Pravá láska překoná všechno

Anonymní
25.10.20 17:32

Pravá láska překoná všechno

Myslíte, že pravá láska neboli osudová dokáže překonat všechno? Že i přes to, že by se dva rozešli a rozhádali, vždycky se k sobě vrátí jelikož jsou si prostě ‚osudem‘ daný?
Věříte? :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
282
25.10.20 17:34
@Anonymní píše:
Myslíte, že pravá láska neboli osudová dokáže překonat všechno? Že i přes to, že by se dva rozešli a rozhádali, vždycky se k sobě vrátí jelikož jsou si prostě ‚osudem‘ daný?
Věříte? :andel:

Ano, věřím protože to tak mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
25.10.20 17:35
@Anonymní píše:

Ne, protože osudoví partneři se nerozejdou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:36

@Mayaa007 takže máte muže u kterého cítíte, že i přes veškeré rozbroje spolu stejně zůstanete? Taková nepopsatelná energie a přitažlivost?

• Citovat
  • Nahlásit
282
25.10.20 17:39
@Anonymní píše:
@Mayaa007 takže máte muže u kterého cítíte, že i přes veškeré rozbroje spolu stejně zůstanete? Taková nepopsatelná energie a přitažlivost?

Ano, i přes všechny těžké životní situace se mnou zůstal v dnešní době se takový hledají špatně. Jak se říká v dobrém i zlém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:44
@Anonymní píše:

Věřím a mam to tak. Po rozchodu a návratu je to o 100%lepší. Ale zda je to ta „pravá“ láska, to budu moct říct až na smrtelné posteli.

• Citovat
  • Nahlásit
516
25.10.20 17:46
@Anonymní píše:
Myslíte, že pravá láska neboli osudová dokáže překonat všechno?

Prava laska dokaze urcite prekonat vsechna uskali a problemy.
U osudove si tim nejsem vubec jisty, rekl bych, ze spis ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
25.10.20 17:47

Neverim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 17:49

@carsin To je zajímavé jak rozlišujete mezi pravou láskou a osudovou. Já totiž vždy myslela, že osudový partner je člověk se kterým zůstanete. (nebo máte zůstat). Zkrátka najít jeden druhého a prožít to osudové souzení. Jako druhá polovička která vám chyběla.

• Citovat
  • Nahlásit
282
25.10.20 17:53
@Anonymní píše:
@carsin To je zajímavé jak rozlišujete mezi pravou láskou a osudovou. Já totiž vždy myslela, že osudový partner je člověk se kterým zůstanete. (nebo máte zůstat). Zkrátka najít jeden druhého a prožít to osudové souzení. Jako druhá polovička která vám chyběla.

Taky na to koukám, podle mě pravá a osudová je to samé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
25.10.20 17:55
@Anonymní píše:

Staci si procist pribehy, troufam si rict, vetsiny prispevatelek, kdyz pisi o jejich vztazich.

Ja jsem ziskal pocit, ze pod tou osudovou laskou vetsina z nich trpela ( a mnohe trpi a budou trpet dal) a ty, ktere dospely, usporadaly si hodnotovy zebricek a daly sami sobe najit skutecnou lasku, ze ty jsou na tom mnohem lepe a jsou stastnejsi.
Vypozoroval jsem, ze jen malokdy se z osudove lasky stane i ta prava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
25.10.20 17:59

Já věřím na to, že každý (i špatný) partner měl v určitou dobu v našem životě své místo. A jako jediného osudového partnera jsem ochotná brát otce svých dětí, protože s ním jsme zajistili spojení a pokračování našich genů a rodů do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 18:08

@carsin Ano, to dává smysl. Ono pak záleží co člověk vnímá ve smyslu „osudový partner“. Když jsem měla muže který mi ubližoval, brala jsem ho spíš jako někoho, kdo mi dal obrovskou lekci a naučil mě, co v životě nechci :) Jako osudového bych ho ale rozhodně nenazývala. Se svým současným, jsem se seznámila opravdu neuvěřitelnou shodou okolností všech ‚náhod‘. A to i přes to, že jsme každý žil v jiném koutu světa a stejně nás to NĚCO osudově propojilo…
No, tak jsem Vám napsala sloh o který jste ani nežádal.. Mně to ale pomohlo :D :D :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
516
25.10.20 18:14
@Anonymní píše:
Mně to ale pomohlo :D :D :kytka:

To mne tesi.
:palec:
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14602
25.10.20 19:02

Neexistuje nic takového jako osudem dané a pravá láska, co něoc zázračně zařídí.

jedinné, co může lidi přenést přes konflikty je uvědomění si obou, že na konfliktu mají svůj podíl a posléze společné hledání takového řešení, které bude dobré pro všechny.
A na tohle zrovna nepotřebuju nadpřirozené zásahy a konstrukty z přílíšné konzumace „romantických“ příběhů na to mi stačí nebejt kretén.

Nebo jak by to ta osudovost konkrétně měla dělat, jak by konrétně měla něco překonávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama