Přátelsko - milenecký vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 15:04
Pratelsko milenecký vztah

Ahoj jsem tu nová. Prosím Vás o radu je mi 25 let. Od května jsem v kontaktu se stejně starým klukem. Že začátku to bylo fajn je to v podstatě do teď. Jenže po měsíci mi prostě řekl že chce mě jen na sex do teď se spolu scházíme jen ohledně sexu. Vím že mě má moc rád já jeho taky nemám silu to s ním ukončit ale budu muset. Holky určitě ste se s tím setkaly taky. Poraďte mi. :oops: :( ignorovat? Změnit číslo ta touha chemie je silná

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:
 
Sany80s
Kelišová 6129 příspěvků 06.12.17 15:12

Scházej se s ním dál a hledej mezitím někoho jiného, aktivně.
Pokud toto nezvládneš, tak ho zablokuj.

 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 15:29
Dik

@Sany80s scházet se s ním nemám problém. Spíš zablokovat a ignorovat je těžký kdybych věděla aspoň mu do hlavy nejlepší na tom je že jsme oba stejní dost jsme si padly do noty. Jen bych ho chtěla nějak otestovat. Jestli má jen mě nebo i jiné ženy ale tohle asi nepoznám. :think: :think:

 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 15:31
.

Jiného chlapa já nechci do něj jsem blázen a přátelé na sex je dost náročný to jsem se zase do něčeho namíchla :think: :zed:

 
Sany80s
Kelišová 6129 příspěvků 06.12.17 15:53

@Petula993 Jasně, že má i jiné.
Proč by neměl, nemáte k sobě přece závazky.

 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 16:00

@Sany80s máš pravdu raději to ukončím zbytečně mě to bude nutit myslíš že ignorace pomůže to jo ne :nevim:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 16:00

Za svobodna jsem měla trochu podobný vztah.Ale on se nechtěl vázat chozením, že by to vedlo k rodině a tu zatím nechce-výmluvy na práci, koníčky a pod…Takže jsme měli jen sex, nic víc. Žádné chození, kino, večeře, nic. Myslela jsem, že se to časem změní. Naštěstí jsem našla mého současného manžela. Jsem vdaná 27 let, ten původní partner je stále svobodný, bezdětný. Občas nějakou přítelkyni má, i se navštěvují. Dnes je mu 55 let.
Neříkám, že nikdy nikdo nezmění názor, ale většina chlapů jede ve stejném modu jako doposud a nemají chuť nic měmit. Jemu to vyhovuje víc jak půl roku, tam už to jiné nebude.

 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 16:30
Anonym

Děkuji holky ukončím to s ním. :zed: Máte pravdu. :zed: :kytka: určitě se to nezmění. Kašlu na to budu ho prostě ignorovat. Je to peknej kluk holce by neublížil, ale prostě rodinu nechce určitě chce si užívat. Je to ještě mládě. Škoda, ale budu ho prostě ignorovat. Nedá se nic dělat. :nevim:

 
Detsa
Echt Kelišová 8603 příspěvků 06.12.17 16:36
@Petula993 píše:
Děkuji holky ukončím to s ním. :zed: Máte pravdu. :zed: :kytka: určitě se to nezmění. Kašlu na to budu ho prostě ignorovat. Je to peknej kluk holce by neublížil, ale prostě rodinu nechce určitě chce si užívat. Je to ještě mládě. Škoda, ale budu ho prostě ignorovat. Nedá se nic dělat. :nevim:

Konečně téma, kde autorka vzala rychle za rozum ke sve spokojenosti :palec:. Přeji hodně štěstí :kytka:

 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 17:53
Detsa

Bude to nejlepší už jsem zažila dost s muži no jsem z chlapů vyléčená až až :zed: :cert: velmi špatné zkušenosti. Chudáci ženský samy na děti já to vidím všude. Chlapi jsou stejní. Dlouho žádnýmu věřit nebudu.

 
Detsa
Echt Kelišová 8603 příspěvků 06.12.17 19:02
@Petula993 píše:
Bude to nejlepší už jsem zažila dost s muži no jsem z chlapů vyléčená až až :zed: :cert: velmi špatné zkušenosti. Chudáci ženský samy na děti já to vidím všude. Chlapi jsou stejní. Dlouho žádnýmu věřit nebudu.

Au :think:. Jsem taky muž :nevim: :roll:
Ne nedivím se ti, ja se taky často stydím za svou rasu :mrgreen:.

 
free333
Neúnavná pisatelka 18169 příspěvků 06.12.17 19:05
@Petula993 píše:
Ahoj jsem tu nová. Prosím Vás o radu je mi 25 let. Od května jsem v kontaktu se stejně starým klukem. Že začátku to bylo fajn je to v podstatě do teď. Jenže po měsíci mi prostě řekl že chce mě jen na sex do teď se spolu scházíme jen ohledně sexu. Vím že mě má moc rád já jeho taky nemám silu to s ním ukončit ale budu muset. Holky určitě ste se s tím setkaly taky. Poraďte mi. :oops: :( ignorovat? Změnit číslo ta touha chemie je silná

Já bych to nekončila, vždyt jsi mladá.
Nechala bych si ho ještě, užívala si ten sex a při tom se můžeš případně koukat po nějakých vážných zájemcích, když budeš chtít :)

 
Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 06.12.17 19:22

Jestli to nedokážeš brát jen jako přátelství s výhodami, tak jdi od toho, může ti to ublížit tak, že to ani sebelepší sex nevyváží. A buď ráda, že je k tobě aspoň upřímný a máš možnost se rozhodnout, zda na podmínky takového vztahu přistoupíš nebo ne. Je plno takových, co by využili tvé zamilovanosti k tomu, aby si tě drželi pěkně na háku, pro případ rychlé potřeby.

 
Petula993
Povídálka 27 příspěvků 06.12.17 19:30
Ok

Holky máte pravdu všechny. :srdce: :potlesk: :palec: to se musí nechat. Já vím je to náročnější než manželství kámoši s výhodami. Je toho plný internet. Neměla jsem s tím problém jen do něj jsem se zamilovala. Určitě toho využívá já vím, že jo ví, ze mě má jistou. Takhle co ignorace?? Co myslíte jak by to vyřešila ona?? :nevim: :nevim:

 
Detsa
Echt Kelišová 8603 příspěvků 06.12.17 19:34

@Petula993 Na mě třeba ignorace funguje perfektně. Dám si pokoj… ale na druhou stránu znám lidi, co začnou nepřiměřeně otravovat :nevim:. Ale vzhledem k tomu, že jste spolu půl roku, tak ignorace nebude úplně perfektní prostředek k ukončení :think:. Prostě mu to řekni, že todle není pro tebe :nevim:. Lepší řešení nevidím. Nebo si můžeš vymyslet, že sis našla někoho jinýho apod…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >


Reklama