Prášky na tlak a snížené libido

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 18:24
Prášky na tlak a snížené libido

Ahoj, bere váš muž prášky na vysoký tlak? Jak je snáší? Můj manžel je užívá asi rok, bohužel mají na něj i negativní vedlejší účinek, a sice snížení libida. Dříve neměl s nástupem erekce problémy, od té doby co bere tyto léky je víceméně " zvadlý ". Ráda bych věděla zda je to obvyklé, jestli i u někoho dalšího se objevila podobná reakce.

Reakce:
maja45
Povídálka 27 příspěvků 29.12.18 18:27

Některé prášky na tlak to skutečně můžou dělat.

TeSudička
Kecalka 338 příspěvků 29.12.18 18:34

Manzel mel stejny problem. Doktor mu prasky zmenil a pohoda 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:11

@TeSudička ..a můžu se zeptat jakou účinnou látku obsahují prášky co bere ? Ty naše obsahují Ramiprilum.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:30

Většinou to způsobují betablokátory bohužel můj muž má stejný problém v lednu budeme řešit změnu léků

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >