Prasklina na zubu - čtyřletá

919
28.3.16 20:45

Prasklina na zubu - čtyřletá

Zdravím,

dcerka si začala stěžovat, že ji bolí přední zoubek, má na přední straně (zadní nemám šanci zkontrolovat) téměř neviditelnou prasklinu, která se táhne odspodu až téměř nahoru. Nevypadá to, že by se to drolilo. Zub ji nebolí pořád, spíš se ozve při studeném, nebo naopak horkém. Máte nějakou zkušenost, co ji bude čekat u zubařky, když je to mléčný zub? Případně co bývá standardním řešením?

Takovou jsem měla radost, že nemá zatím žádný kaz, prasklina by mě nenapadla. Ona je takové třeštidlo, občas jí doslova cvaknou zuby, když se do něčeho praští, ach jo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2748
28.3.16 20:58

Pokud to neni viditelne, asi to zubar nebude resit. Znama ma 6,5 letou holcicku, te praskla tusim ctyrka. Zubarka to pouze zalepila- za chvili lepidlo vi co to bylo vypadlo. Po case ji praskla druha ctyrka a to jim doporučila pouzivat elmex gel jednou tydne. Asi s tim nejde delat nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
28.3.16 21:47

@smudlinky Díky za reakci, lepidlo zní líp než vrtačka nebo nedejbože extrakce :D Uvidím, co nám naše doktorka řekne a hlavně, kdy nás vezme, protože akutní to asi není a objednaní na preventivku jsme na konec června, objednávala jsem nás shodou okolností před čtrnácti dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat