Pracuje tady někdo jako zubní asistentka?

Anonymní
7.1.20 09:41

Pracuje tady někdo jako zubní asistentka?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tady pracuje někdo jako zubní asistentka? Co ta práce obnáší a jaké je potřeba vzdělání? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 10:12

Ahoj. Já jsem se zajímala o tuto práci. Pan doktor sice měl v inzerátu, že hledá někoho na administrativu, proto jsem se o tuto pozici zajímala, ale vezlo z něj, že hledá asistentku. Náplní práce je v podstatě úplný chod ordinace, včetně míchání materiálu na zuby atd.. Prostě to, co vídáš u svého zubaře. :mrgreen: Ale podmínka byla, abych jela tuším do Ostravy, prý na pár dní, a udělala si tam na to kurz. S tím městem si nejsem jistá. :) Pokud jsi z Prahy a zajímáš se o tuto pozici, pan doktor stále hledá. Je z Prahy 4 - Braník. MUDr. Olšovský. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2115
7.1.20 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tady pracuje někdo jako zubní asistentka? Co ta práce obnáší a jaké je potřeba vzdělání? Děkuji za odpovědi.

Kamarádka pracuje na téhle pozici a má na to přímo školu, přesný název nevím, ale je zubní technik ;) Míchá zubní výplně, je k ruce zubaři, prostě dělá všechno, co vidíš u sestry ty sama u zubaře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:46

@Peťuláková děkuji za informace :blush: z Prahy nejsem. Ale ten kurz jsem si našla právě taky. Jdu na pohovor, ale nejsem si právě úplně jistá, co to bude obnášet. V inzerátu byla zubní asistentka :D na stránkách mají zubní asistentku i zubní sestru, tak mě to právě zmátlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 10:47

@osvc děkuji za odpověď :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie