Volá hygiena i v neděli?

481
8.3.21 15:11

Praha - hovor od hygieny - pozitivní test neděle

Ahoj, mám dotaz na prazaky, kteří/které měli potvrzeny pozitivní test ( na kovid) v neděli. Už vám volala hygiena? Samozřejmě klidně anonymně. My zatím pořád čekáme :think:. Minule ( mezi svátky) už volali hned ten den. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23485
8.3.21 15:39

Kdy minule? U stejne osoby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
8.3.21 15:49

@mroe : ne u jiné, od této osoby jsme to nechytili, teď jedeme další kolo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
8.3.21 15:49
@Sůvička80 píše:
Ahoj, mám dotaz na prazaky, kteří/které měli potvrzeny pozitivní test ( na kovid) v neděli. Už vám volala hygiena? Samozřejmě klidně anonymně. My zatím pořád čekáme :think:. Minule ( mezi svátky) už volali hned ten den. Díky.

Samozřejmě, že. Máte pozitivni test, když byl pozitivní mezi svátky. Proto se na ty testy chofit nemusí v průběhu těch 90 dnů. Středočeská hygiena volala druhý den. Možná taky volat nebudou vůbec, když jste v těch 90 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
8.3.21 16:00
@Sůvička80 píše:
@mroe : ne u jiné, od této osoby jsme to nechytili, teď jedeme další kolo :(

Ve tedy ještě nejste pozitivní a byli jste jen ve styku? Tak to mě 2× nekontaktovali vůbec a potřetí asi hen kvůli tomu, že to bylo v rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
8.3.21 16:05

Chlap má pozitivní test. Dcera měla pozitivní test v prosinci. Čekáme, až budou volat chlapovi na v neděli potvrzeny pozitivní PCR test. Přišla mu i smska, že je v registru osob ( infekčních). Od dcery jsme to nikdo nechytit. Ale to tu neřeším zajímá mě, jestli už dneska nebo resp. včera volali. Mě zadanku vypsala naše dr, potřebuji zadanku pro syna, dětská tam nebyla. Chci jít na testy, společně se synem a nechci čekat týden. Máme příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
8.3.21 16:23

@Sůvička80
Jestli ti jde o zadanku, tak si zavolej na ustrednu hygieny a prepoji te kam bude treba a zadanku obratem vystavi. Ja to tak udelala kdyz muj dr neordinoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23485
8.3.21 16:24
@Sůvička80 píše:
Chlap má pozitivní test. Dcera měla pozitivní test v prosinci. Čekáme, až budou volat chlapovi na v neděli potvrzeny pozitivní PCR test. Přišla mu i smska, že je v registru osob ( infekčních). Od dcery jsme to nikdo nechytit. Ale to tu neřeším zajímá mě, jestli už dneska nebo resp. včera volali. Mě zadanku vypsala naše dr, potřebuji zadanku pro syna, dětská tam nebyla. Chci jít na testy, společně se synem a nechci čekat týden. Máme příznaky.

Tak zavolej detske, az tam bude, kdyz mate priznaky, ma vas poslat praktik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
8.3.21 16:25

Tak už volají, dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu