Praha - jesle, školka od 2 let?

Anonymni
13.12.07 16:17

Praha - jesle, školka od 2 let ?

Sháním pro syna alespoň na dopoledne jesle nebo školku (i soukromou). Na jaře mu budou dva roky a od září v jeho 2,5 letech mi ho v žádné obecní školce P3 nechtějí vzít, že je moc dětí.
Máte někdo tip a zkušenosti (cena, kvalita „učitelek“, programu, vybavení, jídla) kdekoli v Praze ?
A také řeším, že syn zatím trvá na plenách a když vidí dudlík, tak dělá scény, že ho musí také mít. V jeslích by asi pleny nevadily, ale zase by bral jiným dětem dudlík. To by se obojí (pleny, dudlík) mezi staršími dětmi ve školce rychle odnaučil nápodobou ostatních dětí.
Za každou radu dík. R

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.12.07 19:35

Já jsem teď shodou okolností narazila na jesle. Dítko by tam mělo chodit po novém roce, zatím berou i na pět dnů v měsíci - zkuste se podívat na www.zzpraha4.cz a doporučuji jim hned (zitra) zavolat. Dost se to tam plni.

• Nahlásit
  • Citovat
16823
16.12.07 08:31

Dcera chodila od dvou a ctvrt let do jesli na Praze 7 pac chtela mezi deti a ja na klasicke piskovistni sedanky nebyla.
Chodila 2 x az trikrat tydne a kdyz jsem videla, ze se ji tam libi, tak jsem se ja postupne a nenasilne zaradila zpet do pracovniho procesu…

Ze zacatku jsme zacaly na pul dne a pac tam byla moc spokojena, tak jsme postupne presly na ty dva, nekdy tri dny v tydnu zhruba od 9-10 hodiny do 15-16 hodin. Uz jsme se prestehovali, tak kontakt nemam, ale kdyz pohledas na strankach P7, tak urcite najdes. Pak ve trech a ctvrt letech presla naprosto plynule a bez scen do skolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.1.08 15:51

Kouzelne tety v jeslickach

Krasny den,
muzu dat kontakt na jeslicky, kde jim nevadi, ze ma dite plinku a dudlik, jsou tam moc hodny tety a jsou doslova kouzelny, moje dvojcatka naucily spat v postylkach a zacinaji chodit na nocnik ( Petovi se drive nechtelo, bal se ) vrele doporucuji jsou na Praze 5 - Motol
stranky: www.malickov-jesle.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.11 16:58

Můžu doporučit v Dejvicích Mateřské centrum Bambíno - školka, kroužky, jesličky. Pleny nevadí ani ve školce, ani v jesličkách, všechny tety jsou moc hodné a k dětem přistupují individuálně. Ve školce jsou i angličtí učitelé, takže se dítko setká i s cizím jazykem, dá se i přihlásit, aby chodilo na angličtinu nebo francouzštinu. Na zahrádce mají pro děti kozlíky, ve vnitř saunu s relaxací, keramickou dílnu, relaxovnu… Akorát teď mají plno, takže je potřeba dopředu se tam zarezervovat, ať s váma počítají. Navíc má školka akreditaci MŠMT, což moc soukromých školek nemá. Děti se stravují kvalitní biostravou od Bionea. Chodím tam denně, takže vím, o čem mluvím :)

http://maternity-center.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.11 15:34

doporučuji Rodinné aktivity na Praze 3

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie