Pravděpodobnost otěhotnení 5 den po MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 13:45
Pravdepodobnost otěhotnění 5.den po MS

Ahoj holky, moc vás prosím o názor :)
Ano, ano, vím, jak je to nezodpovědné…
Situace je taková: Dnes v noci jsem měla nechráněný pohlavní styk…v plánu byla takova ta klasika, kdy ho muž vyndá před tím, než se udělá. A tak se taky stalo.
Přítel mi tedy odstrčil a udělal se…já si ale myslela, že to je jen taková ‚pauzicka‘ a sedla si na něj zas…Takže se prostě do me něco dostalo. Je to 5. den po tom, co mi skončila menstruace. Dokážete říct, jaká je pravděpodobnost otěhotnění?
Samozřejmě jsem googlila a pročítala a pročítala…ale řekla jsem si, že tu třeba bude někdo fundovaný, kdo mi poradí ;) Moc díky všem :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 03.09.18 14:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc vás prosím o názor :)
Ano, ano, vím, jak je to nezodpovědné…
Situace je taková: Dnes v noci jsem měla nechráněný pohlavní styk…v plánu byla takova ta klasika, kdy ho muž vyndá před tím, než se udělá. A tak se taky stalo.
Přítel mi tedy odstrčil a udělal se…já si ale myslela, že to je jen taková ‚pauzicka‘ a sedla si na něj zas…Takže se prostě do me něco dostalo. Je to 5. den po tom, co mi skončila menstruace. Dokážete říct, jaká je pravděpodobnost otěhotnění?
Samozřejmě jsem googlila a pročítala a pročítala…ale řekla jsem si, že tu třeba bude někdo fundovaný, kdo mi poradí ;) Moc díky všem :)

Apriori by bylo fajn, kdybys věděla, zda máš ovulaci. Jinak já otěhotněla 4. den po MS, mám krátké cykly (24 dnů), jak dlouhé máš cykly normálně - a máš je pravidelné? Odhadnout se z toho něco dá…

Janli
Kelišová 6364 příspěvků 03.09.18 14:16

Nepoťeším tě. Já otěhotněla 5.den při 28 denním cyklu. Doporučuju postinor.

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 03.09.18 14:17

Jak dlouho to trvá ms a jak dlouhé máš cykly? Obecně 5 dní po ms je dost plodné období.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 03.09.18 14:25

Ja takhle otehotnela. Take doporucuji postinor

Kriss Tina
Kelišová 6128 příspěvků 03.09.18 14:25

No těch 5 dní po MS je celkem plodné období nehledě že ty spermie v tobě můžou i pár dní počkat na tu ovulaci :think:

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 03.09.18 14:26

Jak dlouhé máš cykly?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:33

Díky holky za tak rychlé reakce :)
Mám MS dost nepravidelně…
Teď jsem měla cca 29.8. - 4.9., předtím asi 16. -22. 7.
Takže cykly mám mnohem delší, než je obvyklé…
Postinoru bych se právě ráda vyhla. Kdysi jsem si ho jiz jednou vzala a opravdu to na mě působilo dost negativně.
A myslíte, že by třeba mohlo aspoň drobet hrát v můj prospěch, že se to do mě dostalo až tak „sekundárně“?
A ještě jednou moc díky, jste skvěle! Zakladatelka

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 03.09.18 14:44
@Anonymní píše:
Díky holky za tak rychlé reakce :)
Mám MS dost nepravidelně…
Teď jsem měla cca 29.8. - 4.9., předtím asi 16. -22. 7.
Takže cykly mám mnohem delší, než je obvyklé…
Postinoru bych se právě ráda vyhla. Kdysi jsem si ho jiz jednou vzala a opravdu to na mě působilo dost negativně.
A myslíte, že by třeba mohlo aspoň drobet hrát v můj prospěch, že se to do mě dostalo až tak „sekundárně“?
A ještě jednou moc díky, jste skvěle! Zakladatelka

Tak uvidíš. Jestli máš zrovna jeden z kratších cyklů,tak jste se trefili do plodných dnů.
Sekundárně..pokud si ho před dalším zásunem neumyl,tak je to poměrně jedno. Stačí jedna spermie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:13

Holky a když si zkusím udělat ovulační test? Nikdy jsem se o to nějak nezajímala…ale teď jsem na to rychle koukla…
A když by mi vyšlo, že nemám ovulaci, byla by riziko o dost nizsi, ne? Nebo je to úplná blbost? Děkuji za odpověď :)

andelka83
Generální žvanilka 20224 příspěvků 03.09.18 16:19
@Anonymní píše:
Holky a když si zkusím udělat ovulační test? Nikdy jsem se o to nějak nezajímala…ale teď jsem na to rychle koukla…
A když by mi vyšlo, že nemám ovulaci, byla by riziko o dost nizsi, ne? Nebo je to úplná blbost? Děkuji za odpověď :)

Ovulační test nestačí jeden,musí se testovat několik dní a když je pozitivní,tak to značí že k ovulaci dojde ( nejspíš) do 24-48 h,někdy i později.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:28

Aha…takže když bych si dnes udělala ovulační test a byl negativní, tak mi to nic neřekne? Omlouvám se, že se ptám tak hloupě, ale nemám s tím žádné zkušenosti… :)

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 03.09.18 20:26
@Anonymní píše:
Aha…takže když bych si dnes udělala ovulační test a byl negativní, tak mi to nic neřekne? Omlouvám se, že se ptám tak hloupě, ale nemám s tím žádné zkušenosti… :)

No spíš ne, leda bys zkoušela dál a později byl pozitivní, protože ovulaci ukazuje 24-48 hodin dopředu, tedy bys ho musela dělat před dvěma dny… jo a spermie vydrží na vajíčko čekat i 5 dnů, když je hodně dobré prostředí a hodně kvalitní spermie…

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 03.09.18 20:32

Hele to se těžko říká, prostě ta pravděpodobnost je 50:50, je tu dost bab, kdy se říká stačí kapka už to capká, pak jsou ty, jako já, co ovulaci hlídaly, sex měly podle kalendáře a ovulačních testů, ležely s polštářem pod zadkem a trvalo to x měsíců, než se zadařilo. Pokud jsi nikdy otěhotnět nechtěla a nepokoušela se o to cíleně, tak prostě nevíš, kdy ovulaci máš a ano, trefila ses do doby, kdy klidně ovulace může být. Pokud dítě 100% nechceš, tak to budeš muset vyřešit chemií - lepší, než případně potrat, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 20:37

Díky moc, že takhle reagujes :)
Ale tak já si říkám, že asi nemůžu mít ovulaci hned po MS, ne? Ten ovulační test jsem zkoušela a nic…ani slabá čárka.
A ano, dítě teď nechci, ale zase už jsem ve věku, kdy bych za třeba rok - dva chtěla, tak se mi uplne takovými věcma nechce dopovat…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Rodina Jiřího ji odstřihla? O stavu Pomejeho se Andrea dozvídá z médií!

Odstřihla rodina Jiřího Pomejeho jeho stále ještě manželku Andreu od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >