Pravděpodobnost druhého císaře v Motole?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.03.18 16:49
Pravdepodobnost druhrho cisare v Motole?

Prosim anonym. O tehu zatim nikdo nevi. Pred 1.5 rokem jsem v Motole rodila plan. sekci v 39tt pro polohu plodu. Sekce super, zotavila sem se rychle, postarat jsem se byla schopna temer okamzite.

Ted jsem znova tehotna. Pokud vse vyjde a ja spravne pocitam, vychazi porod 2roky a 3 mesice po prvnim porodu.

Jaka je sance na dalsi sekci? Mam z klasickeho porodu strach.. Vzdy jsem mela. Bojim se, ze pokud bude mimco v dobre poloze, nechaji me rodit normal. Mam par hodne zlych zkusenosti z porodu kamaradek..

Prosim aby me nikdo nemoralizoval..

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 16:57

Klasicky porod je strasny, tak si pozadej o sekci, jinak te nechaj rodit normalne

myskalucka
Echt Kelišová 8087 příspěvků 03.03.18 17:07

Kamarádka měla plánovaný 2 porod SC zase kvůli kp poloze. Den před se malý otočil hlavičkou dolů, tak ji dali na výběr. Vybrala si SC.

Anonymní  03.03.18 17:22

Ja se prace bojim, ze me prani bude ignorovano.. A sance dalsi sekce pro polohu plodu je nejistá..

Jizva se chova ukazkove, celou dobu o ni nevim.. 6 mes. po sekci jsem zacala behat. Proste skvěle odvedena prace doktoru.. A vymyslet si bolest v jizve se mi taky nechce.. I kdyz do porodu daleko a ona muze opravdu zacit zlobit..

Četla jsem, ze v Podolí jsou k sekcim vstřícnější, ale mam to dost z ruky..

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 03.03.18 17:26

Já jen nechápu, že dáváš na kamarádky, každý porod je jiný. Vydupat císaře si můžeš, ale doktoři na tebe budou koukat, jako na blázna.

Anonymní  03.03.18 17:26
@Anonymní píše:
Ja se prace bojim, ze me prani bude ignorovano.. A sance dalsi sekce pro polohu plodu je nejistá..

Jizva se chova ukazkove, celou dobu o ni nevim.. 6 mes. po sekci jsem zacala behat. Proste skvěle odvedena prace doktoru.. A vymyslet si bolest v jizve se mi taky nechce.. I kdyz do porodu daleko a ona muze opravdu zacit zlobit..

Četla jsem, ze v Podolí jsou k sekcim vstřícnější, ale mam to dost z ruky..

Rekni ze te boli jizva po sekci. nikdo si netroufne nechat te rodit prirozene.

Pucalkovic Amina
Kecalka 395 příspěvků 03.03.18 17:39

Nesoudím tě, ale myslím si, že přirozený porod je jednodušší pro tělo a bezpečnější. Císař je prostě pořád operace. Já měla porod úplně úžasnej (zatím jsem rodila jednou), trval cca 3 hodiny, malej vylezl na pár zatlačení, šití nebolelo a fit jsem se cítila hned. Takže opravdu můžeš mít i pěkný přirozený porod.

Anonymní  03.03.18 17:52

@Pucalkovic Amina

Dekuju za krasnou a povzbudivou zkusenost. Ja jsrm podobne vnímala cisare. Nic nebolelo a ani pak. Sice jsem mela mimco u sebe trochu pozdeji, ale to se dalo zvladnout.

Priznavam, ze jsem srab a mam z porodu strach a respekt. Vsechny zeny, ktere porodily, jsou pro me hrdinky a chovám k nim uctu.

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 3566 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 18:45

Uplne v pohode. Kdyz mas jednu sekci, nechají te vybrat. Nikdo netlačil. Rodila jsem akut 2014 a 2017

Anonymní  03.03.18 19:29

Jeste holky, hralo by roli, ze asi budu mit zas tehu cukrovku s inzulinem na noc?

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 3566 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 19:44
@Anonymní píše:
Jeste holky, hralo by roli, ze asi budu mit zas tehu cukrovku s inzulinem na noc?

Hele fakt mi dali v klidu vybrat. Motol, pred rokem. Normalne se zeptali, rovnou se naplánoválo. Jako jo, uklidnilo by mě vedet to driv nez 36/37tt. Ale driv do porodnice nejdes.
Taky jsem se bála rodit přirozeně, protoze ten důvod k prvnimu akut cs ve 36tt byl drsnej

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama