Reklama

Praktický lékař pro dospělé Frýdek-Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

noggrice
Povídálka 28 příspěvků 09.02.17 15:54
Prakticky lekar pro dospele Frydek-Mistek

Ahoj vsem z FM a blizkeho okoli!
Prosim poradte dobreho obvodniho lekare ve FryDku- Mistku - se zajmem o pacienta, citliveho, empatickeho, se snahou najit opravdovou pricinu problemu…ktery idealne nepodcenuje i psychickou stranku cloveka. Ja vim, ze jsem narocna, ale piste prosim svoje zkusenosti. MOC DEKUJI :srdce:

Reklama

Reakce:

PetraBr
Povídálka 33 příspěvků 09.02.17 18:00

Chodim k pani dr. Hrenove (Sagena Mistek) a jsem spokojena, sestricka perfektni a pani doktorka vzdy poradila, zvolila nejlepsi reseni, muzu doporucit

noggrice
Povídálka 28 příspěvků 10.02.17 12:58
@PetraBr
@PetraBr píše:
Chodim k pani dr. Hrenove (Sagena Mistek) a jsem spokojena, sestricka perfektni a pani doktorka vzdy poradila, zvolila nejlepsi reseni, muzu doporucit

Dekuju moc za tip. Pani doktorka je spise mladsi? Moje soucasna obvodni je starsi pani, co uz ordinuje veky a nekdy mi prijde, ze ma zazite nejake postupy a z tech moc nevybocuje, a taky se kouka na mladsi lidi, ze co tam jako delaji, vzdyt by spravne nemeli mit potize a nedejboze tolik potizi, posledne jsem si tam pripadala jako ze jsem hypochondr… :(

PetraBr
Povídálka 33 příspěvků 10.02.17 19:05
@noggrice píše:
@PetraBrDekuju moc za tip. Pani doktorka je spise mladsi? Moje soucasna obvodni je starsi pani, co uz ordinuje veky a nekdy mi prijde, ze ma zazite nejake postupy a z tech moc nevybocuje, a taky se kouka na mladsi lidi, ze co tam jako delaji, vzdyt by spravne nemeli mit potize a nedejboze tolik potizi, posledne jsem si tam pripadala jako ze jsem hypochondr… :(

Ano, rekla bych tak 30 :think: :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama