Prasklý steh po extrakci zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

UŽIVATELKA32
Závislačka 2800 příspěvků 51 inzerátů 10.03.18 20:11
prasklý steh po extrakci zubu

Dobrý večer, není tu nějaká zubařka? Ve středu mi byla vytržena osmička a měla jsem vstřebatelné stehy. Před. Chvílí mi jeden steh vypadl a zůstala díra. Takže teď nevím, jestli je to v pohodě a můžu to tak nechat nebo mám jít na přešití. Ale to asi takhle o víkendu mi to stejně nikdo neudělá. Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9882 příspěvků 10.03.18 20:16

Bych si asi pro jistotu zavolala na pohotovost :nevim: Já jsem byla na extrakci osmiček 13. prosince a stehy mi vypadaly na silvestra, ale třeba někomu můžou vypadnout už tak brzo :think:

bloesty
Stálice 58 příspěvků 1 inzerát 10.03.18 20:17

Ahoj, tak dlouho po výkonu se to již zašít nedá. Nereš to, jez opatrně a na druhé straně a kdyby to začalo pobolívat nebo zapáchat, tak na kontrolu k tomu, kdo ti ten výkon dělal.

Uživatel je onlinetulipán
Ukecaná baba ;) 2220 příspěvků 10.03.18 20:34

@UŽIVATELKA32 A mas domluvenou nejakou kontrolu? Ted by ti to stejne nesili a cekalo by se, jak se to zhoji. Jeste bych vyplachovala treba salveji, aby se ti rana dobre hojila.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2800 příspěvků 51 inzerátů 10.03.18 20:38

A když ti pak vypadly ty stehy, tak jsi to měla zcelené nebo tam normálně byla díra? @Lekninka91

Lekninka91
Echt Kelišová 9882 příspěvků 10.03.18 20:54

@UŽIVATELKA32 už to bylo myslím docela zatáhnutý. Dokud tam stehy byly, tak jsem v té dásni měla pocitově takový bláto :oops: :? Pokud se ti to nezdá, tak si radši fakt zavolej :think:

Run
Generální žvanilka 20430 příspěvků 10.03.18 20:54

Podle mě už je to dávno zatazeny. Zatahuje se to odspodu, takže díru klidně vidět ještě můžeš.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2800 příspěvků 51 inzerátů 10.03.18 21:25

No, zavolám v pondělí doktorce, asi se s tím už dělat nic nebude si myslím, ale radši. Dost mě to teda štve, že to není zhojené, jak mělo být, ale co nadělám že. :?

dickys
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 10.03.18 21:33

Jestli to nebolí, tak to nech být, jenom dávej pozor, aby ti tam nevlezlo nějaké jídlo. Díra se zatáhne, neboj. Kdyby to začalo bolet, kor v noci nebo i přes prášek, tak s tím jdi na pohotovost nebo v pondělí ke své Dr.

UŽIVATELKA32
Závislačka 2800 příspěvků 51 inzerátů 10.03.18 22:22

Ok, bolelo to ty první 2 dny, brala jsem ibalgin, od včera je to už bez prášku úplně v pohodě, trhali mi zároveň i osmičku nahoře nad tím, ta byla teda bez šití. Jinak teda díky ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama