Přátelství v této situaci

2
8.5.21 18:48

Přátelství v této situaci

Zdravím všechny, vím, že se na tomto webu se diskutuje snad očemkoli tak jsem se rozhodla, že to vyzkouším, protože jsem se teď ocitla ve velmi obtížné situaci která mě hodně trápí, za veškeré rady budu moc vděčná protože už nevím jak dál :,(

Jedná se o jednoho mého kamaráda, který pro mě znamená hodně, scházíme se docela často, podnikáme spolu výlety apod, hodně si rozumíme, ze začátku jsem ho brala jako kamaráda… jenze po několika schůzek, výletů jsem se do něj zabouchla.. jenže on ne.. bere mě jako kamarádku a víc nechce, nově si teď našel přítelkyni, ale my se bavíme dál, což je hezký, ale když jsem do něj zamilovaná tak mě tohle všechno ničí, na jednu stranu si nedokážu představit, že bych o něj přišla i jako pouze jen o kamaráda… na druhou stranu mě to ničí v tom je to komplikované..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10176
8.5.21 19:10

Bohužel, musíš ho přestat vídat, jinak se v tom budeš pořád plácat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9733
8.5.21 19:22

Omezila bych přátelství na úplný minimum až téměř vůbec dokud se z toho nedostaneš. Jinak se v tom budeš plácat kdo ví jak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2992
8.5.21 19:34

Nestýkej se s ním. To je jediné řešení :hug: Jinak se z toho budeš hrabat strašně dlouhou a hlavně ani nebudeš vnímat jiné příležitosti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
8.5.21 19:51

Jak píšou holky, přestaň se s ním stýkat. Jinak se z toho nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2121
8.5.21 20:38

On třeba také neví, kterou z vás si vybrat. Na tvém místě bych to zatím nevzdávala. Ale současně bych se porozhlížela po dalším šikovném. Pak zase on nebude vědět, tak jako nevíš ty teď. Může z toho vzniknout něco zajímavého. Tedy, že se nebudeš trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat