Reklama

Praha východ - Uhříněves, Říčany, Kolovraty a okolí?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 14.07.10 08:52
Praha východ - Uhříněves, Říčany, Kolovraty a okolí?

Je tu nejaka mamina ?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »

Reklama

Reakce:

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 14.07.10 09:40

ahoj, já jsem z říčan, ale zatím jsem mamina čekatelka :-D rodit budu až koncem srpna, začátkem září.

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 14.07.10 10:07

Já jsem taky ze Říčan, ale už kopu vyšší ligu.
Mám holky 5 a 7 let.
Dotazy ale samozřejmě ráda zodpovím.
 Halka

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 14.07.10 14:07

Spis me zajimalo, jestli jsou v okoli nejaky maminky se kteryma by se dalo sem tam nekam zajit a poklabosit :)

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 14.07.10 19:05
jaja85 píše:
ahoj, já jsem z říčan, ale zatím jsem mamina čekatelka :-D rodit budu až koncem srpna, začátkem září.

Gratuluju, preju zdravy miminko, at to rychle utece :)

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 15.07.10 12:11
jaja85 píše:
ahoj, já jsem z říčan, ale zatím jsem mamina čekatelka :-D rodit budu až koncem srpna, začátkem září.

Ahoj, já jsem malý kousíček od říčan cca 5km a termín mám taky konec srpna začátak září :mavam:

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 15.07.10 14:43
domisek.b píše:
jaja85 píše:
Ahoj, já jsem malý kousíček od říčan cca 5km a termín mám taky konec srpna začátak září :mavam:

jo? :-) tak to přeju hodně štěstí a rychlý porod :wink:
Já v okolí žádnou těhulku neznám, takže vlastně ani maminu. To by jsme mohli někdy pokecat,co? :-D

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 16.07.10 12:56

Ahoj Jaja, určitě by jsem mohly pokecat :-). Koukala jsem, že máme termín těsně po sobě :-).

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 17.07.10 10:56
domisek.b píše:
Ahoj Jaja, určitě by jsem mohly pokecat :-). Koukala jsem, že máme termín těsně po sobě :-).

a kde se chystáš rodit?? já v benešově a čim víc se to blíží tak začínám mít strach. :roll: jak jsi na tom ty??? Předpokládám, že čekáš první miminko nebo ne? :-)

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 18.07.10 21:31

ahojky, já jsem taky z říčan a čekáme klučíka ke konci srpna, ráda poznám ostatní těhulky a maminy :wink:

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 18.07.10 21:34

holky, já taky v bene, to bysme mohly pokecat všechny, toho mýho už to nebaví poslouchat;o)už jsme tam byli na předpor.kurzu a vypadá to tam sympaticky, navíc kdykoliv jsme měli nějakej problém, rádi udělali pořádný vyšetření i o půlnoci :-)

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 19.07.10 08:03

Já jsem v Benešově rodila a můžu jenom doporučit :)

ebambino
Závislačka 3751 příspěvků 19.07.10 08:32
jaja85 píše:
domisek.b píše:
Ahoj Jaja, určitě by jsem mohly pokecat :-). Koukala jsem, že máme termín těsně po sobě :-).
a kde se chystáš rodit?? já v benešově a čim víc se to blíží tak začínám mít strach. :roll: jak jsi na tom ty??? Předpokládám, že čekáš první miminko nebo ne? :-)

Já se chystám do Prahy, na bene jsem slyšela jen samý stížnosti, je fakt, že i pozitiva ale stížností bylo víc a Praha mi přišla lepší na vybavení porodince.

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 19.07.10 09:38
Petullka82 píše:
holky, já taky v bene, to bysme mohly pokecat všechny, toho mýho už to nebaví poslouchat;o)už jsme tam byli na předpor.kurzu a vypadá to tam sympaticky, navíc kdykoliv jsme měli nějakej problém, rádi udělali pořádný vyšetření i o půlnoci :-)

fakt? a jakej byl kurz? Já se tam chystám dneska, tak jsem na to zvědavá :-)
a ty čekáš první? My zatím nevíme co čekáme, nechali jsme si to jako překvápko k porodu :mrgreen:

jaja85
Extra třída :D 12800 příspěvků 19.07.10 09:39
domisek.b píše:
jaja85 píše:
domisek.b píše:
a kde se chystáš rodit?? já v benešově a čim víc se to blíží tak začínám mít strach. :roll: jak jsi na tom ty??? Předpokládám, že čekáš první miminko nebo ne? :-)
Já se chystám do Prahy, na bene jsem slyšela jen samý stížnosti, je fakt, že i pozitiva ale stížností bylo víc a Praha mi přišla lepší na vybavení porodince.

no vidiš, já na benešov zase slyšela jen chválu. Praha mě odradila tou brzkou registrací, jinak bych šla taky rodit k Apolináři. Ale časově to vyjden astejno a benešov se mi líbí. I když možná, že to vybavení v praze bude lepší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >