Praha 8 - cvičení, rehabilitace

555
7.2.21 11:11

Praha 8 - cvičení, rehabilitace

Hezké dopoledne, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti se cvičením a rehabilitací na Praze 8. Potřebuji hlavně posílit svaly zad, protože mám už dost velké problémy, ale časem bych také chtěla zlepšit fyzičku a formovat postavu. Samozřejmě až otevřou zase možnosti…
Bude mi za pár dní 46, poslední roky díky věku, neřešitelnému chronickému stresu afyzickému vyčerpání jsme stloustla, jsem hodně vysoká, mám skoliozu a od mala jsme měla špatné držení těla, což podporovalo i závodní hraní basketu…Nikdy jsme nebyla moc na cvičení…spíš ten basket, chození, spinnig…Pilates už jsme se vždy musela přemáhat…Co mám děti skoro 12 let prakticky necvičím, jsem na vše sama, děti obrovští nespavci, vážné nemoci rodičů…v podstatě jsme neměla čas jít ani k doktorovi natož cokoli jiného…
Ale musím s tím něco udělat, protože za chvíli by mě vše pbolelo a byla ze mě troska, kterou jen bolí klouby a tak víc avíc sedí u televize ají:-) (s nadsázkou) a to nechci.
Nechci cvičení daleko, protože jsme s holkama sama a času moc není…takže nemohu jet hodinu někam tak hodinu cvičit a zase hodinu zpátky a potřebovala bych hodně dobré masáže a rehabilitace…každá je hodně jiná a někdo je to skoro k ničemu…

Moc děkuji za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9096
7.2.21 11:49

Nejsem z Prahy, takže jaké jsou tam možnosti fyzioterapie, nevím. Mně je 47, mám skoliozu a kyčelní artrozu. Nemám teda nadváhu. Cvičím každý den minimálně hodinu. Neznamená to, že když je zavřeno, nemůžeš cvičit. Je spousta možností na netu, začni hned a teď, nečekej, až bude otevřeno. Máš nejvyšší čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
7.2.21 11:59
@Paoloska píše:
Nejsem z Prahy, takže jaké jsou tam možnosti fyzioterapie, nevím. Mně je 47, mám skoliozu a kyčelní artrozu. Nemám teda nadváhu. Cvičím každý den minimálně hodinu. Neznamená to, že když je zavřeno, nemůžeš cvičit. Je spousta možností na netu, začni hned a teď, nečekej, až bude otevřeno. Máš nejvyšší čas.

Děkuji za komentář a gratuluji, že ste tak dobrá…
To, že jsme jsem stloustal neznamená, že mám nějakou extra nadváhu:-)..lidé říkají, že jsem hubená, protože jak jsem velká jsme prostě široká, ale ne nějaká tlouštice…ale za poslední 2 roky jsme přibrala 5kg…
A neptala jsem se na cvičení doma a nepsala jsem, že doma cvičit nebudu nebo necvičím, ale právě u skoliozy a problému se zábama může něco z netu víc ublížit než pomoc:-). Chodím 30-60 minut rychlé procházky, stepper, vibrační plošina…ale o to mi nešlo…
Chtěla jsem vědět zlušenosti z Prahy 8 hlavně s tou rehabilitací, která běží i teď, mám ji napsanou, ale chtěla bych zkušenost…a také zkušenost co někomu, kdo na nějaké cvičení doma a podobně prostě není vyhovovalo třeba z možností tady na Praze 8…Ne opravdu není cvičení moje extra radost a závbava, každý prostě takový není, nestydím se za to a nemíním se ospravedlňovat, já nikomu také nenutím svůj názor (prostě jsme spíš na procházky a kolektivní sporty ještě tak ten sponning)…zajímá mě co chytlo lidi s podobnou povahou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9096
7.2.21 12:38

@Aglája75 Já ale nijak neútočím ani se nevytahuju. Napsala jsem ti právě proto, že máme podobný věk i zdravotní problémy. Mně cvičení taky dříve vůbec nebavilo, spíš chůze a plavání. Pak jsem dostala impuls na rehabilitaci od skvělé fyzioterapeutky - dala mi typ na fitness studio, kam jsem začala chodit. Napřed jsem chodila na cvičení zaměřená na zdravá záda 2× týdně a super. Úplně skvělá trenérka :andel: :srdce:. Jakmile se zavřela studia, začala natáčet online a tak cvičím doma. Postupně jsem vyzkoušela další těžší cvičení. Samozřejmě vynechavám a nahrazuju třeba skoky, to už prostě za ty roky vím, co mi nedělá dobře. To je vše. Tobě držím pěsti ať si najdeš co potřebuješ a jsi šťastná, zdravá a spokojená :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
7.2.21 13:54
@Paoloska píše:
@Aglája75 Já ale nijak neútočím ani se nevytahuju. Napsala jsem ti právě proto, že máme podobný věk i zdravotní problémy. Mně cvičení taky dříve vůbec nebavilo, spíš chůze a plavání. Pak jsem dostala impuls na rehabilitaci od skvělé fyzioterapeutky - dala mi typ na fitness studio, kam jsem začala chodit. Napřed jsem chodila na cvičení zaměřená na zdravá záda 2× týdně a super. Úplně skvělá trenérka :andel: :srdce:. Jakmile se zavřela studia, začala natáčet online a tak cvičím doma. Postupně jsem vyzkoušela další těžší cvičení. Samozřejmě vynechavám a nahrazuju třeba skoky, to už prostě za ty roky vím, co mi nedělá dobře. To je vše. Tobě držím pěsti ať si najdeš co potřebuješ a jsi šťastná, zdravá a spokojená :kytka: :hug:

Ano a přesně proto bych chtěla tip na skvělou fyzioterapeutku na Praze 8,max nejbližším okolí Praha 7,9:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat