Přát si partnera, fungovalo to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova
Kecalka 144 příspěvků 06.03.18 21:25
Přát si partnera - fungovalo to?

Ahoj, holky, včera mi kamarád říkal, že v době svého single života si přál takovou přítelkyni, jakou má teď. Že fyzicky sepsal, jaká má být a ona se po čase objevila. Toto jsem slyšela z více stran. Máte s tím zkušenost? Jak dlouho jate čekaly?:)

Reklama

Reakce:

Detsa
Kelišová 5831 příspěvků 06.03.18 21:34

To je zvláštní, ale přijde mi to spíš jako shoda náhod :nevim:. Kdyby to fungovalo, tak už teď běžím psát :). Nicméně má zkušenost se opírá o kamarádky vysněného manžela, měla to také fyzicky sepsané a doposud se jí to nesplnilo (osobně jsem to četl). Narazila jen na problémové vztahy. Ale na druhou stranu nikdo eště nebyl manžel, to je taky fakt…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26724 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 21:36
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky, včera mi kamarád říkal, že v době svého single života si přál takovou přítelkyni, jakou má teď. Že fyzicky sepsal, jaká má být a ona se po čase objevila. Toto jsem slyšela z více stran. Máte s tím zkušenost? Jak dlouho jate čekaly?:)

taková vizualizace funguje… ale není to hned, je to spíš v řádu měsíců…

Černá vdova
Kelišová 5415 příspěvků 06.03.18 21:46

Věřím že to funguje. Ale musí na to být ten správný čas. Já jsem ten správný čas zatím neměla. Ale chodí mi do života noví přátelé. A to mi zatím stačí. ;)

Esmeralda75
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 07.03.18 00:30

No já na to moc neverim :? Ono se i říká, že když myslíš pozitivně, tak se ti bude darit atd…Že když si něco moc přeješ, splní se to.No houby s voctem. :mrgreen: Já jsem fakt optimistka a podle svýho myšlení bych měla mít teda hodně fajnovej život a mám v životě překážek tři p.dele :lol:.No a vysnenyho chlapa jsem taky nepotkala, jestli dorazí do mých 80ti se asi půjdu z toho štěstím ozrat :mrgreen: :pankac:

beruska9
Extra třída :D 10158 příspěvků 07.03.18 04:17

Podle me je to takovy trosku trik na mozek, ale umim si predstavit, ze to muze fungovat :mrgreen: Osobni zkusenost mam castecnou - docela se mi nektere veci splnily, i kdyz to nebyla nejaka cilena vizualizace, spis takove sny a predstavy…akorat nektere ve velice nevhodnem case :mrgreen: Takze ja tak nejak verim rceni „Davej si pozor, co si prejes, pac se ti to muze splnit“ :lol:

anupati
Závislačka 4867 příspěvků 4 inzeráty 07.03.18 09:14

Ano, ale musela jsem k tomu udelat spoustu prace na sobe.Jen si to sepsat a zustat ve starych vzorech mysleni a chovani nefunguje. Debordelizace hlavy nutna, dle me.Ale zpetne je sranda sledovat, jak se menily typy chlapu,podle.to­ho,jak jsem.se menila ja.

Dabba
Stálice 62 příspěvků 07.03.18 09:34

Taky myslím, že v tom hraje roli „ve správný čas“ a možná i „na správném místě“. Jaká je moje ideální druhá polovina jsem věděla asi od svých 10 let a opravdu jsme se potkali v mých skoro 30 v období, kdy jsem byla fakt happy sama se sebou, po nikom jsem ani koutkem oka nepokukovala, protože jsem měla pocit, že život tak, jak jej právě žiju, se mi fakt líbí, baví mě a naplňuje. Myslím, že partnera mi „přitáhla“ kromě vizualizace to, co jsem vyzařovala - spokojenost, vyrovnanost.

Dabba
Stálice 62 příspěvků 07.03.18 09:36

@anupati Debordelizace hlavy - to je přesný  :palec:

Sailah
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 07.03.18 15:29

Fungovalo to vzdy:) na toho posledniho jsem cekala 4 roky:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama