Prasknutí kůže na genitálií a štípání u močové..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 26.09.18 21:16
Prasknutí kůže na genitálií a štípání u močové..

Ahojky jsem ve 22tt a 3dny mě štipe u mocaku. Jak máme dírku na curani tak tam mě to strašně stipe když se utiram toaletakem když to nahmatam nevydržím to děsně to bolí na dotek. Ale zkoumala jsem kde mě to právě stipe. No a do toho mám prasklinku kůže nad postevakem hodně nad ním. A bolí to. Mazu to clotrimazolem ptz mě svedila a palela, ale už je to pryč. Ještě dobíram clotrimazol tablety, svedila mě a palela i ve vnitr. Ale už je to taky pryč, jen To dobíram. Ale právě že se mi objevilo toto. Ta prasklinka mě tolik teda netrápí ikdyz bych byla radsi aby nebyla ale to štípání u toho mocaku dost bolí. Nemůžu s e ani utrit ani si to umí vodou ani se toho dotknout :( nevíte co to je? Vymizí to? Co mám na to použít když clotrimazol nepomáhá. Mě to při curani nepali, nereze nic. Jen na ten dotek to bolí.

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 26.09.18 21:19

Co jít na gyndu,než to něčím mazat, co nepomáhá?

annasmyc
Kecalka 393 příspěvků 26.09.18 21:19

zkusila bych Fungicidin -je v tom ten lanolin, to je hojivé a zároveň i na kvasinky na sliznicích

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 26.09.18 21:20

Sla bych hned zitra na gyndu. Abys nedostala nejakou infekci.. Nebo jed na pohotovost do porodky.

vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 26.09.18 21:20

Běž radši k doktorovi ;)

Tehulinka3
Kecalka 196 příspěvků 26.09.18 21:23

Doktorovi jsem psala email ten mi právě poradil ten clotrimazol ale ten nepomáhá. Ale za kontorlu nic nedám mohl by mě vyšetřit a říct mi co s ní mám to je pravda.

annasmyc
Kecalka 393 příspěvků 26.09.18 21:53
@Tehulinka3 píše:
Doktorovi jsem psala email ten mi právě poradil ten clotrimazol ale ten nepomáhá. Ale za kontorlu nic nedám mohl by mě vyšetřit a říct mi co s ní mám to je pravda.

zkus na ty prasklinky ten Fungicidin, je volně dostupný, používá se i na koutky a je fakt účinný

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 26.09.18 22:16

Praskina po mykoze je vcelku normální, taky na to dost trpím. Pálí to jak čert. Hojení urychlí něco na obnovu mikroflory. Třeba gynokaps.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >