo prostě pořád lepší, než nemít nic :think:

tak u nás taky…já tam tehdy dělala na 3 směny (i když sem už měla kluky, ale my se s manželem i babičkama střídali tak pro mě bylo lepší kvůli financím jet na směny), noční byli nejlepší, ale holky s malýma dětma chodili normálně jenom na ranní…když potřebovali kvůli školce či škole tak taky jeli třeba až od osmi do čtyř… jen měli logicky míň peněz…my jako směnařky sme měly příplatky za odpolední a noční…

Příspěvek upraven 16.03.16 v 20:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
16.3.16 20:14
@brumdinka píše:
tak u nás taky…já tam tehdy dělala na 3 směny, noční byli nejlepší, ale holky s malýma dětma chodili normálně jenom na ranní…když potřebovali kvůli školce či škole tak taky jeli třeba až od osmi do čtyř… jen měli logicky míň peněz…my jako směnařky sme měli příplatky za opdolední a noční…

tohle u nás vůbec nebylo možný :nevim: jedna vyjímka - nedělala odpol kvůli nemocnému dítku, ale i to byl strašný problémy.. zbytek fakt nehrozil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama