Reklama

Pravděpodobnost druhého císaře v Motole?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 16:49
Pravdepodobnost druhrho cisare v Motole?

Prosim anonym. O tehu zatim nikdo nevi. Pred 1.5 rokem jsem v Motole rodila plan. sekci v 39tt pro polohu plodu. Sekce super, zotavila sem se rychle, postarat jsem se byla schopna temer okamzite.

Ted jsem znova tehotna. Pokud vse vyjde a ja spravne pocitam, vychazi porod 2roky a 3 mesice po prvnim porodu.

Jaka je sance na dalsi sekci? Mam z klasickeho porodu strach.. Vzdy jsem mela. Bojim se, ze pokud bude mimco v dobre poloze, nechaji me rodit normal. Mam par hodne zlych zkusenosti z porodu kamaradek..

Prosim aby me nikdo nemoralizoval..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 03.03.18 16:57

Klasicky porod je strasny, tak si pozadej o sekci, jinak te nechaj rodit normalne

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 03.03.18 17:07

Kamarádka měla plánovaný 2 porod SC zase kvůli kp poloze. Den před se malý otočil hlavičkou dolů, tak ji dali na výběr. Vybrala si SC.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 17:22

Ja se prace bojim, ze me prani bude ignorovano.. A sance dalsi sekce pro polohu plodu je nejistá..

Jizva se chova ukazkove, celou dobu o ni nevim.. 6 mes. po sekci jsem zacala behat. Proste skvěle odvedena prace doktoru.. A vymyslet si bolest v jizve se mi taky nechce.. I kdyz do porodu daleko a ona muze opravdu zacit zlobit..

Četla jsem, ze v Podolí jsou k sekcim vstřícnější, ale mam to dost z ruky..

misa.859
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 03.03.18 17:26

Já jen nechápu, že dáváš na kamarádky, každý porod je jiný. Vydupat císaře si můžeš, ale doktoři na tebe budou koukat, jako na blázna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 17:26
@Anonymní píše:
Ja se prace bojim, ze me prani bude ignorovano.. A sance dalsi sekce pro polohu plodu je nejistá..

Jizva se chova ukazkove, celou dobu o ni nevim.. 6 mes. po sekci jsem zacala behat. Proste skvěle odvedena prace doktoru.. A vymyslet si bolest v jizve se mi taky nechce.. I kdyz do porodu daleko a ona muze opravdu zacit zlobit..

Četla jsem, ze v Podolí jsou k sekcim vstřícnější, ale mam to dost z ruky..

Rekni ze te boli jizva po sekci. nikdo si netroufne nechat te rodit prirozene.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 03.03.18 17:39

Nesoudím tě, ale myslím si, že přirozený porod je jednodušší pro tělo a bezpečnější. Císař je prostě pořád operace. Já měla porod úplně úžasnej (zatím jsem rodila jednou), trval cca 3 hodiny, malej vylezl na pár zatlačení, šití nebolelo a fit jsem se cítila hned. Takže opravdu můžeš mít i pěkný přirozený porod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 17:52

@Pucalkovic Amina

Dekuju za krasnou a povzbudivou zkusenost. Ja jsrm podobne vnímala cisare. Nic nebolelo a ani pak. Sice jsem mela mimco u sebe trochu pozdeji, ale to se dalo zvladnout.

Priznavam, ze jsem srab a mam z porodu strach a respekt. Vsechny zeny, ktere porodily, jsou pro me hrdinky a chovám k nim uctu.

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 18:45

Uplne v pohode. Kdyz mas jednu sekci, nechají te vybrat. Nikdo netlačil. Rodila jsem akut 2014 a 2017

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 19:29

Jeste holky, hralo by roli, ze asi budu mit zas tehu cukrovku s inzulinem na noc?

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 19:44
@Anonymní píše:
Jeste holky, hralo by roli, ze asi budu mit zas tehu cukrovku s inzulinem na noc?

Hele fakt mi dali v klidu vybrat. Motol, pred rokem. Normalne se zeptali, rovnou se naplánoválo. Jako jo, uklidnilo by mě vedet to driv nez 36/37tt. Ale driv do porodnice nejdes.
Taky jsem se bála rodit přirozeně, protoze ten důvod k prvnimu akut cs ve 36tt byl drsnej

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 14:09

Tak holky, tady zakladatelka. Jsem ted ve 34tt a do minuleho tydne bylo mimco KP a vypadalo to na jasnou sekci. Ale pred 4 dny se otocilo hlavou doku a muj gynekolog jasa a odmita me do Motola jeste pustit. Chce si me nechat do konce. Jedinou moji „zachranou“ je, ze mam zas tehu cukrovku, tak me pusti okolo 38 az 39tt :? . Jeho snem ale je, ze mi nekdy po ukoncenem 36tt praskne voda nebo se to jinak rozjede a ja pojedu rovnou rodit a nebude cisar. Jsem zoufala, jak mam jit do Motola dohodnout se na sekci, kdyz me muj doktor nechce pustit v tom 36tt :? .

Euforia
Kecalka 170 příspěvků 29.08.18 14:22

no a proc si proste do toho Motola nezavolas/nedojdes v tom cca 36.-37.tt a nedomluvis se s nima?

gyn ( aspon co si pamatuju ) nedava pro porodnici zadny papiry, ne ?
Mne teda rekl, ze v tom 36.tt uz prestavam byt v jeho peci a mam se objednat do porodnice, ale to prece muzes i bez jeho „svoleni“.. ?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 29.08.18 14:26
@Anonymní píše:
Tak holky, tady zakladatelka. Jsem ted ve 34tt a do minuleho tydne bylo mimco KP a vypadalo to na jasnou sekci. Ale pred 4 dny se otocilo hlavou doku a muj gynekolog jasa a odmita me do Motola jeste pustit. Chce si me nechat do konce. Jedinou moji „zachranou“ je, ze mam zas tehu cukrovku, tak me pusti okolo 38 az 39tt :? . Jeho snem ale je, ze mi nekdy po ukoncenem 36tt praskne voda nebo se to jinak rozjede a ja pojedu rovnou rodit a nebude cisar. Jsem zoufala, jak mam jit do Motola dohodnout se na sekci, kdyz me muj doktor nechce pustit v tom 36tt :? .

Hlavně klid ;) když není důvod, tak tě na sekci nikdo nepošle, to je jasný. Pokud tě to uklidní, já měla první porod císařem a druhý normálně a bylo to naprosto úžasný a skoro bezbolestný, šlo to jako po másle, ani léky jsem neměla ;) taky jsem se celý těhotenství bála a úplně zbytečně. :kytka: nech tomu volnej průběh, doktoři vědí co dělají a ty to budeš vědět taky :kytka:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62533 příspěvků 3 inzeráty 29.08.18 14:27

Tak jsi svéprávná, takže vezmeš průkazku a dojedeš tam… na druhou stranu dítě máš správně natočené, takže nějak nevidím důvod, proč by ti v Motole plánovali sekci :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama