Prasklý jeden šev po nástřihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminka-Praha
Povídálka 24 příspěvků 28.12.16 11:29
Praskly jeden šev po nastrihu

Holky, mam od porodu pres 2 tydny a vcera jsem si dukladne prohlížela jizvu dole. A asi jak jsem mela ze zacatku problemy s vyprázdněním a hodně jsem tlacila, tak mi přijde, ze mam jeden steh praskly. Je to malinko rozsklebeny, pod tim mala ranka a stipe to, ale nekrvaci. Je to jen kousicek… sroste to? Nechci s tim k doktorovi. :frowning:

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 11:37

@Maminka-Praha nejspíš sroste, tohle je běžné ;)

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 28.12.16 11:56

Sroste. Mě se to hodně rozšklebilo, šla sem s tím k doktorovi, bála se dalšího šití, ale naštěstí se to šít nemuselo, srostlo to samo. A po 2 týdnech mi u obou šití už stehy vypadaly samy. %Casto sprchuj studenou a myj gelem s dubovou kůrou. To hodně pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >