Přátelství mezi mužem a ženou. Co na to druhá polovička?

Anonymní
31.12.20 10:40

Přátelství mezi mužem a ženou. Co na to druhá polovička?

Krásný den přeji.

Vždy jsem měla více kamarádů než kamarádek. Holky jsou na mě prostě moc fajnovky :D I když mám rodinu (kamarádi jsou single) navštěvujeme se a jsme v neustálém kontaktu.
Manžel s tím naštěstí nemá problém a tvrdí mi, že vůbec nežárlí. Za to já žárlím na jeho kamarádky, protože se baví hlavně se svými ex. Jsem asi sobec co?

Co vy a přátelství s opačným pohlavím? A co vaše drahé polovičky, dělají „scény“? :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
31.12.20 10:43

My s manžou máme všechny kamarády společné, takže v tomhle nikdy nebyl problém. Hold jedna vesnice.. :lol:
Ale aby se bavil vyloženě jen se svýma ex? To bych asi dost trpěla a v duchu hudrovala :D :D

Příspěvek upraven 31.12.20 v 11:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30464
31.12.20 10:59

My máme ve vztahu k stejný práva :lol: Manžel má kamarádky, ženy. Já se s některými bývalými partnery potkávám a bavíme se. Netoužím po výměně a manžel to dobře ví :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
31.12.20 11:04

Já žádné kamarády, se kterými bych měla potřebu se stýkat bez partnera, nemám, to samé manžel kamarádky. Nedělá to dobrotu. Ženský kolektiv mi vyhovuje mnohem víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6147
31.12.20 11:05

Tak mělo by to být tak, aby oba byli spokojení. Takže žena mi veškeré kamarádky zakázala a bylo to.

@Vanda 2 Hlídáš mě? Ty můj věrný následovníku. Tento rok jsem velmi zlobil a potřebuju naplácat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
31.12.20 11:08

Scénu mi nikdo nikdy neudělal když jsem se měla sejít s kamarádem, ale jak píše terien, přece jenom to nedělá úplně dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
31.12.20 11:12

Mé ženě moji mužští přátelé nijak nevadí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
31.12.20 11:18
@Anonymní píše:
Krásný den přeji.

Vždy jsem měla více kamarádů než kamarádek. Holky jsou na mě prostě moc fajnovky :D I když mám rodinu (kamarádi jsou single) navštěvujeme se a jsme v neustálém kontaktu.
Manžel s tím naštěstí nemá problém a tvrdí mi, že vůbec nežárlí. Za to já žárlím na jeho kamarádky, protože se baví hlavně se svými ex. Jsem asi sobec co?

Co vy a přátelství s opačným pohlavím? A co vaše drahé polovičky, dělají „scény“? :D :D
@Anonymní píše:
Krásný den přeji.

Co vy a přátelství s opačným pohlavím? A co vaše drahé polovičky, dělají „scény“? :D :D

Kamarádství s muži nepěstuju. Vídáme se ve skupině s jinými páry, teď teda o dost míň, když máme udržovat distanc, ale že bych šla na kafe sama s jiným mužem? To fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
31.12.20 11:33
@Anonymní píše:
Krásný den přeji.

Nekamarádim se s muži protože na to nevěřím. Nekolikrat jsem se o tom přesvědčila. Chlap se tvářil jako kámoš ale po čase se ukázalo že chtěl víc. Takze ne nedělá to dobrotu. A je pravda že by manžel i žárlil. Muz měl v práci známou, seznámil mě s ní a mě ta ženská neseděla z nějakého důvodu. Nakonec jsem zjistila že po něm jela. Instinkt. Porad ho zvala na pivo atd.Pak si našla chlapa otěhotněla a už se mu neozvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
31.12.20 11:34

To mi přijde švihlý, že sama s kamarády chodíš, ale manželovi kámošky nedovolíš. :lol: Já jsem s kamarády i kolegy celkem často, a nic romantického tam spolu neděláme, takže nemám žádné předsudky ani vůči manželovým kontaktům bez ohledu na pohlaví. Ale je fakt, že mi už pár kámošů přiznalo, že když spolu někam jdeme, tak to musí doma tajit (a pár známých se mi kvůli tomu i na nějakou dobu vytratilo ze života - než si našli vstřícnější partnerku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4677
31.12.20 11:37
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
31.12.20 11:44
@Cenarius Tvůj následovník jo? :) Co to tady bleješ za nesmysly, kde to má logiku? Jinak osobně si myslím, že jsi teplej a hraješ tu akorát kino, žádná,,normální ženská" by ti netolerovala, být pořád na internetu. A nebo se Vám to rozpadá a proto tady jsi a bloudíš. Jinak děti jsou docela chudáci, když už na ně upozorňuješ.. Proč se nevěnuješ radši jim?
@Cenarius píše:
Tak mělo by to být tak, aby oba byli spokojení. Takže žena mi veškeré kamarádky zakázala a bylo to.@Vanda 2 Hlídáš mě? Ty můj věrný následovníku. Tento rok jsem velmi zlobil a potřebuju naplácat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
31.12.20 11:51

@Vanda 2 Tak určitě není úplně normální že chlap je tu den co den a komentuje skoro vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
31.12.20 11:54

@Annabela11 Přesně tak, ale jako já už bych mu ani nenapsala, pro mě je to fakt tykev, ale na email mi přišlo, že mě zmiňuje v tématech. Podle mě je opravdu teplej, já proti nim nic nemám. Mám kamarády teplouše, ale tenhle je divnej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
31.12.20 12:02

S muži se sama nestykam a ani manžel s jinýmy ženami. Nedělá to dobrotu. Ten jeden tam většinou vždy vidí víc než kamarádství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat