Praha tipy kam s dítětem - 4 roky

Anonymní
27.12.19 11:37

praha tipy kam s dítětem - 4 roky

Ahoj,

prosím anonym, máme v Praze pár známých a ne každému jsme řekli, že jedeme, máme 7 dní dovolenou a chceme si ji užít a ne být každý den po návštěvách..

Kam byste mi doporučili s 4 letou? Muzeum na letné, zemědělské známe, kam jinam? Má ráda strašidla, vyplatí se muzeum strašidel či je to jen předražená turistická akce?

A máte i tipy kam zadarmo, nějaké akce a tak, plus nějaké herničky, kde si může vyhrát a my s mužem si dát kávu, něco většího, nejen nějaký koutek, pre pak tam vydrží chvilku, známe na Praze 10 v obchodním centru kulíškov, ale je to Hostivař a my budeme kolem letný, nevadí někam dojet, ale toto už je dost z ruky..

dcera je hodně akční a zvídavá, napadlo mě muzeum lega, ale jestli je to jen na prohlížení, nebude ji to bavir, dá se tam i s legem pohrát?

a poslední, ještě tip na nějaký bazen s tobogánem, nemusí to být nutně aquapark, v čestlicích vypadá krásně, ale přijde mi zbytečně velký, stačila by 1 skluzavka a tobogan..děkuji všem za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6502
27.12.19 11:41

Bazén na Barrandove má tobogán, jinak je malej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19203
27.12.19 11:45

My se s dětmi chystáme v nejbližší době ještě do národního muzea, nutně potřebují vidět minimálně tu kostru velryby.
Jinak Petřín (lanovka, bludiště, rozhledna), jsou tam i nějaká hřiště. Z heren Tobago na Zličíně, Brumbambule ve Vysočanech nebo Žirafa v Průhonicích.
ZOO, krmení kachen a labuťí na náplavce, stopování muflonů u Thomayerky.
V muzeu lega měli i nějaké kostičky na stavění, naše děti ale baví stejně nejvíc hrabárna (vyhrabou si kostičky co se prodávají na váhu).
Případně vzít kolo/odrážedlo a probrouzdat Stromovku, letenské sady, Šárku…
Děti mulují dopravní hřiště na Vipichu (jsou tam o víkendu semafory), ale nevím, jak je funkční přes zimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama