Náhlá změna chování dcery u prarodičů

Anonymní
7.1.20 11:54

Prarodiče-dcera, náhlá změna chování.

Hezký den, předem prosím o zachování anonymu. Mám 3 letou dceru, od mala se styka s prarodiči. Je to asi rok, co měl tchán vážný úraz hlavy a prošel náročnou léčbou. Již je doma, ale mentálně mu to občas přepne. Dcera k nim jezdila od narození, ale poslední dobou vždy, když je vidí dostane až hystericky záchvat, nechce se k nim přiblížit, má špatnou naladu
Zlepší se to až odejdou. Dceru nenutím tam chodit, ale překvapuje mě, že náhle tak otočila. Tchyně mi samozřejmě řekla, že neví proč. Tchana se neptam, přijde mi teď hodně mimo. Trošku ve mě hloda cervik, zda se nestalo něco, co by její chování mohlo tak změnit… Partnerovi jsem se svěřila a respektuje to, že tam dcera nechce. Ale háji rodiče. Nevím holky, mám to nechat být? Či dořešit, co se změnilo? K mým rodičům je dcera úplně v pohodě, miluje je, moc ráda tam jezdí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30287
7.1.20 11:59
@Anonymní píše:
Hezký den, předem prosím o zachování anonymu. Mám 3 letou dceru, od mala se styka s prarodiči. Je to asi rok, co měl tchán vážný úraz hlavy a prošel náročnou léčbou. Již je doma, ale mentálně mu to občas přepne. Dcera k nim jezdila od narození, ale poslední dobou vždy, když je vidí dostane až hystericky záchvat, nechce se k nim přiblížit, má špatnou naladu
Zlepší se to až odejdou. Dceru nenutím tam chodit, ale překvapuje mě, že náhle tak otočila. Tchyně mi samozřejmě řekla, že neví proč. Tchana se neptam, přijde mi teď hodně mimo. Trošku ve mě hloda cervik, zda se nestalo něco, co by její chování mohlo tak změnit… Partnerovi jsem se svěřila a respektuje to, že tam dcera nechce. Ale háji rodiče. Nevím holky, mám to nechat být? Či dořešit, co se změnilo? K mým rodičům je dcera úplně v pohodě, miluje je, moc ráda tam jezdí.

Tak tam buď s ní a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 12:07

@Russet když jsem tam s ní šla, nechtěla tam být. Za 5 min jsem šla s ní domu. Nechce ani autem kolem jejich domu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
30287
7.1.20 12:12
@Anonymní píše:
@Russet když jsem tam s ní šla, nechtěla tam být. Za 5 min jsem šla s ní domu. Nechce ani autem kolem jejich domu :nevim:

Možná se na ni děda třeba rozkřikl. Po úrazu hlavy je všechno možné. Třeba to od tchýně za čas vyleze. Asi bych zvala je k vám :nevim: Ale holka by snad nevyváděla tolik, kdyby se nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4236
7.1.20 12:21

Jeee tak asi se něco stalo no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
7.1.20 13:52

Třeba se ho bojí, jestli se po úrazu chová divně. Jedna vzdálená příbuzná je bohužel velmi mentálně postižená a i když mi nikdy nic neudělala, jako dítě jsem se jí strašlivě bála a když přijela, odmítla jsem i chodit na stejné patro.

• Citovat
  • Nahlásit
19644
7.1.20 13:56
@Anonymní píše:
Zlepší se to až odejdou. Dceru nenutím tam chodit, ale překvapuje mě, že náhle tak otočila. Tchyně mi samozřejmě řekla, že neví proč. Tchana se neptam, přijde mi teď hodně mimo. Trošku ve mě hloda cervik, zda se nestalo něco, co by její chování mohlo tak změnit… Partnerovi jsem se svěřila a respektuje to, že tam dcera nechce. Ale háji rodiče. Nevím holky, mám to nechat být? Či dořešit, co se změnilo? K mým rodičům je dcera úplně v pohodě, miluje je, moc ráda tam jezdí.

a dcerka ti k tomu řekne co? zkoušela bych postupné návštěvy ve tvé přítomnosti a uvidíš, jestli se to zlepší...…..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.1.20 16:39
@Anonymní píše:

Já jako malá jsem měla strach z vlastního táty, jenom když se třeba oholil 🤭 😁 Ono se mohl zachovat nějak zvláštně co jí nesedělo ani to nemuselo být něco hrozného, ale těžko říct. Tohle je u dětí těžký, hlavně pak toho návratu… chce to trpělivost. Můj bratr, když byl malí, tak navštěvoval babičku moc rád, ona křičela na psa( měla takový ostrý hlas) a on ji pak najednou nenáviděl.. zůstalo to v něm do jeho puberty a zároveň její smrti :( :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat