Praha - autem z centra přes Legerovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cassy25
Kecalka 271 příspěvků 14 inzerátů 14.07.18 18:23
Praha - autem z centra přes Legerovu

Ahoj, četla jsem o nějakých pracech na silnici a objížďce ve Wilsonově ulici- pojedu zítra z Proseka přes most Barikádníků až na Nuselák a pak D1 - nepochopila jsem z dopravního infa na webu zakruta, zda je trasa průjezdná s nějakým omezením či se musí objíždět? Nejel jste někdo tudy tento týden? Moc díky.

Reakce:
Jogrr
Závislačka 4526 příspěvků 14.07.18 18:46

@Cassy25 jed Blankou, Strahovskym tunelem a tim dalsim tunelem za ni, na jizni spojku a vyjedes na Chodove u nakupniho centra

monrom
Nováček 14.07.18 18:46

@Cassy25 Jela jsem to dnes před polednem. Oboustranně je omezení minus jeden pruh. Půl hodiny jsem popojížděla v koloně od Florence po Muzeum. Počítejte tedy s kolonou. I bez prací na silnici je to tam často děs.

monrom
Nováček 14.07.18 18:49

@Jogrr Ha, mezi Mrázovkou a Strahovským ještě dnes frézovali vozovku, ale snad už to bude zítra ok.
Na D0 kolem sjezdu na Plzeň také opravy a zůžení.
V létě se jezdí po Praze opravdu luxusně.
PS: Normálně tolik nejezdím, ale dnes jsem to dala křížem krážem tou Prahou. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >