Prater Vídeň - je tam teď otevřeno? Jaká je adresa?

410
17.1.14 20:34

Prater Vídeň - je tam teď otevřeno? Jaká je adresa?

Ahoj. Chystáme se tento víkend do Vídně. Rádi bychom zašli do zábavného parku Prater, ale nejsem si jistá, jestli tam je teď otevřeno. Někde píšou, že je tam otevřeno každý den a někde zase, že jen březen až říjen. Jak to tedy je, nevíte někdo? Jde mi samozřejmě hlavně o atrakce pro děti.
A ještě bych prosila o přesnou adresu jak se tam dostaneme a kde je nejlepší parkovat (jejich web stránku mi kopírovat nemusíte, viděla jsem jí, ale prd se tam vyznám, adres je tam víc, parkování jen nějaký placený… takže bych spíš uvítala názor někoho, kdo to tam zná).
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12667
17.1.14 20:50

@alicezulice Ahoj, prosim ta, my sme tam boli pred par rokmi a je to tam hrozne ubohe…casy slavy su tatam. Nehorazne drahe a vsetky tie veci su tam stare a ponicene. Ci to uz obnovili, neviem…ja si Prater pamatam este z pred 20 rokov, to bolo ine rodeo…Teraz je tam par atrakcii a nic moc teda. Ale mozno to uz obnovili, neviem. Len aby ste neboli sklamani potom…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
17.1.14 20:51

Z bezpečnostních důvodu bude většina atrakcí zavřena, protože budou mít v papírech od výrobce uvedeno že se smí provozovat od 3 stupňů celsia.
Loni kuli nízkým teplotám byla většina zábavních parků v německu otevřena později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
17.1.14 20:53

My jsme tam byli asi před třemi lety a vážně super, plno atrakcí atd… :) ale byli jsme tam v létě, nevím jestli mívají otevřeno i v zimě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2017
17.1.14 20:58

My tam byli v prosinci, ale atrakcí je tam otevřených jen pár, pro děti jen autíčka, jinak spíš adrenalin pro dospělé. Jela bych tam až v létě, nás to zklamalo, ale kolo jezdí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12667
17.1.14 20:59
@Tynk píše:
My jsme tam byli asi před třemi lety a vážně super, plno atrakcí atd… :) ale byli jsme tam v létě, nevím jestli mívají otevřeno i v zimě

tak to je uplne iny nazor, ja som bola hodne sklamana teda… :D ale je pravda, ze sme nemali deti a boli sme tam ako zalubeny par :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
17.1.14 21:02

@cuttysark No já tam byla s kamarády :D a líbilo se mi tam.. tak ale každý má jiný názor. Možná kdybych tam byla s přítelem tak bych se na to asi dívala jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
17.1.14 21:07
cuttysark píše:
tak to je uplne iny nazor, ja som bola hodne sklamana teda… :D ale je pravda, ze sme nemali deti a boli sme tam ako zalubeny par :D

Já mám taky úplně jiný pocit než ty, před těmi víc než dvaceti lety jsem byl hodně zklamanej, všude špína, atrakce skoro žádné, samé herna nebo snad podniky s nahýma holkama, zatím co teď jsou skoro všechny atrakce nové a je tam čisto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2993
17.1.14 21:11

Já tam byla letos v létě a mám pocit, že přes zimu nic moc. Ale bylo to skvělé užila jsem si to, sice jsem tam nechala strašnou hromadu peněz, ale byla jsem snad na všem a takhle zle mi ještě nikdy nebylo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
17.1.14 21:11

@alicezulice
Těžko napsat adresu, je to park, ale mrkni se na mapy Googlu a najdi si Praterstern, je to dopravní uzel u Prateru, Prater je od něho na východ.
Jinak o víkendu by neměl být problém ve Vídni zaparkovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mrs.gendy
17.1.14 21:12

http://www.thermewien.at/
http://www.parkeninwien.at/…e-3-258.html

nejlepsi je jezdit do pratru v lete. Minuly rok jsem tam byla z jara a i tak byly skoro vsechny atrakce zavrene
odkaz je na adresu parkoviste primo u pratru a myslim, ze byste to meli najit s gps i podle ulice Waldsteingartenstrasse.
Prvni odkaz je na termalni lazne, uzasne hlavne ted v zime… ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama