Praktik a gynekolog Praha 13

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineRhoda
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 15:32
Praktik a gynekolog Praha 13

Máte prosím někdo tip na praktika a gynekologa na Praze 13, případně 5, se kterými jste spokojené a kteří berou nové pacienty?
Já mám lékaře stále v původním místě bydliště a ráda bych si sehnala někoho v tom současném, ať nemusím jezdit daleko.
Děkuju a přeju pěkný den :kytka:

Reakce:
Gortyna
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 23.05.19 16:26

Já chodím na polikliniku Lípa k praktické, je jich tam dost co berou. Chodím ke Karin Šrajerove a zatím jsem tam byla jen 2× a vzdy milá a empatická, ale neřešilo se nic zásadního, gynekolog si nestěžuju ale na doporučení to není

Monulie
Kecalka 212 příspěvků 23.05.19 21:57

Taky chodím k praktikovi do Lípy, David Mayer. Sestra trochu dost od rány, ale doktor vcelku rozumný. Gynda mě tam nevzala, ale je to dva roky zpět. Rozhodně ale nebrat stoduleckou GONA, od paní doktorky Lavrynenko jsem utekla poté, jak „profesionálně“ zvládla moje obtíže.

Ornwen
Kelišová 5262 příspěvků 24.05.19 09:33

@Rhoda praktika mam na 5, rad vypisuje zadanky a nerad saha na pacienty :roll: ale ja si nestezuju.
Na gyndu chodim k Turkove/adamove do medivy, mne vyhovuje, vetsina preferuje druheho dr Ptacka, co tam je. U toho jsem byla jednou a nesedl mi.

Váš příspěvek
Reklama