Prášek na praní barevného prádla a voňavý

73
29.1.16 11:11

Prášek na praní barevného prádla a voňavý

Dobrý den všem,
prosím o info, už jsem zoufalá. Po celou dobu střídám gely a prášky persil(na bílé, barevné) a příjde mi, že když peru jen v prášku, tak prádlo vůbec nevoní. A o to horší, když jsou to pracovní věci. :poblion: Ráda bych prášek na barevné prádlo, který voní. Prosím o vaše zkušenosti a v čem perete. Aviváž nepoužívám a máme tvrdou vodu. Ještě jsem nezkoušela Persil levandulový v prášku, je vůbec na barevné prádlo? Už přemýšlím, že vyměmím persil za klidně i něco jiného. Snažím se prát v gelu, ty jsou úžasné, ale při vyvářkách a ručníkách a hodně špinavých věcí používám prášek. Děkuji moc. :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

163
29.1.16 11:14

Taky jsme dlouho prala v Persilu a moc mi nevoní..Zkusila jsem na radu kamarádky prášek z DM na berevné prádlo a voní mi:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
29.1.16 11:16

Nejlepsi jsou Ariel kapsle - krasne voní a pokud mas hodne špinavé pradlo tak dej 2 kapsle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
29.1.16 11:16

No taky jsem řešila tenhle problém a osvědčilo se mi všude kde to jde přidávám aviváž, stačí jen trošku do máchání… do sušičky vonné ubrousky… do kříně vůni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3048
29.1.16 11:17

@0001 dobrý je Perwol na barevné, občas neškodí projet pračku octem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
29.1.16 11:21

Hezky voní toto http://www.hygi-market.cz/LENOR-COLOR-GEL?… , ale je to tedy z dovozu, nicméně zase není tak účinný jako Ariel nebo Persil, voněl mi i http://www.hygi-market.cz/…-gely-XL-XXL ale také dovoz a ten už mi i vypral

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
29.1.16 11:22

@coninka A voní ten z DM na barevný víc jak Persil color? Že bych ho zkusila. A náhodou Persil levandule prášek nemáš zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
29.1.16 11:23

@Niki02 No já Ariel nepoužívám z důvodu že je agresivnější, jsem atopik. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
29.1.16 11:25

@Eviika Pokud dávám prádlo do sušičky tak aviváž se dávat nemá, tak nedávám. A ubrousky jsem zkoušela všechno možný a nejlepší jsou Lenor, ale je to strašně málo. Když peru v gelech, tak ubrousky ani nepotřebuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
29.1.16 11:27

@kozisek Gely mám vyřešený, scháním prací prášek na barevné prádlo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22853
29.1.16 11:27

Mám doma také tvrdou vodu a popravdě, nevoní mi prádlo vůbec a po žádném prášku.
Trošku lepší byl snad jen Ariel prášek (je na něm psáno nějak „touch of Lenor“, že je nějak „ovoněný aviváží“?) ale taky žádná slávie.
Takže sem se prostě naučila žít s nevoňavým prádlem :nevim: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
29.1.16 11:30
@0001 píše:
@Eviika Pokud dávám prádlo do sušičky tak aviváž se dávat nemá, tak nedávám. A ubrousky jsem zkoušela všechno možný a nejlepší jsou Lenor, ale je to strašně málo. Když peru v gelech, tak ubrousky ani nepotřebuji.

to jsem neslyšela opravdu? Nevíte co to způsobuje, ničení prádla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
29.1.16 11:32

No ale žasnu někdy, že potkám lidi a ty voní celý vypraným prádlem :D… tak se jich budu muset zeptat jak to dělají :) teď jsem prala samostatně bundu a voní nádherně… jen po prášku používáme tekutý persil, tak nevím co to způsobuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
29.1.16 11:39
@0001 píše:
@kozisek Gely mám vyřešený, scháním prací prášek na barevné prádlo. :think:

to je to samé, je i prací prášek, oba voní, ten Lenor obzváště, já to střídám, ale i ten Ariel z Německa prostě voní intenzivněji, už více jak rok tyhle věci beru tam odsud a nemůžu si stěžovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
29.1.16 12:05

@kozisek teď jsem chtěla napsat to samé, prášky z Německa voní mnohem víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama