Prasklý zub - trhání?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
83
27.6.18 12:45

praskly zub trhani?

Ahoj holky praskla mi sedmička v levo dole jde vidět jen kousíček nad dásní ale mam v něm kaz myslite že ho budou trhat? Nebo by šel jen vyvrtat? Mam totiž strach jak ho budou dolovat ven když není za co chytit a navíc je strašně citlivý :,( :,( Navíc jdu na pohotovost u nás je nouze o zubaře takže by tam zůstala díra díky za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
116
27.6.18 12:48

Ahoj nevim jak u vás ale u nás na pohotovosti zuby neplombuji jen vyvrtají a dají vložku takže bys pak musela k jinému zubaři na zavření ale pochybuji že když je zub takhle ulomeny ze ho budou vrtat. Určíte ho vytrhnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11920
27.6.18 12:51

To asi zachránit nepůjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6857
27.6.18 12:57

@jajuj na pohotovosti plomby nedělají jen odvrtají dají případně vložku,ale tento zoubek spíš už půjde max ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
27.6.18 12:57

A nevíte aspoň jak o dostanou ven? Představuji si jak řežou dáseň atd a dělá se mi blbě :( :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
27.6.18 12:59

@jajuj taky jsem to.mela a presne jako ty jsem se strasne bala ze mi budou rezat dasen.I kdyz me zub bolel jak prase tak to zubar umrtvil a vypacil ho ven a vubec nic jsem necejtila!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
27.6.18 13:06

Pokud je kořen v pořádku, jde zaplnit a potom udělat kořenová nástavba a časem korunka. Vše je o financích. Pokud není kořen/y v pořádku píchne se lokální anestezie a pomocí tzv. páky a kleští se zub vytrhne. Rána se vyčistí a dle potřeby zašije. Pokud je dobře umrtveno, není se čeho bát. Po extrakci ránu nevyplachovat, nekouřit a nepít alkohol… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
27.6.18 13:15

@Ivana 85 Takže se není čeho bát? Před porodem jsem si nechávala trhat i vrtat s úsměvem ale teď mám strach i když mi mají brát krev :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
27.6.18 13:35

měla jsem to samé a taky už jsem se viděla někde na zubní chíře jak mě budou řezat :lol: neboj se :hug: zubařka mi to umrtvila a vůbec nic sem necítila,vypáčila to po kouskách ven :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
27.6.18 15:43

@jajuj hele ka mela uplne panickej strach ze zubare a tak podle toho vypadalu moje zuby.Pak jsem si rekla ze to musim prekonat a nasla jsem si super zubare.Trhal mi hned nekolik zubu a pohodicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66857
27.6.18 15:48

neboj, zubař si poradí, trhal mi takhle osmičku, která se mu rozlomila při trhání a kdyby mi to neřekl tak o tom ani nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66857
27.6.18 15:49
@jajuj píše:
A nevíte aspoň jak o dostanou ven? Představuji si jak řežou dáseň atd a dělá se mi blbě :( :D

neboj, nic neřežou, mají na to šikovné „nářadí“. A určitě to budeš mít umrtvené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
27.6.18 21:20

Děkuju holky za podporu :kytka: Už ze mě strach opadl když to zvládají děti tak proč ne já :D Přece nejdu na smrt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat