Prasklý jeden šev po nástřihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maminka-Praha
Povídálka 26 příspěvků 28.12.16 11:29
Praskly jeden šev po nastrihu

Holky, mam od porodu pres 2 tydny a vcera jsem si dukladne prohlížela jizvu dole. A asi jak jsem mela ze zacatku problemy s vyprázdněním a hodně jsem tlacila, tak mi přijde, ze mam jeden steh praskly. Je to malinko rozsklebeny, pod tim mala ranka a stipe to, ale nekrvaci. Je to jen kousicek… sroste to? Nechci s tim k doktorovi. :frowning:

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 11:37

@Maminka-Praha nejspíš sroste, tohle je běžné ;)

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 28.12.16 11:56

Sroste. Mě se to hodně rozšklebilo, šla sem s tím k doktorovi, bála se dalšího šití, ale naštěstí se to šít nemuselo, srostlo to samo. A po 2 týdnech mi u obou šití už stehy vypadaly samy. %Casto sprchuj studenou a myj gelem s dubovou kůrou. To hodně pomohlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >