Prasečí chřipka - vyhýbat se letišti?

Anonymni
28.4.09 08:51

Prasečí chřipka - vyhýbat se letišti?

Ahojky,
zajímal by mě váš názor: manžel má začátkem června letět služebně do Švédska, vyřídit si to ale musí už teď, tak jsme se bavili o tom, jestli to vzhledem k „prasečí chřipce“ radši neodvolat…
Já jsem toho názoru, že není třeba riskovat a letišti bych se ještě nějakou dobu obloukem vyhýbala.
Dík za vaše názory. Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4035
28.4.09 09:00

Přijde na to, co bude začátkem června. Může být ticho po pěšině, ale může být zakázané vycestování vůbec. Kdo ví…
Radši bych to první.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20094
28.4.09 09:04

pokud máš strach, pořiď mu roušku a desinfekční ubrousky, pak by to mělo být v pořádku … a je pravda co píše Nikina, začátek června je daleko a kdo ví co vlastně bude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.09 09:12

No, právě - za měsíc už to nejspíš bude jasný, ale zařídit to musí už teď:( A stornovat to bez poplatků nelze… V tom je ten „fór“.
T.

• Nahlásit
  • Citovat
3329
28.4.09 09:21

No, my letíme i s malou do Afriky, a to uz v pulce kvetna… Taky resim, co s tim, pevne doufam, ze to nebude tak zle :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
28.4.09 10:40

Já letím zítra s celou rodinou do Sarajeva. Nedělala bych zbytečnou paniku. Spíš by měli omezit cesty do Mexika. Ale teď jsem četla , že je tam přes 500 českých turistů a další odlítají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
28.4.09 12:44

Za měsíc letíme celá rodina na Krétu, ani mě nenapadlo myslet hned na nejhorší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
28.4.09 14:06

Manžel měl letět služebně do Mexika a cestu mu zrušili. To mi spadl kámen ze srdce:-). Asi záleží, jak se to bude dál vyvíjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
29.4.09 11:13

Ja teda nejsem nejakej velkej plasan, ale snazila bych se vsemozne eliminovat rizika, letiste bych asi brala obloukem…
Myslim, ze to je to jediny, co momentalne muzeme udelat proti sireni ty chripky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.09 20:18

praseci chripka a tamiflu

Ahojky,chtela bych se zeptat,nevite co by dali za leky rocnimu diteti,kdyby chytlo praseci chripku?davaji take tamiflu? A jak je to pak s hospitalizaci v nemocnici,urcite by tam nase mimco samo nezustalo. Nechci to privolavat,ale je lepsi byt informovana vcas.diky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama