Prasklý a nefunkční displej na mobilu

4837
12.1.14 08:39

prasklý a nefunkční displej na mobilu

Ahojky!
Nemáte někdo zkušenost : Ač si dávám šílený pozor na mobila, tak včera spadnul a displej rozbitý na milion kousků a bohužel i celý černý a nereaguje… Telefon jako takový fungoval, protože mi zrovna hrál přehrávač hudby a i se mi na něj dalo dovolat, ale prostě neovladatelný…Ani vypnout nešel, musela jsem vytáhnout baterku.
Je to Samsung galaxy s3 mini a nejhorší je že ho mám teprve od léta a ani ho nemám splacený…
Asi je odepsaný co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
rebeccca
12.1.14 08:42

Mobil na splátky? :roll: ajaj
no myslím, že oprava by stála skoro víc jak nový mobil

• Citovat
  • Nahlásit
64683
12.1.14 08:47

@Brokianaa jj, s tim nic moc neuděláš.. můžeš ho zkusit dát opravit, ale většinou je to dražší, jak nový mobil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11183
12.1.14 08:49

Tak můžeš se zeptat, co by stál displej - není to vzácný ;-) - ale láce to nebude. Jinak já si kvůli tomuhle pojistila na podobný nehody mobil u prodejce na tři roky: při tisícové ceně mobilu těch pár set za pojistku už není tak zlých…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2094
12.1.14 08:50

Je dost možné že je rozbitý jen dotykáč. To zase není tak těžké, koupit jenom ten dotykový cosi.. pravděpodobně. Škoda že neznáš nějakého šikulu co by to spravil. Odkud jsi? Třeba můj brácha by se na to přinejmenším mohl podívat jestli to je opravdu jen ten dotyk. pak jen součástka kolik stojí :nevim: Oprava u profesionálů to je samozdřejmě drahý :pocitac: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5464
12.1.14 08:55

@Brokianaa Koupit si jen display a dát šikovnému kamarádovi, který ti to přendá. Většinou jsou návody různě na netu, není to ani moc těžké, ale je to piplačka :-)
Do servisu to nedávej, na záruku to není a nedoplatíš se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
12.1.14 09:03

Mel by jit vymenit jen displej, jak pisou holky a to zvladne i nekdo doma. Pritel tak nedavno menil displej bratrovi a mobil normalne funguje. Zkus se poptat znamych! treba by to nekdo zvladl. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12688
12.1.14 09:13

Jediná možnost je výměna displeje, což je částka 3-4tis. Jestli to chces dat, tak to vezmi na reklamaci k prodejci nebo do autorizovaneho servisu. Určitě sezenes displej třeba do 1tis a někdo šikovný Ti ho vymění, jen pak ztracis záruku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4837
12.1.14 09:31

No pojištěné mám kde co…jen ten mobil holt ne…
@TereuliJa Jsem z Ostravy.
Ono to jaksi holt nebude jen prasklé sklíčko, ale celý ten displej jako takový což je asi fakt to nejdražší na mobilu…
Jsem z toho jak přejetá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4854
12.1.14 10:00

@Brokianaa Ahoj, mam ten samy tel. co ty a mam praskle sklicko, takovou carku uprostred.Na funkcnost telefonu to teda nema zadny vliv, ale i tak jsem to chtela nechat opravit. U tehle telefonu se vymenuje ale vsechno, i kdyz je praskle jen sklicko, automaticky vymeni i displej. Chteli za to od 2 do 2500kc, jak kde. Takze nic, to ho radsi budu mit takhle, tak zavazna chyba to zase neni :mrgreen:.Tobe ale pokud nejde ovladat, tak mas urcite rozbity cely displej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
12.1.14 10:26

A co přesně je teda rozbité? Ten přední kryt je prasklý? A obrazovka telefonu se vůbec nerozsvítila? Když si seženeš náhradní díly, tak si telefon hravě spravíš sama nebo někdo šikovný. Nic na tom není, ta nemůžeš udělat žádnou chybu. Jinak tam poskládat nic nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Elessar
12.1.14 10:34

http://www.mobil-bar.cz/…eur/d-76449/

je to pěkně mastný no…to už se vyplatí novej telefon

• Citovat
  • Nahlásit
13794
12.1.14 10:35

Ja si dvakrát rozbila iPhone displej, oprava nového displeje 3000kč, teď mám Sony experia opět se mi rozbil displej :oops: oprava 2800kč, ale protože nějak musel měnit víc věc. Já bych se zeptala, třeba to tak drahý nebude na toho samsunga. A taky se zeptej u více opravaru, jsou rozdíly i tisíc korun!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
12.1.14 10:44
  • Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
12.1.14 10:45
@Acinore píše:
http://www.mobil-bar.cz/…eur/d-76449/je to pěkně mastný no…to už se vyplatí novej telefon

Jako ty díly jsou neskutečně drahý. To je rovnou na novej telefon :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat