Přání nadřízenému na rozloučenou

Anonymní
21.7.21 09:09

Přání nadřízenému na rozloučenou

Zanedlouho nám odejde nadřízený (šéf mého přímého nadřízeného) a každý z nás mu má napsat vzkaz na rozloučenou. Problém je, že já jsem s tím člověkem téměř nepřišla do styku, částečně kvůli mé RD a částečně kvůli pandemii. Prostě už jsem v kanceláři pár let nebyla a v podstatě vše řeším se svým přímým nadřízeným. Z výše uvedených důvodů mu nemůžu napsat nic osobního a i přání typu „byla čest s tebou pracovat“ mi přijdou vzhledem k situaci mimo. Nenapadá vás nějaké aspoň trochu inteligentní přání, které nebude úplně banální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24283
21.7.21 09:24

Ten šéf tě nezná, ty ho neznáš, napsala bych klidně naprosto banální klišé - proč vymýšlet něco originálního?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
21.7.21 09:30

Já hlavně nechápu, proč byste mu měli všichni psát? Je to vynucené a už z toho důvodu mi to příipadá neosobní a nechtěla bych to. Kdo se chce rozloučit, tak se rozloučí, kdo nechce, tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
21.7.21 09:30

To je zase fraška - povinné přání na rozloučenou. A když nic nenapíšeš? Strhnou ti prémie nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
21.7.21 09:33

Naprosto jednoduše - „Přeji Vám mnoho úspěchu ve Vašem dalším životě, ať se budete věnovat čemukoli.“ Neutrální a přitom přátelské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8695
21.7.21 09:35

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 10:26

@lklk @jita22 nestane se nic, o nic nepřijdu a ani mi nikdo nic neřekne, ale nechci vypadat jako ignorant. I mě potěšilo, když jsem odcházela na mateřskou, že mi napsali přání i noví kolegové, se kterými jsem se moc neznala. A to, že ho osobně neznám neznamená, že si nevážím jeho práce.

@Bafonek Díky za jedinou odpověď k věci. :kytka: To, co jsi napsala, sice nepoužiju, ale díky tomu mě napadlo něco, co bych použít mohla :).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat