Praktický lékař pro dospělé Frýdek-Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
noggrice
Povídálka 28 příspěvků 09.02.17 15:54
Prakticky lekar pro dospele Frydek-Mistek

Ahoj vsem z FM a blizkeho okoli!
Prosim poradte dobreho obvodniho lekare ve FryDku- Mistku - se zajmem o pacienta, citliveho, empatickeho, se snahou najit opravdovou pricinu problemu…ktery idealne nepodcenuje i psychickou stranku cloveka. Ja vim, ze jsem narocna, ale piste prosim svoje zkusenosti. MOC DEKUJI :srdce:

Reakce:
PetraBr
Povídálka 33 příspěvků 09.02.17 18:00

Chodim k pani dr. Hrenove (Sagena Mistek) a jsem spokojena, sestricka perfektni a pani doktorka vzdy poradila, zvolila nejlepsi reseni, muzu doporucit

noggrice
Povídálka 28 příspěvků 10.02.17 12:58
@PetraBr
@PetraBr píše:
Chodim k pani dr. Hrenove (Sagena Mistek) a jsem spokojena, sestricka perfektni a pani doktorka vzdy poradila, zvolila nejlepsi reseni, muzu doporucit

Dekuju moc za tip. Pani doktorka je spise mladsi? Moje soucasna obvodni je starsi pani, co uz ordinuje veky a nekdy mi prijde, ze ma zazite nejake postupy a z tech moc nevybocuje, a taky se kouka na mladsi lidi, ze co tam jako delaji, vzdyt by spravne nemeli mit potize a nedejboze tolik potizi, posledne jsem si tam pripadala jako ze jsem hypochondr… :(

PetraBr
Povídálka 33 příspěvků 10.02.17 19:05
@noggrice píše:
@PetraBrDekuju moc za tip. Pani doktorka je spise mladsi? Moje soucasna obvodni je starsi pani, co uz ordinuje veky a nekdy mi prijde, ze ma zazite nejake postupy a z tech moc nevybocuje, a taky se kouka na mladsi lidi, ze co tam jako delaji, vzdyt by spravne nemeli mit potize a nedejboze tolik potizi, posledne jsem si tam pripadala jako ze jsem hypochondr… :(

Ano, rekla bych tak 30 :think: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >