Pracuje tu některá v New Yorkeru, Gate, HM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.15 21:59
Pracuje tu některá v newyorku,gate,HM??

Ahoj :mavam:
Pracujete některá v těchto obchodech? Pomalu se rozhlížím po práci a ráda bych pracovala tam, ale zajímá mě jaký to tam je? finančně a celkové chování nadřízených atd??Neznám nikoho kdo tam pracuje tak se to pokouším zjistit zde. :hug: děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Safiye
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 01.01.15 22:04

Kamarádka dělala v nextu s pry uz nikdy vic..

Uživatel je onlineLenek
Kelišová 5647 příspěvků 01.01.15 22:07

Svagrova uz tak 6 let v New yorkeru a je spokojena…a ja diky jejím slevam taky :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.15 22:13

U nás totiž budou otevírat novou prodejnu jenže nemůžu najít normální kontakt kam se zeptat na práci zrovna do toho new yorkeru bych šla hned :)

Uživatel je onlineLenek
Kelišová 5647 příspěvků 01.01.15 22:21

Jako vše ma své pro a proti jako kazda prace ale ona by nemenila. Vim ze pokud nejsou svátky nebo vyprodeje, tak to je taková pohodička… Ja bych to delat nemohla…od rána do večera clovek po lidech sklada a uklizi hadry

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.15 22:24

To sice jo, le furt lepší než v putice :D já potřebuju být mezi lidma i když mě někdy šíleně štvou :D před mateřskou jsem byla v mekáči, ale ted bydlím jinde a tam budu muset odejít. no snad se mi podaří najít kontakt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.15 22:24

To sice jo, le furt lepší než v putice :D já potřebuju být mezi lidma i když mě někdy šíleně štvou :D před mateřskou jsem byla v mekáči, ale ted bydlím jinde a tam budu muset odejít. no snad se mi podaří najít kontakt.

Uživatel je onlineLenek
Kelišová 5647 příspěvků 01.01.15 22:27

Ale jo. Je to cista prace. Zadne dohadovani s lidma. Bud zboží je a nebo neni. A řekla bych že velká výhoda je ve slevach co mají zaměstnanci…pak je to fajn-ja na tebe ty na me…ja dam slevu tobe ty pak me

Uživatel je onlineLenek
Kelišová 5647 příspěvků 01.01.15 22:29

Jo a co vim tak musí chodit v jejich hadrach a vždy v tom co je aktuální, takže ma doma pak takový svůj new yorker…tisíce tricek, kalhot…

Caitlyn
Kelišová 5823 příspěvků 01.01.15 22:49
@Safiye píše:
Kamarádka dělala v nextu s pry uz nikdy vic..

On to asi jinak vnímá člověk, který předtím pracoval v kanceláři a jinak ten co předtím pracoval na kase v Kauflandu…
Takže asi tak :think:

Caitlyn
Kelišová 5823 příspěvků 01.01.15 22:51
@Lenek píše:
Jo a co vim tak musí chodit v jejich hadrach a vždy v tom co je aktuální, takže ma doma pak takový svůj new yorker…tisíce tricek, kalhot…

To musí i ve svém volném čase mimo pracovní dobu? 8o :nevim:
To mě hodně překvapilo :think:

Uživatel je onlineLenek
Kelišová 5647 příspěvků 01.01.15 23:05

@zvědavá borůvka ve volném čase ne, ale uz si zadna z nich nikde stejně nic nekupuji když mají plno hader z prace za par kacek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.15 23:14

Zítra si zajedu do Prahy do nějaké pobočky zeptám se vedoucí na nějaké tel číslo na centrálu nebo někoho kdo o tom rozhoduje a uvidíme jak dopadnu :) mě by nevadilo nosit jejch věci mají je hezké nakupuju tam ráda :) tak to budu mít aspon levněji :)

Luca10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.15 23:42

Hlavne nechod do HM, jejich interni system je sileny. Delala jsem na Vaclavaku v dobe letnich slev, takze masakr na navstevnost, alr hlavne chovani vedeni bylo hrozne, absoutne nerespektovali nejaky narok na volny cas. Stalo se mi trikrat behem dvou mesicu, ze mi zavolali, at se seberu a jedu do prace, ze mi vcera zmenili smeny a zapomneli mi to zavolat. Tak jsem po nejakem case prestala zvedat telefony, kdyz jsem zrovna mela volno, to pak zase byly vyslechy, proc jsem to jako nebrala a co jsem mela na praci tak dulezityho. Kazdy tyden byl nejaky meeting, kde museli byt vsichni, a ten byl uz od sedmi rano, takze ja vstavala v pet, abych tam stihla dojet, behem pul hodiny nam prednesli plan na nasledujici tyden a ja se sla poflakovat po Praze, protoze jsem treba od dvou mela smenu. Absolutni ignorace pozadavku na ranni ci odpoledni smeny, ackoliv na to lakali na pohovoru. Za dva mesice jsem mela jednu jedinou volnou sobotu a vetsina mych smen byly odpoledni. Meli jsme pichacky a na vedouci byl velky tlak kvuli budgetu hodin, takze delali to, ze vecer po zaviracce, kdyz my jsme jeste dlouho uklizeli a rovnali bordel, vsem odpichli a nic nerekli, takze kazdy prisel treba o pul hodinu prace. Za mesic se to nascita… A to nemluvim o absolutni neduvere ve vztahu k zamestnancum. Jasne, kontrola kabelek pred odchodem domu je asi bezna vec vsude, ale tady se delalo i to, ze kdyz vedouci videla, ze ma clovek na sobe HM vec, opsala si takovy kod z cedulky (platil zakaz strihani vnitrnich cedulek z veci, ktere si clovek koupil!) a dalsi den musel dotycny donest uctenku jako doklad o koupi, kde byl ten samy kod. Kdyz nedonesl, danou vec hradil znovu. A tak dale… Nulova motivace zamestnancu, jen buzerace a natlak. Kdyz jsem nejake zakaznici chtela poradit s vyberem nebo ji neco pomoci najit, dostala jsem pak vynadano, ze kvuli me jsou plne kabinky a abych vic uklizela, nez si vsimala zakazniku. Takze servis hrozny… Vydrzela jsem to dva mesice a jeste ve zkusebce jsem odesla. Vedouci mi delala problemy s posledni vyplatou, nechtela mi vydat stravenky, na ktere jsem mela narok, a ani zapoctovy list mi nechteli dat. Des a hruza. Pritom prijimaci rizeni bylo skvele, zabavne, moc jsem se na tu praci tesila… No presla jsem do Camaieu a tam jsem byla jak v Jirikove videni. Uplny opak vseho a hlavne na prvnim miste byl vzdy zakaznik a zakaznicky servis, coz bylo puvodne to, proc jsem tuto praci chtela delat.

Příspěvek upraven 01.01.15 v 23:44

Mikys
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 01.01.15 23:44

Vím, ze v HM dělají ty několika kolové hromadné pohovory. Musíš treba minutu mluvit na dane slovo, obliknout figurínu podle sebe a tak. Prý v HM mají dobre peníze. Segra tam dělala pres agenturu brigádne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama