Prasklá cysta nebo uhnizďování?

Anonymní
24.11.20 14:43

Prasklá cysta nebo uhnizďování?

Dobrý den,

přidávám jako anynmní příspěvek - zdravotní info.

V neděli v noci jsem po půlnoci dostala příšerné křeče v podbříšku. Bodavá bolest v levé části, vystřelovalo to až ke konečníku. Měla jsem zimnici a zvracela jsem. Trvalo to asi 1,5 hodiny, potom bolesti přešly a v pondělí ráno po nich nebylo ani památky. Od té doby vše v pořádku, žádné krvácení. Bolelo mě to tak moc, že jsem žádala manžela, aby mi zavolal sanitku - a to nejsem žádná bačkora. Chtěli jsme tomu dát dvě hodiny jestli to nepřejde, naštěstí přešlo. Opravdu bych tu bolest nepřála ani svému největšímu nepříteli (i když tomu možná i jo, kdyby se nějaký našel), jak hrozné to bylo. Nemohla jsem se narovnat, pohnout, sednout.. uplně mě to paralyzovalo.

Moje otázka zní: Máte s jedním nebo druhým podobnou zkušenost? Jsem dnes 26DC, ovulaci jsem měla okolo 18-20DC, tedy by to odpovídalo cca nidaci. Cystu jsem nikdy nemelě (poslední prohlídka v březnu). K doktorce jsem se objednala na prosinec, samozřejmě chci vědět, co za tím stojí.

Mě to skrz cystu mate, protože jsem potom byla bez obtíží.. čekala bych, že by tam bolest přetrvala. Zároveň jsem ale už zcela vynadějovaná a mimi nevěřím.

Moc díky za rady!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
24.11.20 14:59

Tohle se mi stalo na jaře. Bolest jak prase, myslela jsem si, že to je slepák. Vzala jsem si prášek a do večera bylo úplně po všem. Každopádně následující menstruace byla tak silná, že jsem myslela, že se složím…
Nevím co to bylo. Od té doby mívám bolestivou ovu, ne už tolik. vždy to trvá tak 3 hodinky, začne tlakem a pak to až tak jako bodá. Mně ale pomáhá ležet úplně narovnaně nebo sedět rovně. Hlavně žádné kroucení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15290
24.11.20 19:40

Tohle jsem zažila několikrát. Prasklá cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 20:28

Tohle se mi stalo 2× po potratu.. jednou sem byla ve sprše a najednou mě chytla taková neuvěřitelná bolest, že sem sotva vylezla ze sprchy, ani nevím jak sem se doplazila pro prášek a do postele… Ležela sem v jedné poloze, ve které mě to tolik nebolelo až sem usnula.
A bolesti, přesně jak říkáš, z podbřišku až ke konečníku. Chodila sem v předklonu, protože sem se ani narovnat nemohla.
Tehdy sem si myslela, že je to ještě kvůli tomu potratu, ale možná to byla cysta. Doktorce sem se o tom zmiňovala při kontrole a na nic nepřišla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat