Prasklá cysta a přetrvávající bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaja7
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 86 inzerátů 22.11.17 20:10
Prasklá cysta a přetrvávající bolesti

Ahoj holky, před dvěma týdny jsem byla na gynekologii ohledně tupé bolesti v třísle, původně jsem tušila zánět, ale nakonec mi byla podle ultrazvuku zjištěna prasklá cysta a volná tekutina…vzali mi krev a druhý den mi oznámili, že vaječníky jsou v pořádku a zánět nemám…že je to jen z prasklé cysty. Myslela jsem, že to odejde společně s menses, ale už mám pár dní po a bolest je stále stejná (není to nic strašného, ale dost to omezuje). Navíc mi sestřička v telefonu oznámila, že to není gynekologický problém a že ani nemusím chodit na kontrolu. Jenže zdá se mi divné, že bolesti přetrvávají dále. Máte prosím některá zkušenost s tím, jak dlouho vás potom pobolívalo v podbříšku? Ještě mě teda chytla bolest ve stehně, tak nevím, zda to spolu souvisí…děkuji za případné odpovědi :srdce:

Reklama

Reakce:

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 21:08

Co nejdříve k jinému doktorovi, mě takhle říkali že jsem nějaká přecitlivělá, udělali že mě hypochondra a nakonec jsem nedopadla dobře, nebo aspoň trvat na vyšetření.

kaja7
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 86 inzerátů 22.11.17 21:10

@Elísek1983 a můžu se zeptat, co to nakonec bylo? :-(

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 21:15
@kaja7 píše:
@Elísek1983 a můžu se zeptat, co to nakonec bylo? :-(

Nebojte se nechci vás strašit, mě ta prasklá cysta roztrhla vaječník, ale to je zas něco jiného, mě ta cysta rostla rok a furt čekali až to prasklo, ale začla jsem hned krvácet a rovnou na laparoskopii, říkám nebojte jsem jiný případ, jen teď zpětne už bych šla jinam, a ušetřila bych si zbytečně laparo…nebo bych byla víc důrazná a otravná u doktora…

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 22.11.17 21:17

Jen tím chci říct nenechte se odbít i když to nic není, lepší zbytečná kontrola…

blumen
Hvězda diskuse 43018 příspěvků 22.11.17 21:20

@kaja7 zalezi, kolik te volne tekutiny bylo. Mlade zeny maji trochu volne tekutiny v male panvi porad, mohla to byt i cysta bezna ovulacni, kdyz vas ani nechteli videt znovu. Za kontrolu jinde nic nedate. Bolest ve stehne s tim pravdepodobne nesouvisi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama