Reklama

Prasklé nehty na nohou, plíseň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 110 příspěvků 05.02.17 22:26
Prasklé nehty na nohou, plíseň?

Mam na nehtech na nohou nejspíš plíseň, na každé noze mám zasazené zatím dva prsty. Na palcích už mi praskl nehet. Jeden mám zralý už asi navytrzeny. V úterý se chystám na kožní, ale nejspíše v pondělí na chirurgii, aby mi ho strhl. Jen nevím, zda mi s tím chirurg pomůže. Co myslíte, nějaké zkušenosti? :nevim:

Reklama

Reakce:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27162 příspěvků 9 inzerátů 05.02.17 22:30

@Lucc23 no fofrem na kožní… už jsi tam měla jít dávno… čím dřív se to začne léčit, tím líp…

Lucc23
Kecalka 110 příspěvků 05.02.17 22:34

Použivala jsem na to vodičku, nevím jak se teď jmenuje. Jenže mi dva nehty v půlce prasklý a jeden mám úplně vybouleny. Takže počítám s tím, že mi ho na chire strhnou. Jen nevím zda první na kožní nebo hned zítra na chirurgii. Na kožním jsou v úterý :?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27162 příspěvků 9 inzerátů 05.02.17 22:39

@Lucc23 vodička je jen pro takové ty počáteční plísně… spíš když je plíseň na kůži… jak je to pod nehtem, tak dělají krém, který změkčí ten nehet, ten se pak odpiluje, aby se to dostalo na správné místo… ale pořád je to spíš jen když to nezasáhlo celý nehet… kamarádky babička to měla jak ty, ale myslím na víc prstech, brala nějaké prášky, protože to už bylo zasažené hodně a místí léčba nezabírala… na palcích jí to strhli…

Šla bych na kožní, jestli se to bude muset strhnout, tak tě tam pošlou, pokud to nedělají na kožním sami…

velbloudice
Kecalka 303 příspěvků 06.02.17 11:14

Mamce na to dali prášky - normálně na polknutí a vodičku, nic jí nestrhávali..

SussieB.
Povídálka 14 příspěvků 06.02.17 12:53

A bolí ty prsty na kterých je nehet prasklý? já si myslím, že by to strhávat nemuseli, ale léčba se musí zahájit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama