Reklama

Prasklý jogurt v lednici - co hrozí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 20:32
Praskly jogurt v lednici - co hrozi??

Holky, prosim anonym, stydim se.

Vcera jsme v Lidlu koupili male Pilos jogurty straciatella.

Ted jsem jeden otevrela a dala dvoulete dceri. Trvanlivost jeste 14 dni.

Mela sem ho pri nabirani polozeny na stole. Kdyz uz dcera nechtela, dojedla sem. Ale jak byl kelimek prazdny, zjistila sem, ze je ve svi podelne praskly :cert: :,(

Myslite ze neco hrozi? Chutnal dobre. Nevim, kdy praskl.. jestli tak byl uz v Lidlu, pri prevozu, prendani do lednice.. Vubec sem si nevsimla, ze je praskly. Mozna ho praskla dcera, kdyz mi pomahala vcera vecer s vykladanim nakupu..

Jako bonus jsem ve 32tt.. Takze se bojim i o miminko v brisku..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 14.08.18 20:34

Nejhorší je smrt z vyděšení - nic se nestane! :kytka:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 14.08.18 20:34

Nestane se nic.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16562 příspěvků 14.08.18 20:34

Podle mě nic nehrozí, maximálně se pose…jestli chutnal normálně, tak buď v klidu.

mijala
Kecalka 204 příspěvků 14.08.18 20:35

Pokud chutnal dobře nic mu nebylo tudíž nic nehrozi :palec:

lucynka25
Kelišová 7335 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 20:35

Niiic,to urcite prasklo,kdyz jste ho vezli domu,nekdo s tim hodil.
V klidu ;)

fiona313
Echt Kelišová 9210 příspěvků 1 inzerát 14.08.18 20:51

Nestane se nic. Myslím, že děti ochutnají mnohem horší mňamky při hraní venku. :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 42574 příspěvků 14.08.18 21:14

Jestli chutnal dobře, vůbec bych to neřešila.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 14.08.18 21:25

Klid, taky myslim, ze rupnul pri transportu, a jestli nebyl z kategorie koncici trvanlivosti a vypadal i chutnal normalne ani nesmrdel, co by melo hrozit…ted ani nejsou takovy vedra a v lednici jste ho meli ne, to uz byste se po…, jak tu nekdo napsal :mrgreen: Moje 11mesicni prasatko se vcera pokusilo zkoumat a málem i ochutnat to, co normalne konciva v plence a tentokrat to pristalo na zemi, pac uz jsme se chystaly jit koupat a chvilku jsem ji nechala si vetrat spodek, jen nez dam veceri starsimu…to se jen otocim a je to, minutu predtim jsem na ni koukala, byla metr ode me…proste si slečna vymyslela vlastni inovaci bezplenkove metody :poblion: Venku se zase vrha na kaminky, no jsem z ni na prasky, starsi tohle treba nedelal vubec, nebo si to nepamatuju, takze nejakej jogurt…ja si myslim, ze vam rupnul az doma - kdyby uz cestou nebo uz prasklý byl, mela bys ho vic v tasce nez v kelimku… :mavam: Klid a preju úspěšně preziti (do) porodu! Kein Stress!

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 14.08.18 21:30
@fiona313 píše:
Nestane se nic. Myslím, že děti ochutnají mnohem horší mňamky při hraní venku. :mrgreen:

Souhlas, a kdyby jen venku - viz muj příspěvek výše :mrgreen: O psich granulich ani nemluve:)

Lekninka91
Extra třída :D 10257 příspěvků 14.08.18 22:37

Tři mrtví na jeden jogurt. Drsný :pankac:

nesssinka
Extra třída :D 10042 příspěvků 3 inzeráty 14.08.18 22:55
@Lekninka91 píše:
Tři mrtví na jeden jogurt. Drsný :pankac:

no tvl :mrgreen:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 14.08.18 23:04

Když se naučila dcera plazit, dolezla ke kočáru a olízala kola. Když si vzpomenu co všechno jsem tím kočárem vyjela…Já prý jako malá vlezla do králičince a baštila králičí bobky. A stalo se něco? Ne. Dnešní jídlo je tak napěchované všemi možnými konzervanty, ečky atd., že tam nemůže přežít snad nic. Dceři nemám problém dát den prošlý jogurt, fakt ne. Některé jogurty jsou bohužel poživatelné i měsíc prošlé. U nás platilo, že jídlo se jí, dokud není zkažené a nikdy nám nic nebylo. Jak myslíte, že to chodí na farmách s ovocem a zeleninou? Sběrači vykonávají potřebu mezi stromky a rozhodně si pak ruce nemyjí, není kde. Byla jsem v Anglii 2 roky a takhle to fungovalo. A těma špinavýma rukama jsme jedli i naše jídlo. Nechtělo se nám dřít se ještě s vodou navíc na mytí a běžet si je umýt třeba kilometr, když vám běžela směna a každá minuta byla cenná. To fakt nikdo z těch desítek sběračů nedělal. Prasklý jogurt bych ochutnala, jestli je dobrý, dítěti ho s klidem dám.

Uživatel je onlineM_Vladim
Kelišová 7327 příspěvků 14.08.18 23:07

Kontrolní otázka - kolik kilotun má lednička a kde stojí? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ty bobky - já prý taky. :roll: :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 09:05

Holky, díky moc za uklidnění. Zatím to vypadá, že nám nic není a mně se jen splašily těhot. hormony.. Byla jsem ve stresu po včerejší poradně u gynekologa..

Jsem ve 32tt a mimčo je už od 22tt otočené hlavou nahoru, tzv. koncem pánevním, poloha řitní. Vím, že se ještě může otočit, ale cítím, že tak zůstane.

První porod mám císařem pro konec pánevní, poloha řitní.. (asi se tak dětem u mě líbí). Ale změnila jsem od té doby gynekologa (stěhování) a tento nový (spíš hodně starý pán, co 30let dělal v Motole a pak 10let soukromně..) je proti sekcím..

Prý ten první porod byla náhoda a chce mimčo za 14dní (pokud se neotočí) otáčet nějak ručně..

Ale já nechci, jsem proti všem těmto zásahům do těhotenství.. Podle mě příroda ví, proč to tak je a proč se neotočí.. Plus jsem 2roky po císaři a netuším, jak by reagovala jizva (mimochodem ta mě posledních 14dní hodně pálí a pobolívá..).

Bojím se, že mi ten hmat na příští poradně prostě udělá a ani se nezeptá..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >