Prášek na zastavení laktace? Ano x Ne?

30
11.5.18 18:41

Prášek na zastavení laktace? Ano x Ne?

Volili by jste tuto variantu? Po případě je volně prodejný v lékárně?
Kojení už mě nenaplňuje, kojim jen v noci a to bych chtěla odbourat. A jak reagovali děti na to, že už není mlíčko?
Děkuji za případné odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
677
11.5.18 18:45

@Sale12 zaprve tu bude dobry masakr za to „uz me nenaplnuje“ :D zadruhe volne prodejny neni, napise gynekolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2095
11.5.18 18:46

@Sale12 POkud kojíš už jen v noci, t ak by to mohlo jít odbourat bez přášků - ty bch volila vpířpadě přestat kojit z plného kojení ráznaráz. Pár dnů dej jenom jednou a pak vůbec, uvidíš, jak budou prsa, mohlo by to jít v pohodě. S reakcí dítěte neporadím, prnví se odstavilo samo a druhé zatím kojím, ale první jsem přestala kojit v noci (a pokračovala přes den) tak, že pár nocí spalo s tatínkem a bylo to v pohodě. S druhým tohle zatím nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.5.18 18:47
@Meluzinecka píše:
@Sale12 zaprve tu bude dobry masakr za to „uz me nenaplnuje“ :D zadruhe volne prodejny neni, napise gynekolog
:D snad nikoho nepohotsim. :) Je to můj názor, moje rozhodnutí.
Děkuji :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.5.18 18:49
@selia píše:
@Sale12 POkud kojíš už jen v noci, t ak by to mohlo jít odbourat bez přášků - ty bch volila vpířpadě přestat kojit z plného kojení ráznaráz. Pár dnů dej jenom jednou a pak vůbec, uvidíš, jak budou prsa, mohlo by to jít v pohodě. S reakcí dítěte neporadím, prnví se odstavilo samo a druhé zatím kojím, ale první jsem přestala kojit v noci (a pokračovala přes den) tak, že pár nocí spalo s tatínkem a bylo to v pohodě. S druhým tohle zatím nejde.

Děkuji, taky jsem to takhle chtěla řešit, ale je strašný závislák v noci. By úplně zbořil panelák, dokud nedostane prso. :D Jste zvážím no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8155
11.5.18 18:50
@Sale12 píše: :D snad nikoho nepohotsim. :) Je to můj názor, moje rozhodnutí.
Děkuji :)

a jak velke je dite? pokud vetsi a kojíš málo, tak stačí prostě jen odstavit.. mléko se přestane tvořit samo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.5.18 18:51
@pazitka píše:
a jak velke je dite? pokud vetsi a kojíš málo, tak stačí prostě jen odstavit.. mléko se přestane tvořit samo…

Je mu rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8155
11.5.18 18:54
@Sale12 píše:
Je mu rok.

no tak to bude v pohodě, žádné přášky nepotřebuješ.. jen jde o to mu to prso v noci nedat.. jak psal někdo výše, taky jsme odstavili v noci pomocí tatínka.. :) držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
11.5.18 18:55
@Sale12 píše:
Je mu rok.

S kojenim nevim ale dcery byla na um do 2let v noci a pak jsme přešli na čaje místo mléka. Tak ze bych nahradila u takhle malého dítěte um. Já dceru odstavila sama…mela jsem málo mleka tak jsem v noci krmila min a min a cca do 14ti dnu uz kojena nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
11.5.18 19:01

Na to je v tomhle případě prášek zbytečný, prostě vydrz prso nedat, pár dnů trochu odstrikavej a bude po mliku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11496
11.5.18 19:02

Taky si myslím, že když kojíš jen v noci, nebudou prášky potřeba.. Prostě ubírej a mlíko by se samo mělo ztratit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11366
11.5.18 19:02

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.5.18 19:08

Všem moc děkuji! Zkusím to bez prášků :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
11.5.18 19:10
@Taciras píše:
Ne, potřebovala jsem taky kdysi zastavit laktaci a příbalový leták mi stačil. Řekla jsem si, že zkusím mátový čaj a do týdne bylo po laktaci, bez nežádoucích účinků…

Zkusím tu mátu, díky za typ. Zrovna mi tak hezky vyrostla na balkoně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 19:23

@Sale12 Myslím, že by to mohlo jít bez prášků. Já jsem přestala kojit tak, že jsem na víkend odjela, malej dostal lahev a v pohodě vyměnil mateřské mléko za nutrilon. Ale je pravda, že nutrilon pil už během kojení, takže to pro něj nebyl takový šok. Ten víkend, co jsem byla pryč, jsem si v pátek odsávala, v sobotu už méně a v neděli už bylo mlíka minimálně. léky jsem si nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama