Prášek na praní, který se nejlépe rozpouští

Anonymní
7.1.20 19:39

Prášek na praní, který se nejlépe rozpouští.

Holky už z toho mám vážně nervy. Prášek ( Bonux 3v1 )se mi nikdy všechen nerozpustí. Ke všemu zůstává i v zásobníku. Prášku dávám podle toho kolik peru prádla a podle toho jak je znečištěné. Koukám i na tabulky co jsou na balení praciho prášku. Nemate typ na prášek, který se opravdu rozpustí. A popřípadě čím odstranit zbytky prášku v zásobníku pračky s vrchním plněním.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4717
7.1.20 19:49

Dobre sa rozpúšťa napr. Persil, Ariel. Prášok mi tiež zostával v násypke, pošila som si malé vrecká z bielej látky. Nasypem prášok, zaviažem a položím na prádlo. Aviváž nepoužívam, násypka ostane čistá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:59

@Jana1958 takže nedávat prášek přímo do zásobníku? Ty pytlíky zní dobře. Mohla bych se ještě zeptat na látku?.

• Nahlásit
  • Citovat
4717
7.1.20 20:06

Do zásobníka prášok už vôbec nedávam. Mala som damaškové prestieranie, ktoré sme nikdy nepoužili. Stačí aj nejaká hustejšia bavlna. Ak máš strečové ihly, môžeš si ich ušiť aj zo starého trička. Na kratší program dám prášok do malej fľašky od detskej výživy, pridám trochu teplej vody a zamiešam. Nalejem priamo na prádlo. Tie vrecká nakoniec ani nie sú nutné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
7.1.20 20:10
@Anonymní píše:
@Jana1958 takže nedávat prášek přímo do zásobníku? Ty pytlíky zní dobře. Mohla bych se ještě zeptat na látku?.

Používám cca poslední rok většinou ty gelové kapsle, které se dávají přímo do pračky, na běžné praní jedna kapsle, na extrémně zahumusené hadry 2 kapsle a v pohodě…
mám rifle a trika a fusekle převážně v modré a černé barvě a je to v pohodě, dřív jsem míval problém s nerozpuštěným práškem zvlášť na černém oblečení, na tom je vidět každé smítko… A gel mě nebaví pořád odměřovat, otvírat šuplík u pračky, nalít do šuplíku, zavřít šuplík… :roll: 8)
Myslím, že cenově vyjdou kapsle zhruba stejně, jako kvalitní prášek nebo gel, v akci je jedna kapsle v přepočtu do 5,–Kč… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13200
7.1.20 20:22

Ahoj ja pouzivam prasek od eurony.. ale nedavam ho do zasobniki ale vzdy sypu do bubnu jako prvni, pak az pradlo, zatim se mi nikdy nestalo, ze by se nerozpustil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1758
7.1.20 21:22

Používám Savo na praní a jsem s ním spokojená. Bonux se mi taky nerozpouštěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
7.1.20 21:25

@berua13 Savo na praní? O tom jsem neslysela. To je nějaká novinka i na barevné i černé? 8) Mám taky problém s rozpouštěním. Tak se tady i něco dozvím nového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
7.1.20 21:50

Používám Persil a rozpouští se. Nebo používám prací gely Savo, Coccolino. Špatnou zkušenost mám s kapslema. Párkrát se mi stalo, že se nerozpustily. A to peru převážně na 60°.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
7.1.20 21:52

@iamlenka
Jo, je prášek i gel. :) Mají na bílé i barevné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
7.1.20 22:05

Používám gely, prášek se vždy úplně nerozpustil a zůstával na oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1758
7.1.20 22:07
@iamlenka píše:
@berua13 Savo na praní? O tom jsem neslysela. To je nějaká novinka i na barevné i černé? 8) Mám taky problém s rozpouštěním. Tak se tady i něco dozvím nového.
Úplná novinka to není, už ho nějakou dobu používám a je super, krásně voní, rozpouští se, mají prášek i gel, na bílé i barevné prádlo.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
7.1.20 22:17

@Dory22 takže na černé se to asi nedoporučuje, že :lol: Zkusila bych to, ale máme dost černého prádla tak aby nebylo zničené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
7.1.20 22:27

@iamlenka
Já v něm peru i černé a v pohodě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...