Reklama

Praha Podolí - vlastní porodní asistentka k porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 14.08.18 08:10
Praha Podolí - vlastní porodní asistentka k porodu

Ahoj holky!
Sháním kontakt na nějakou porodní asistentku, která by mě mohla v říjnu doprovodit k porodu v Praze - Podolí. Dvou jsem se již ptala a nemohou, mají bohužel plno. Nevíte, prosím, o někom? :srdce:
O dule zatím neuvažuji, ráda bych někoho, kdo může do porodu aspoň trochu zasáhnout, psychickou podporu mi zvládne udělat manžel (tedy doufám v to :lol: ).

Moc děkuju za odpověďi. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 14.08.18 08:18

@andrijka Myslím, že ji stejně nenechají „zasáhnout“.

Prtulak
Kecalka 191 příspěvků 14.08.18 08:19

@andrijka obávám se, že pokud to nebude porodní asistentka z Podolí, tak jí zasahovat do porodu nenechají.

Celina
Závislačka 2913 příspěvků 14.08.18 08:26

@andrijka Jaký je rozdíl mezi tamni asistentkou a tou, kterou bys teď našla někde na internetu?

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 14.08.18 08:29

Máte pravdu, holky. Rozdíl je v tom, že pokud PA nemá smlouvu s nemocnicí, zasáhnout ji nenechají. Právě proto bych moc ráda sehnala kontakt na někoho dalšího odtamtud. Jak jsem psala, ty dvě nemohou, a kontakt na další bohužel nemám. Kamarádka si „vlastní“ PA u porodu moc chválila, ale já se trošku bojím, že mně se sehnat nepodaří. :(

Vy s tím máte někdo vlastní zkušenost?

lampicka11
Závislačka 3364 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 09:30

Holky, já teď ležím v krci kde je stop stav a prý v Podolí je taky…říkala sestra… Že prý zaměstnanci nedostali výplatu a nemají lidi 8o nevím co je na tom pravdy :think:

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 14.08.18 10:23

Vím jen, že toho tam mají PA v Podolí opravdu dost a jsou vytížené … tak je to dost možné :,(

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 14.08.18 10:24
@novakova.t píše:
Holky, já teď ležím v krci kde je stop stav a prý v Podolí je taky…říkala sestra… Že prý zaměstnanci nedostali výplatu a nemají lidi 8o nevím co je na tom pravdy :think:

Jestli máš už po porodu, tak moc gratuluju a přeji jen samé zdraví a klidné miminko :kytka:

Bubla_Bučková
Závislačka 3120 příspěvků 14.08.18 10:27

@novakova.t kde nedostali výplatu?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 14.08.18 10:40
@Celina píše:
@andrijka Jaký je rozdíl mezi tamni asistentkou a tou, kterou bys teď našla někde na internetu?

Bohužel velký, tamní porodní asistentka bude mít na starost dva sály, klidně bude odbíhat od tvého tlačení k vedlejšímu porodu. Řešila jsem to také, bylo by mne jedno, kdo by to byl, jen aby měla na starost je me. Bohužel nejde vzít svoji asistentku, která by mohla do porodu zasahovat. Co ovšem lze, je si přizvat k porodu lékaře (samozřejmě placeného pod stolem), který jindy přichází až po narození miminka.

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 14.08.18 10:52
@Cuddy píše:
Bohužel velký, tamní porodní asistentka bude mít na starost dva sály, klidně bude odbíhat od tvého tlačení k vedlejšímu porodu. Řešila jsem to také, bylo by mne jedno, kdo by to byl, jen aby měla na starost je me. Bohužel nejde vzít svoji asistentku, která by mohla do porodu zasahovat. Co ovšem lze, je si přizvat k porodu lékaře (samozřejmě placeného pod stolem), který jindy přichází až po narození miminka.

Tak holt se to asi bude muset zvládnout. Zvládly to ostatní holky, zvládneme to i my ostatní 8o ;) akorát je tedy vážně blbý, že personál v takhle velké a vyhlášené nemocnici nemají, pokud je to pravda … :(

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 14.08.18 12:11

@andrijka ale oni ten personál mají, jedna asistentka na dva sály je běžný stav.

lampicka11
Závislačka 3364 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 12:43
@andrijka píše:
Jestli máš už po porodu, tak moc gratuluju a přeji jen samé zdraví a klidné miminko :kytka:

Dekuji…je zlatý a suprr

lampicka11
Závislačka 3364 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 12:55
@Bubla_Bučková píše:
@novakova.t kde nedostali výplatu?

V podoli…v po­rodnici…prý mají málo doktorů tak proto. Ale jak říkám…nevím co je na tom pravdy … :nevim:

lampicka11
Závislačka 3364 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 12:57

Mimochodem…já v sobotu rodila tady a měli stop stav..6porodnich boxu plných a já se dostala jen tak tak…když byla na 7cm..rodilo se tady o stoset. Já byla poslední co přijmuli než někoho dalšího propustily.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama