Prasknute sitie hradze po 5 mesiacoch.

802
3.10.06 20:22

Prasknute sitie hradze po 5 mesiacoch.

Ahoj holky 8)

Obraciam sa na vas, lebo som uz naozaj zufala a dufam, ze sa tu najde mamina, ktora prekonala rovnaky problem. Som „cerstvou“ mamickou skoro 5-mesacneho Filipka, je to moje zlaticko, milujem ho najviac na svete a este kusok :D Zial, aj ked ma uz 5 mesiacov, stale mi neda zabudnut na porod, ktory nebol vobec hrozostrasny, taky normalny porod so vsetkym co k tomu patri…cize aj s nastrihom :( :roll: Vsetko vyzeralo byt v poriadku, sestonedelie za nami a zrazu po 2 mesiacoch ma tam dole zacalo nieco stipat, tak som sa pozrela a tam mala dierka v siti. Myslela som si, ze sa to zase zahoji, ked to uz ale trvalo par tyzdnov skocila som si za gynekologom, ktory skonstatoval, ze s tym nic netreba robit, samo sa to zahoji. Lenze sa to zhorsovalo, tak som nakoniec vymenila gynekologa, s ktorym som aj tak nebola spokojna. Nasla som si novu dr., ta mi samo povedala, ze to netreba nechavat na prirodu a vraj sa to niekedy stava a poleptala mi to lapisom, vraj sa to zahoji. Nestalo sa tak celkom, tak este jeden lapis, potom to vyzeralo, ze je to zahojene, ale zase to prasklo, a tak stale dokola. Nakoniec dr. usudila, ze to treba znova okrvavit, cize narezat a zasit. Nic prijemne, 4 mesiace po porode, ale myslela som, ze potom to uz urcite bude v poriadku. Omyl! Bolo to este horsie, sama dr. je z toho vyjavena, vraj take este nemala. Tak som zase polapisovana, ale sama citim a vidim, ze to zase nebude ok :cry:
Poradte mi, please, co s tym!!! Som bezradna!!!

Dakujem 8)

Jessie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
3.10.06 22:48

Jessie, stává se mi to také a to mám po druhém porodu víc jak dva roky. Pomáhá mi namazat to natržení krémem na hemeroidy „Faktu“. Je to zvláštní, ale pokaždé mi to po dvoudenním mazání dá tak na týden pokoj. Já mám navíc neustále potíže s kvasinkovými výtoky, takže v kombinaci s tím věčně povoleným šitím je to dokonalá antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
271
9.10.06 14:05

Milá JessiePu.
Je mi moc líto, co prožíváš:( Musí to být opravdu hrůza.
Já sama mám trochu jinou a asi o moc jednodušší zkušenost, i když tenkrát jsem z toho byla celá špatná. Mně prasklo šití po týdnu a něco, a museli mě v celkové narkóze (narušení kojení atd…:(, naštěstí to pak bylo zase ok) šít znovu. Bylo to hrozné a strašná bolest po probuzení, nemohla jsem se ani hýbat.
Tvoje situace je ale trochu jiná, to je jasný. Psala jsi, že Tě taky znovu šili? A jak? V nemocnici? Měla jsi taky narkózu? Vždycky se říká, že co už bylo jednou zašívaný a přešívá se znovu, už není ono, ale mně přešíval primář v porodnici a už to mám dávno krásně zahojený. Není to vůbec poznat. (už je to taky 1,5roku, ale v pořádku to bylo asi do měsíce od toho druhýho šití).
Moc Ti přeji, ať najdeš cestu k tomu, aby se to spravilo a ať už máš konečně po trápení.
Pevné nervy a co nejmíň bolesti! S

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
13.10.06 12:34

Sussie , mne to sili ambulantne, dr. mi pichla lokalku, pravdupovediac nic prijemne, ale prezila som. V kazdom pripade to zjavne bolo zbytocne, lebo po vcerajsej konzultacii s dermatologom ide zrejme o nejaku nepreliecenu infekciu, preto sa to nehoji. Dal mi masticku a verim, ze to pomoze. Len som si mohla usetrit vsetky tie zasahy. Radina , dva roky???? 8O 8O 8O To by som uz bola na psychiatrii, mna to velmi obtazuje a zneprijemnuje mi to zivot. A hlavne, ja by som zase chcela viest normalny sexualny zivot s manzelom. Tebe to nevadi???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama