Reklama

Praktikovat sex pro klid v rodině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:39
Praktikovat sex pro klid v rodině?

Prosím anonymně. Jsem 3roky s přítelem, který má velmi rád sex. Kdykoliv, kdekoliv, přes menses. V podstatě den se odvíjí od toho, zda ráno proběhne milování. Předpokládám, že i vy ostatní máte prostě sem tam starosti, něco důležitého se řeší, někdy se holt nechce zrovna v ten moment, někdy něco bolí apod. Přítel je opravdu při chuti vždy, já mám sex ráda, ale víc a víc si uvedomuju, jak je rozladěný, když ho „zklamu“, je otrávený, protivný, pak se i rafnem kvůli blbosti. Vaše životní zkušenost? Být mu po vůli kvůli klidu v „rodině“? Asi se nechci úplně přizpůsobit, co je to pak za sex z povinnosti. Diskuse s ním vede jen k hádce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18963 příspěvků 12.08.18 19:43

Ne, určitě bych s ním nespala každý den aby on nebyl na nervy pokud ty nemáš chuť.
Kdyby jsi byla nemocná, těhoná nebo pak s dítětem tak co, upadne mu?

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 12.08.18 19:44

no skoro každý má rád sex, ale umí se mírnit, to co popisuješ ty, to by už dávno nebyl můj partner teda… asi nemáte děti co? až je budete mít tak třeba bude ještě méně sexu, jak by to řešil? chodil jinde?
být tebou tak ho pošlu někam

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 19:45

Ne, nespala bych s ním každý den, pokud by mi nebylo dobře. Pokud má nutkání, může použít své ruce, a nebýt jak osina v zadku.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 12.08.18 19:45

Ne, vyprdla bych se mu na to. Aby se mu náhodou něco nestalo :roll:

Neeky
Kecalka 412 příspěvků 12.08.18 19:47

Do sexu se nenutím. Někdy je opravdu důvod, že nemám chuť (menses, výtok, těhotenství, migréna, starosti) a nutit se do toho pro klid v rodině fakt nenechám. Samozřejmě to platí i opačně. Někdy nemá chuť zase přítel (nevolnost, únava, stres) a taky to akceptuju. A abychom byli na sebe navzájem napružení jen kvůli tomu, že jeden nebyl druhému po vůli, to mi přijde na hlavu.

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 12.08.18 19:48

btw. to zas bude až tady naklušou ti chlapi co tady vysedávají… :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:48

Z vlastní zkušenosti, bude to jen horší. Teď máš ještě aspoň někdy chuť, ale za pár let to bude horší. Chuť se bude snižovat :) Mám podobně náruživého přítele, jsme spolu už přes 20 let a někdy je to fakt dost náročné. Neberu to jako povinnost, která se musí splnit. Jsem ráda, že ho ještě vůbec přitahuji. Ale častokrát je to prostě jen proto, aby byl v pohodě, vím, že by byl podrážděný a pak jen gradují hádky kvůli maličkostem. Chci, aby byl ve vztahu spokojený. Nemám sex s nechutí, ale není to ani tak, že bych do toho šla jakože nemůžu se dočkat. V takovém vztahu musí být hodně lásky a tolerance.
Prosím zachovat anonym, je to hodně osobní.

Russet
Extra třída :D 10390 příspěvků 12.08.18 19:48
@Anonymní píše:
Prosím anonymně. Jsem 3roky s přítelem, který má velmi rád sex. Kdykoliv, kdekoliv, přes menses. V podstatě den se odvíjí od toho, zda ráno proběhne milování. Předpokládám, že i vy ostatní máte prostě sem tam starosti, něco důležitého se řeší, někdy se holt nechce zrovna v ten moment, někdy něco bolí apod. Přítel je opravdu při chuti vždy, já mám sex ráda, ale víc a víc si uvedomuju, jak je rozladěný, když ho „zklamu“, je otrávený, protivný, pak se i rafnem kvůli blbosti. Vaše životní zkušenost? Být mu po vůli kvůli klidu v „rodině“? Asi se nechci úplně přizpůsobit, co je to pak za sex z povinnosti. Diskuse s ním vede jen k hádce.

Tak rozhodně bych nekývla v době menstruace. Jinak kdybych neměla vyloženě chuť, odmítla bych. Ale jestli jsi 3 roky neodmítala a až teď se vzpíráš, tak to asi nechápe ;)

Bubla_Bučková
Závislačka 3107 příspěvků 12.08.18 19:48

A teď kdo je na tom hůř? :think: Ty nebo holčina, co má sex třikrát měsíčně a některé z toho málem švihlo :P Tohle je přece jedna z těch věcí, která musí sedět oběma (bydlení, děti, svatba,…).Pošli ho do oběhu nymfomance :mrgreen: :hug:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 19:49
@Kaileee píše:
btw. to zas bude až tady naklušou ti chlapi co tady vysedávají… :roll:

Jo jo, to tady bude létat, že žena musí být vždy povolná, jinak bude hledat jinde, bomba vztah. :lol:

vendulaaa
Závislačka 4890 příspěvků 12.08.18 19:51

Takový chlap si ženské neváží. Jinak by respektoval, že to prostě není každý den každé vhod…

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 12.08.18 19:52
@Anonymní píše:
Z vlastní zkušenosti, bude to jen horší. Teď máš ještě aspoň někdy chuť, ale za pár let to bude horší. Chuť se bude snižovat :) Mám podobně náruživého přítele, jsme spolu už přes 20 let a někdy je to fakt dost náročné. Neberu to jako povinnost, která se musí splnit. Jsem ráda, že ho ještě vůbec přitahuji. Ale častokrát je to prostě jen proto, aby byl v pohodě, vím, že by byl podrážděný a pak jen gradují hádky kvůli maličkostem. Chci, aby byl ve vztahu spokojený. Nemám sex s nechutí, ale není to ani tak, že bych do toho šla jakože nemůžu se dočkat. V takovém vztahu musí být hodně lásky a tolerance.
Prosím zachovat anonym, je to hodně osobní.

To opravdu je po jedné absenci soulože podrážděný? Proč si ho nevyhoní? Osobně si nemyslím, že chlape, co je po absenci jedné souložené nepříjemný a podrážděný, má všechny hormony v těle v pohodě. :think:

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 12.08.18 19:52
@Wani píše:
Jo jo, to tady bude létat, že žena musí být vždy povolná, jinak bude hledat jinde, bomba vztah. :lol:

jojo, bych chtěla vidět ty ženy co mají doma ty emimi chlapy

Bubla_Bučková
Závislačka 3107 příspěvků 12.08.18 19:53

@Wani hlavně taky, že je to pro ně jako kyslík… Tak my ostatní, kde není sex nebo jinak urážení se na denním pořádku teda máme doma… jo jasně nevěrníky, nemocné nebo utajené gaye :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama