Reklama

Přátelství, sex a láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 09:17
Přátelství, sex a láska

Prosím anonym, chodí sem i dotyční a nerada bych, aby si to se mnou spojili. Děkuji. :*

Představte si, že jsou ve vašem životě dva muži - jeden váš kamarád (ne nejlepší, spíš člověk ze stejné party) a jeden váš kolega. S kamarádem se vídáte tak 4-5× do měsíce s kolegou pravidelně (ale někdy se nevidíte třeba 14 dní). S kamarádem se navzájem přitahujete, ale ani jeden nepodniká žádné další kroky (kdysi vám při rozhovoru o jednom společném kamarádovi, který se dal dohromady s kamarádkou, a pak se rozešli, řekl, že by nerad chodil s kamarádkou z tohoto důvodu - komplikace). Dali jste si už pusu a ta přitažlivost je tam fakt veliká (tyhle věci poznám :oops: ), ale nemáte toho až tolik společného (on je sportovec, aktivní atd., vy spíš domácká). Pak tu máte kolegu, se kterým si vydržíte povídat neustále, navzájem se rozesmíváte atd., ale on je velmi zdrženlivý (jiné kolegyně klidně obejme, vám sotva podá ruku), očividně asi nemá (v momentální situaci, ve které se nachází, je to pochopitelné, ale tu bych nerada rozebírala) čas? chuť? na nějaké vztahy. Víte, že si s kolegou rozumíte a pokecáte možná víc než s tím kamarádem, ale společných věcí máte ještě méně, ale tak nějak se doplňujete, než aby to bylo rušivé (za co ale může možná to, že se vídáte častěji osamotě než s tím kamarádem). Všichni na pracovišti tvrdí, že to vypadá, jak kdybychom spolu něco měli (i lidi, kteří nás viděli spolu jen párkrát). U obou mužů toto trvá cca dva roky. A teď mi řekněte. Co s tím? Najít jiného, to je těžké, potřebuji znát člověka dlouho, než bych s ním vůbec chtěla mít vztah. Potřebuji ho poznat prvně jako člověka, teprve potom bych brala posun někam jinam. Prosím, neraďte, ať někoho z nich vytáhnu na večeři, kafe nebo pivo, tohle se u nás moc nenosí. Spíš jak se rozhodnout bych potřebovala poradit. Kdyby se někdo ptal, co hledám - momentálně někoho, koho budu moct obejmout, políbit a tak. A poslední věc - všichni jsme nezadaní.
Díky těm, co to dočetli až sem :D.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 15.01.17 09:34

Nepřijde mi moc šťastné začínat si s kolegou a hlavně mi nepřijde, že by k tobě nějaký z těch dvou hořel láskou, dva roky jsou podle mě dost dlouhá doba na to, aby se projevili :nevim: Brala bych je jako přátele a hledala jinde.

Petra Z
Hvězda diskuse 51778 příspěvků 15.01.17 09:38

Nějak z toho nevyčtu, jestli oni chtějí tebe…jako 2 roky a ani jeden se nijak neprojevil… :nevim:
A když ti napíšeme kolega---tak se na něj vrhneš???
a když kamarád, tak se vrhneš na něj??

hani28
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 15.01.17 10:26

A taky nepises, ktery se (vic) libi tobe :nevim: To prece nejde vybirat takhle rozumem ze dvou kamaradu, u kterych podle popisu ani nevypada, ze k tobe neco citi a neni jasne, co citis ty k nim.
Jinak teda idealne najit nekoho, kdo je kombinaci techto dvou - kamarad te pritahuje, s kolegou se dobre povida a doplnujete se, ke vzahu je potreba oboji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 10:37

@hani28 Přitahují mě oba, to je ten problém. Oba razí pravidlo „co je v domě, není pro mě“ a kolega navíc podle mě ani ještě ani žádný pořádný vztah neměl. S tím kamarádem, to je vzájemné a u kolegy… no.. všichni říkají, že se ke mně chová jinak než k ostatním :nevim:. 2 roky je na mě krátká doba, normálně mi takové věci trvají ještě dýl :lol:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 10:44

Spíše jsem to myslela tak, jestli mám zkusit pokročit s kamarádem (=pravděpodobně románek) nebo počkat (je možné, že dlouho) na kolegu, než bude v pohodě (jak říkám, nemá to teď lehké a vztahy jsou poslední věc, na kterou by myslel). :nevim:

hani28
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 15.01.17 10:56
@Anonymní píše:
@hani28 Přitahují mě oba, to je ten problém. Oba razí pravidlo „co je v domě, není pro mě“ a kolega navíc podle mě ani ještě ani žádný pořádný vztah neměl. S tím kamarádem, to je vzájemné a u kolegy… no.. všichni říkají, že se ke mně chová jinak než k ostatním :nevim:. 2 roky je na mě krátká doba, normálně mi takové věci trvají ještě dýl :lol:.

Tak pak by asi byl lepsi ten kolega, ne? :lol: Ale pokud razi to pravidlo, tak asi nic chtit nebude :think: Poohlidla bych se jinde… Az to bude ten pravy, tak urcite nebudes chtit cekat 2 roky, nez se z toho neco vyvrbi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 11:50

@hani28 Ty 2 roky jsou u mě normální, těžko se otevírám lidem a nemám ráda, když mě kluk balí - když to právě není ten dobrý kamarád. Takže vlastně bych se musela teď s někým novým seznámit, a pak ty dva roky zase čekat. Vztah jsem (překvapivě) ještě neměla.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 15.01.17 13:23

Trochu mi to připomíná moji situaci v jedné době. Měla jsem fajn kamaráda, do kterého jsem byla zamilovaná a myslela jsem, že on do mě. Všichni lidé v okolí si mysleli, že spolu chodíme, protože se ke mně choval jinak než k ostatním. Nakonec se ukázalo, že to dělá opravdu čistě z kamarádských důvodů a já marně čekala taky nějaké ty dva roky. Myslím, že když chlap o něco stojí, tak rozhodně tak dlouho vyčkávat nebude. A když přeskočí opravdová jiskra z obou stran, tak myslím, že to bude mít celkem rychlý spád. Asi bych na ně přestala myslet a nepočítala ani s jedním. A čas pak třeba ukáže…

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 15.01.17 13:31

Kdysi jsem se takhle rozhodovala mezi 2 muži tedy za jiným okolností a nakonec se to vyřešilo samo..přišel 3 a já věděla, že hned a bez rozhodování, že je to on :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 13:46

Abych řekla pravdu, tak jsem ve fázi, že fakt nehledám „toho pravého“. To je mi jasné, že snad jednou musí přijít samo. Furt všichni radí čekat, že až se najde, tak se najde a bude to mít rychlý spád. No jo, jenže na to už čekám skoro 30 let a furt nic :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 13:52

@Plavuše Ono s tím kamarádem už něco bylo :oops:. Já jsem taková, že působím asi dost jako jistota. Nikoho věčně nemám, chodím pravidelně na setkání, nikdy se na nikoho nezlobím, i když ten člověk něco provede. Prostě asi vědí, že tu budu vždycky, tak nespěchají a čekají, jestli se neobjeví někdo lepší - a kdyby ne, tak jsem tu pořád já. Tak to na mě působí. Ale na nedostupnou a podobně, to se mi zase příčí hrát. Nemám takovéhle věci ráda. A abych nepřišla na akci, kde bude x kamarádů, abych znejistila jednoho z nich, to se mi taky moc nechce.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 15.01.17 14:02
@Anonymní píše:
@Plavuše Ono s tím kamarádem už něco bylo :oops:. Já jsem taková, že působím asi dost jako jistota. Nikoho věčně nemám, chodím pravidelně na setkání, nikdy se na nikoho nezlobím, i když ten člověk něco provede. Prostě asi vědí, že tu budu vždycky, tak nespěchají a čekají, jestli se neobjeví někdo lepší - a kdyby ne, tak jsem tu pořád já. Tak to na mě působí. Ale na nedostupnou a podobně, to se mi zase příčí hrát. Nemám takovéhle věci ráda. A abych nepřišla na akci, kde bude x kamarádů, abych znejistila jednoho z nich, to se mi taky moc nechce.

To byla spíš narážka na toho kolegu, pochopila jsem, že s kamarádem už něco bylo :cert: Já první vážný vztah prožívám teď - je mi 25, takže jsem taky celkem opožděná. Třeba se mi jednu dobu strašně příčily seznamky a nakonec jsem si řekla, proč to nezkusit… a potkala jsem tam minimálně dva super chlapy - s tím prvním to nevyšlo a s tím druhým jsem teď. Pokud ve 30 stále nikoho nemáš, tak je třeba chyba v komunikaci, v tom jak na chlapy působíš atp. Nemusíš to brát tak vážně, třeba by ti prostě pomohlo vyrazit jentak nezávazně na rande (množné číslo) a trochu se otrkat. Nebo na rande chodíváš často a jen to nevychází?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 14:05

@Plavuše Neměla jsem ani nevážný vztah. Na rande jsem byla snad jednou ve čtrnácti a dopadlo to hrozně, byla jsem ještě děcko :dance:.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 15.01.17 14:12
@Anonymní píše:
@Plavuše Neměla jsem ani nevážný vztah. Na rande jsem byla snad jednou ve čtrnácti a dopadlo to hrozně, byla jsem ještě děcko :dance:.

To jsem celá já, ještě nedávno. Taky první rande a pusa nějak v 16, dopadlo to katastrofálně a pak dlouhé roky nic. Hele fakt bych šla do té seznamky. Nemůžeš tím nic zkazit, odzkoušíš si normální rande, dáš si dobrou véču nebo drink, vlastně to moc negativ mít nemůže, takhle jsem to brala já. Třeba ti to současně zvýší sebevědomí, až na tebe bude v restauraci mrkat nějakej fešák. A když na to přijde, tak už toho člověka znovu vidět nemusíš…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama