Prášky na uklidnění v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
19.3.11 21:08

prášky na uklidnění v těhotenství

Zdravím všechny a prosím o radu, pokud někdo má zkušenost.

Švagrová je v šestém měsíci těhotenství a bohužel ji náhle a nečekaně zemřela maminka. Zařizuje tedy pohřeb a obávám se,jak samotný pohřeb zvládne.
Může si vzít těhulka nějaké prášky na uklidnění, které by nepoškodili mimi? Vím,že prášky nejsou nejlepší řešení,ale myslím,že ten stres v den pohřbu miminko taky ponese hodně těžce.

děkuji za případné odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9868
19.3.11 21:21

Homeopatika (ignatia amara 9CH, sirup sedalia) nebo lék volně prodejný v lékárně guajacuran. Ev. na recept Prothazin (ale já teda po něm v nemocnici, kdy jsem měla alergickou reakci na antibiotika, byla následující den jak zfetovaná).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5527
19.3.11 21:30

GUAJACURAN mi přímo předepsal můj gynekolog na urputné tvrdnutí břicha. Uvolní se po něm svalstvo. Ale asi být ní poradím se s lékařem :nevim:

Příbalový leták říká:
"Charakteristika

Guajacuran snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti, má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání. Ve vyšších dávkách tlumí křeče a napětí kosterního svalstva.
Kdy se lék používá?

Guajacuran se používá při duševním napětí, úzkosti, trémě, nervozitě před menstruací, bolestech hlavy podmíněných duševním napětím a zvýšeným napětím šíjových svalů. Přípravek se používá u dětí starších 6 let a u dospělých."

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
19.3.11 21:40

Mě umřel tatínek 2 týdny před porodem poslední dcery . Zvládla jsem sama vše (pohřeb) zařídit (manžel s dětmi byl v zahraničí , přijeli až na pohřeb. ). Zvládnout se to dá . Já bych do prášků na uklidnění nešla . Pomáhalo mi pořád něco dělat a nebýt úplně sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
19.3.11 21:41

At si zajde k pschiatrovi… Ten jí poradí, lék nejsou volně k sehnání a ona to zvládne dobře.....

• Citovat
  • Nahlásit
Michaelakkk
19.3.11 21:41

At si zajde k pschiatrovi… Ten jí poradí, lék nejsou volně k sehnání a ona to zvládne dobře.....

• Citovat
  • Nahlásit
2639
19.3.11 21:42

Je to teda velice smutné a těžké pro ni. Ale radši bych nic nebrala, leda po poradě s Dr. Ale byla bych opatrná. Nejsem zastáncem tbl. Ale měla-li by se zhroutit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
19.3.11 21:53

Děkuji všem za odpovědi. švagrová měla s matkou opravdu blízký vztah a byly na sobě hrozně závislé..o to je to těď horší. Ted když se zařizuje pohřeb a vše kolem,tak nemá tolik času přemýšlet..ale v den pohřbu se o ni a mimi fakt bojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3918
19.3.11 21:55

myslím, že pokud je už v 6 měsíci, jednorázově by se nějaké daly, miminku by 1 tableta neměla uškodit. chce to pro konzultovat s lékařem - nejlépe psychiatrem. Léky na uklidnění jsou obecně ale vždy nevhodné v těhu. :-? A je lépe se jim zcela vyhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
19.3.11 21:57

kamarádka brala homeopatika geisemium sempervirens…byla s nimy spokojená a malej se má k světu, brala je po smrti svého novorozeného syna a pak v těhotenství, když ještě řešili odškodnění s nemocnicí…velice ji to pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
19.3.11 22:04
xmamka píše:
Děkuji všem za odpovědi. švagrová měla s matkou opravdu blízký vztah a byly na sobě hrozně závislé..o to je to těď horší. Ted když se zařizuje pohřeb a vše kolem,tak nemá tolik času přemýšlet..ale v den pohřbu se o ni a mimi fakt bojím.

z mé vlastní zkušenosti si myslím, že v den pohřbu to ještě zvládat bude, pokud se jí všichni nebudete ptát jak to zvládá jak se drží apod… to jsou nejhorší otázky!!!!!!!

• Citovat
  • Nahlásit
2639
19.3.11 22:05

On takový ten útlum přijde až po pohřbu, s odstupem času. To jí bude smutno ještě víc. Ale když bude mít kolem sebe milující rodinku, tak vše lépe zvládne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
19.3.11 22:08

když jsem byla na posledním pohřbu tak zrovna až tam mi došlo co se vlastně stalo…každý člověk je jiný…oznámení smrti, příprava pohřbu a i odjezd tam jsem měla v klidu, ale při první písničce se mi podlomily nohy a konečná :-(

holt asi nepatřím mezi ty nejsilnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
19.3.11 22:09
palošek píše:
On takový ten útlum přijde až po pohřbu, s odstupem času. To jí bude smutno ještě víc. Ale když bude mít kolem sebe milující rodinku, tak vše lépe zvládne :hug:

Myslím si to samé … alespoň já to tak taky měla …to horší přišlo potom…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
19.3.11 23:22

Volne prodejny je Guajacuran… jinak nevim.. nevim ale jak to ovlivni mimi…
Odbornik ji jiste poradi vic.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat