Pracuje tu některá z vás s kyvadlem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sloníček520
Kecalka 172 příspěvků 2 inzeráty 12.01.19 18:19
Pracuje tu nektera z vas s kyvadlem?

Zdravim a preji hezky vecer, pracuje tu nektera z vas s kyvadlem na dalku? Chtela bych zkusit jen jednu vec a zeptat se, mozna pro nekoho hloupost, ale pry je na to kyvadlo dobre:)

Reakce:
admin
Extra třída :D 11568 příspěvků 15.01.19 13:34

Dobrý den,

našla jsem dvě diskuze, kde se o kyvadlech mluví, nevím co chcete pomocí kyvadla zjistit, ale snad najdete v jedné z nich alespoň nějakou odpověď. https://www.emimino.cz/…karty-65630/ a https://www.emimino.cz/…tere-110488/ .
Snad Vám i zde brzy někdo odpoví :)

přeji hezký den

Diana :kytka:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 15.01.19 21:03
@Sloníček520 píše:
Zdravim a preji hezky vecer, pracuje tu nektera z vas s kyvadlem na dalku? Chtela bych zkusit jen jednu vec a zeptat se, mozna pro nekoho hloupost, ale pry je na to kyvadlo dobre:)

Kyvadla se můžeš ptát i ty sama, na to není potřeba zvláštního vzdělání. Možná tě to až zaskočí, jak to funguje :-). Nicméně bych byla s tímto opatrná, protože nikdy nevíš, jaká síla (respektive odkud pochází) za tím stojí.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >