Reklama

Přát si partnera, fungovalo to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 21:25
Přát si partnera - fungovalo to?

Ahoj, holky, včera mi kamarád říkal, že v době svého single života si přál takovou přítelkyni, jakou má teď. Že fyzicky sepsal, jaká má být a ona se po čase objevila. Toto jsem slyšela z více stran. Máte s tím zkušenost? Jak dlouho jate čekaly?:)

Reklama

Reakce:

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 06.03.18 21:34

To je zvláštní, ale přijde mi to spíš jako shoda náhod :nevim:. Kdyby to fungovalo, tak už teď běžím psát :). Nicméně má zkušenost se opírá o kamarádky vysněného manžela, měla to také fyzicky sepsané a doposud se jí to nesplnilo (osobně jsem to četl). Narazila jen na problémové vztahy. Ale na druhou stranu nikdo eště nebyl manžel, to je taky fakt…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27174 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 21:36
@koukolka_makova píše:
Ahoj, holky, včera mi kamarád říkal, že v době svého single života si přál takovou přítelkyni, jakou má teď. Že fyzicky sepsal, jaká má být a ona se po čase objevila. Toto jsem slyšela z více stran. Máte s tím zkušenost? Jak dlouho jate čekaly?:)

taková vizualizace funguje… ale není to hned, je to spíš v řádu měsíců…

Černá vdova
Echt Kelišová 8577 příspěvků 06.03.18 21:46

Věřím že to funguje. Ale musí na to být ten správný čas. Já jsem ten správný čas zatím neměla. Ale chodí mi do života noví přátelé. A to mi zatím stačí. ;)

Esmeralda75
Závislačka 3066 příspěvků 07.03.18 00:30

No já na to moc neverim :? Ono se i říká, že když myslíš pozitivně, tak se ti bude darit atd…Že když si něco moc přeješ, splní se to.No houby s voctem. :mrgreen: Já jsem fakt optimistka a podle svýho myšlení bych měla mít teda hodně fajnovej život a mám v životě překážek tři p.dele :lol:.No a vysnenyho chlapa jsem taky nepotkala, jestli dorazí do mých 80ti se asi půjdu z toho štěstím ozrat :mrgreen: :pankac:

beruska9
Extra třída :D 10568 příspěvků 07.03.18 04:17

Podle me je to takovy trosku trik na mozek, ale umim si predstavit, ze to muze fungovat :mrgreen: Osobni zkusenost mam castecnou - docela se mi nektere veci splnily, i kdyz to nebyla nejaka cilena vizualizace, spis takove sny a predstavy…akorat nektere ve velice nevhodnem case :mrgreen: Takze ja tak nejak verim rceni „Davej si pozor, co si prejes, pac se ti to muze splnit“ :lol:

anupati
Kelišová 5673 příspěvků 07.03.18 09:14

Ano, ale musela jsem k tomu udelat spoustu prace na sobe.Jen si to sepsat a zustat ve starych vzorech mysleni a chovani nefunguje. Debordelizace hlavy nutna, dle me.Ale zpetne je sranda sledovat, jak se menily typy chlapu,podle.to­ho,jak jsem.se menila ja.

Dabba
Stálice 89 příspěvků 07.03.18 09:34

Taky myslím, že v tom hraje roli „ve správný čas“ a možná i „na správném místě“. Jaká je moje ideální druhá polovina jsem věděla asi od svých 10 let a opravdu jsme se potkali v mých skoro 30 v období, kdy jsem byla fakt happy sama se sebou, po nikom jsem ani koutkem oka nepokukovala, protože jsem měla pocit, že život tak, jak jej právě žiju, se mi fakt líbí, baví mě a naplňuje. Myslím, že partnera mi „přitáhla“ kromě vizualizace to, co jsem vyzařovala - spokojenost, vyrovnanost.

Dabba
Stálice 89 příspěvků 07.03.18 09:36

@anupati Debordelizace hlavy - to je přesný  :palec:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 07.03.18 15:29

Fungovalo to vzdy:) na toho posledniho jsem cekala 4 roky:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama