Praktický dárek nebo "hračička" k 30tinám

192
1.4.16 12:21

praktický dárek nebo "hračička" k 30tinám

Ahoj. Jdu si pro radu, vím, že se musím rozhodnout sama, ale fakt nevím :). Manžel bude mít 30 tiny… přál by si akrobatický vrtulník (cca 6 až 12 tisíc), vím, že by mu to udělalo hroznou radost, ale mě je svým způsobem líto těch peněz, kterých nemáme na mateřské mazbyt. On má spoustu zájmů, takže koupit něco jiného by nebyl problém, ale jak on říká, nářadí atd… si může koupit kdykoliv, ale takovouhle hračičku ne. Dali by jste přednost praktičnosti nebo udělali manželovi radost? :). vím, že bude štastný i z ostatních věcí, ale tohle je jeho sen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4472
1.4.16 12:24

@masinka69 udělala bych mu radost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zoy
1496
1.4.16 12:25

Pokud není peněz nazbyt, tak bych se třeba zkusila domluvit s ostatními příbuznými (např. jeho rodiče, sourozenci) a společnými silami koupila vrtulník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
1.4.16 12:26

@masinka69 udělala bych mu radost :-) chlap ma tedka taky narozeniny a libi se mu hodinky za 5 tisic a kdyz jsem se ho ptala co chce tak mi nadiktoval same prakticke veci jako trenky a ponozky, kterých ma stejne hafol. Tak jsem mu koupila ty hodinky :) a vim, že bude mit radost :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1185
1.4.16 12:26

Asi taky bych mu udělala radost. Můj má taky letos 30a nevím, co dostane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
1.4.16 12:30

Urcite radost :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
1.4.16 12:33

Pokud vás to nepoloží finančně, udělejte mu radost :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1340
1.4.16 12:45

Já bych mu koupila vrtulník. Ráda dělám manželovi radost, pokud je to jen trochu možné. Ale složila bych se s rodinou, u nás to většinou probíhá tak, že se skládáme na něco většího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.16 13:01

Udělala bych mu radost. Můj muž si k 30tinám přál detektor kovů, stál přes 20 tisíc. No taky si ty peníze dovedu představit utracené někde jinde, ale kdyby jsi ho viděla když rozbalil dárek :lol: Jak malé děcko :lol: Víš co, říkám si, že žijeme jen jednou, musíme si dělat radosti :) Jestli vás to finančně nepoloží, koupila bych vrtulník :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
1.4.16 13:06

@masinka69 udělat radost :pankac:
Má vybraný konkrétní model??? A umí létat? Na začátek bych koupila „levnějšího“ drona nebo vrtulník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
1.4.16 13:23

Rozhodně hračičku. Jak by bylo dítěti, kdyby dostalo k narozeninám tepláky nebo pastu na zuby? ;) Jak by bylo tobě, kdybys ke třicátinám dostala třeba prášek na praní? :mrgreen: :lol:
A pokud je to finančně náročnější hračka, tak se složte, ať už v rodině nebo mezi kamarády.

Příspěvek upraven 01.04.16 v 13:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
1.4.16 13:25

@Parchant správná poznámka. Pokud to nikdy neměl v ruce, tak to rozmlátí během tak deseti minut…
Ale ty malé vrtulníčky stojí možná dvě tři stovky? Tak mu dej napřed tenhle „jakože tréninkovej“ a za chvíli vytáhni ten pořádnej…bude mít překvápko nadvakrát :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
1.4.16 13:28

@masinka69 koupila bych hračku, určitě. Ale možná bychse domluvila s příbuznými, že byste se složili nebo by přispěli? Možná by sami byli rádi, že nebudou muset nic vymýšlet :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
1.4.16 15:02

K třicetinám je to určitě na hračičku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2026
1.4.16 20:58

@Mar__tanka1983 manža dostal právě „trénovací“ za 700kč. Třetí den ulomil těžítko na vrtulce a je po hračce :P
Takže opravdu na obyč naučit a pak investovat :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat