Prášky na oddálení menstruace, pokud je nepravidelná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:05
Prášky na oddálení menstruace ,pokud je nepravidelná

Dobrý den,
potřebuji poradit. Já, holka,14let (tento rok nastane 15),u gynekologa jsem ještě zatím nebyla. Teď přichází na řadu můj dotaz.Mohu brát prášky na zpoždění menstruace, pokud ji mám nepravidelnou (jedná se o intervaly 23-25 dní)?V pátek totiž jedu na dovolenou k moři. Prášky by se měli užívat 3 dny před samotným začátkem, jenže já nevim, kdy krámy dostanu! :( nevím si rady. Prosím anonymně. Děkuji

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 10.07.19 18:34

Tyto léky předepisuje lékař, který ti taky poradi, jak postupovat v případě nepravidelnosti

ritterca
Kecalka 142 příspěvků 10.07.19 20:04

Já jsem měla taky nepravidelnou menstruaci, ale měla jsem teda naopak delší cyklus, (klidně 30-40 dní), takže jsem si první prášek vzala tři dny před 28. dnem, ale jak to budeš mít ty, ti určitě řekne doktorka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 21:10

Jenže já k doktorce v plánu jít nemám :( mám si tedy brát prášky 3 dny nebo 4 dny před začátkem?

ritterca
Kecalka 142 příspěvků 12.07.19 09:40
@Anonymní píše:
Jenže já k doktorce v plánu jít nemám :( mám si tedy brát prášky 3 dny nebo 4 dny před začátkem?

A co máš teda za prášky? Bo Norethisteron je pouze na předpis… takže za tip na prášky bez předpisu budu jen ráda :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 10:43

Ty prášky mi koupila mamka na předpis gynekoložky…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 12.07.19 11:08
@Anonymní píše:
Ty prášky mi koupila mamka na předpis gynekoložky…

Tak určitě :D

Váš příspěvek
Reklama