Prasklý kondom, postinor v ovulační dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabina11
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 06:37
Prasknutý kondom, postinor a ovulační dny

Dobrý den, ahoj,
včera se mi stala poprvé v životě nemilá věc. Sperma ve mně bylo vlastně poprvé. Neberu HA, chráníme se kondomem a včera nám poprvé v životě prasknul. Muselo se to stát během pár minut, jelikož jsme ho ještě předtím kontrolovali. Nicméně k věci - Přítel ejakuloval s tím, že se udělal do kondomu, pak jej vytáhl a vše ve mně… Vystřelila jsem ihned do sprchy, v podřepu jsem to ze sebe se snažila vymýt a vyrazili jsme pro Postinor 2, ten jsem si tedy brala do hodiny a něco málo minut. Jde o to, že dle výpočtu jsem měla 27.4. ovulaci, včera 28.4. nechráněný sex a dnes 29.4. to vychází na „nejsilnější“ plodné dny. Bude to více jak 12 hodin co jsem požila Prostinor a zatím vše dobré.
Kdy použít těhotenský test? A kdy se objednat ke gynekologovi? A jak je to s darováním krve, plasmy? Jsem objednána na pátek 3.5. Možná nutno ještě říci, že přítel už jednu dceru má a nebyla plánovaná - opili se, ale dříve taky ejakuloval do bývalé přítelkyně omylem, nechráněným stykem a nic z toho nebylo…
Díky moc za info a přeji co nejméně prasklých kondomů, protože to jsou děsný nervy… :zed: :zed:

Reakce:
Šáruší
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 29.04.19 06:45

Pokud jsi měla 27,4. ovulaci, tak vajíčko je oplodnitelné 12-24 hodin po. Nejplodnější období tedy bylo před sexem. V sobě sexu už jen minimálně. 29.4. už nejplodnější období nebylo, spíš zázrakem, nastává už neplodné období, 48 od ovulace je vajíčko oplodnitelné už velmi špatně, spíš zázrakem. Darovat krev můžeš, nemá to na to vliv. Těhotenský test nejdříve 10dnů od oplodnění, ale ti se ještě nemusí ukázat, kdyby k těhotenství došlo, spíš až těch 14 dnů. Říká se, že náhoda je blbec, ale vzala jsi postinor, myslím, že to bude dobré.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 29.04.19 06:46

A 3.5, je brzy, to gynekolog nic neuvidí, zbytečná návštěva.

1mila2
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 29.04.19 06:48

Test nejdrive 2tydny po nechranenem sexu, pripadne pri vynechane MS.
A na krev bych asi zavolala a zeptala se, zda je postinor problem. Vzdy se ptaji, zda jsi v posledni dobe uzila nejaky lek.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 29.04.19 06:51

Test z krve si muzes udelat za 8 dni, z moci bych pockala 2 tydny. Postinor sis vzala obe tablety do hodiny, vic pro to udelat mmt nemuzes. K dr se objednej po pripadnem pozit. testu. Drzim palce at to dopadne jak potrebujes.

1mila2
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 29.04.19 06:54

Tak jsem jeste googlila to darcovstvi a v jedne poradne doktor odpovida, ze muze darovat az po skonceni MS vyvolane postinorem. Takze doporucuju fakt zavolat a ujistit se.

Uživatel je onlinemigmina
Kecalka 241 příspěvků 29.04.19 07:26

Muzes byt tehotna i nemusis, nic neni 100%.
Kazdopadne si zkus udelat test za dva tydny. doporucuju pouzivat i jinou ochranu, kondom muze kdykoliv prasknout a budete furt smajdat pro postinor? je to velky zahul pro telo a taky ho nemuzes furt pouzivat.se ani nedoplatis. porad se se svym doktorem

Sabina11
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 07:46

Nikdy se neudělal přítel ani do kondomu když byl ještě ve mně. Vždy mimo - sundání kondomu, orální sex, ale nikdy takhle do mě i přes kondom a ejhle… Takže to byla fakt velká souhra všeho - že poprvé přes kondom do mě a prasklý kondom poprvé za mých 6 let sexuálního života a za jeho 18 let.
Každopádně díky za info, prostanor už nikdy nechci…

Sabina11
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 07:48

Zavolám, pro jistotu, nejde tak ani o mně, ale aby to případnému člověku, co mu budou krev dávat, neublížilo nebo krev byla už z testů nepoužitelná.

Sabina11
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 07:48

Díky moc za info.

truelly
Závislačka 3201 příspěvků 29.04.19 08:44

@Sabina11 holka dej na modlení…Je tu hodně diskuzí o tom, že postinor v plodných dnech nepomohl. Čím ti naznačují, že kromě kondomů byste zároveň měli i přerušovat, když ty nechceš prášky nebo tělísko a dítě 100% nechceš… :zed:

Sabina11
Nováček 5 příspěvků 29.04.19 09:47

Jak jsem psala výše - bylo to poprvé a naposledy. Vždy jinak přerušujeme, používáme kondom a nikdy to nebylo do mě, ani přes kondom. Byly to Durex, vždy držely, ani já nenasazuji, nesundávám, neupravuji, protože se nehty bojím.

luciie88
Kecalka 127 příspěvků 29.04.19 18:34

@Sabina11 přesně takto jsem otěhotněla… Ale já měla sex v den ovulace, ty až den po, tak snad to bude v pohodě. Test bych dělala den po zpoždění.

Váš příspěvek
Reklama