Praha východ - Uhříněves, Říčany, Kolovraty a okolí?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 14.07.10 08:52
Praha východ - Uhříněves, Říčany, Kolovraty a okolí?

Je tu nejaka mamina ?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »
Reakce:
jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 14.07.10 09:40

ahoj, já jsem z říčan, ale zatím jsem mamina čekatelka :-D rodit budu až koncem srpna, začátkem září.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 14.07.10 10:07

Já jsem taky ze Říčan, ale už kopu vyšší ligu.
Mám holky 5 a 7 let.
Dotazy ale samozřejmě ráda zodpovím.
 Halka

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 14.07.10 14:07

Spis me zajimalo, jestli jsou v okoli nejaky maminky se kteryma by se dalo sem tam nekam zajit a poklabosit :)

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 14.07.10 19:05
jaja85 píše:
ahoj, já jsem z říčan, ale zatím jsem mamina čekatelka :-D rodit budu až koncem srpna, začátkem září.

Gratuluju, preju zdravy miminko, at to rychle utece :)

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 15.07.10 12:11
jaja85 píše:
ahoj, já jsem z říčan, ale zatím jsem mamina čekatelka :-D rodit budu až koncem srpna, začátkem září.

Ahoj, já jsem malý kousíček od říčan cca 5km a termín mám taky konec srpna začátak září :mavam:

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 15.07.10 14:43
domisek.b píše:
jaja85 píše:
Ahoj, já jsem malý kousíček od říčan cca 5km a termín mám taky konec srpna začátak září :mavam:

jo? :-) tak to přeju hodně štěstí a rychlý porod :wink:
Já v okolí žádnou těhulku neznám, takže vlastně ani maminu. To by jsme mohli někdy pokecat,co? :-D

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 16.07.10 12:56

Ahoj Jaja, určitě by jsem mohly pokecat :-). Koukala jsem, že máme termín těsně po sobě :-).

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 17.07.10 10:56
domisek.b píše:
Ahoj Jaja, určitě by jsem mohly pokecat :-). Koukala jsem, že máme termín těsně po sobě :-).

a kde se chystáš rodit?? já v benešově a čim víc se to blíží tak začínám mít strach. :roll: jak jsi na tom ty??? Předpokládám, že čekáš první miminko nebo ne? :-)

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 18.07.10 21:31

ahojky, já jsem taky z říčan a čekáme klučíka ke konci srpna, ráda poznám ostatní těhulky a maminy :wink:

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 18.07.10 21:34

holky, já taky v bene, to bysme mohly pokecat všechny, toho mýho už to nebaví poslouchat;o)už jsme tam byli na předpor.kurzu a vypadá to tam sympaticky, navíc kdykoliv jsme měli nějakej problém, rádi udělali pořádný vyšetření i o půlnoci :-)

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 19.07.10 08:03

Já jsem v Benešově rodila a můžu jenom doporučit :)

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 19.07.10 08:32
jaja85 píše:
domisek.b píše:
Ahoj Jaja, určitě by jsem mohly pokecat :-). Koukala jsem, že máme termín těsně po sobě :-).
a kde se chystáš rodit?? já v benešově a čim víc se to blíží tak začínám mít strach. :roll: jak jsi na tom ty??? Předpokládám, že čekáš první miminko nebo ne? :-)

Já se chystám do Prahy, na bene jsem slyšela jen samý stížnosti, je fakt, že i pozitiva ale stížností bylo víc a Praha mi přišla lepší na vybavení porodince.

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 19.07.10 09:38
Petullka82 píše:
holky, já taky v bene, to bysme mohly pokecat všechny, toho mýho už to nebaví poslouchat;o)už jsme tam byli na předpor.kurzu a vypadá to tam sympaticky, navíc kdykoliv jsme měli nějakej problém, rádi udělali pořádný vyšetření i o půlnoci :-)

fakt? a jakej byl kurz? Já se tam chystám dneska, tak jsem na to zvědavá :-)
a ty čekáš první? My zatím nevíme co čekáme, nechali jsme si to jako překvápko k porodu :mrgreen:

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 19.07.10 09:39
domisek.b píše:
jaja85 píše:
domisek.b píše:
a kde se chystáš rodit?? já v benešově a čim víc se to blíží tak začínám mít strach. :roll: jak jsi na tom ty??? Předpokládám, že čekáš první miminko nebo ne? :-)
Já se chystám do Prahy, na bene jsem slyšela jen samý stížnosti, je fakt, že i pozitiva ale stížností bylo víc a Praha mi přišla lepší na vybavení porodince.

no vidiš, já na benešov zase slyšela jen chválu. Praha mě odradila tou brzkou registrací, jinak bych šla taky rodit k Apolináři. Ale časově to vyjden astejno a benešov se mi líbí. I když možná, že to vybavení v praze bude lepší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >