Pravděpodobnost otěhotnění před ovulací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 02:07
Pravděpodobnost otěhotnění před ovulací

Ahoj všem,
ve středu ráno jsme spolu s přítelem měli nechráněný sex a neplánovaně se udělal do mě bez jakékoliv ochrany. Včera, tedy v pátek k večeru jsem začala ovulovat (příznaky jako vždy - mírná nevolnost a nehorázný množství výtoku). Mimochodem ve středu jsem měla 12. DC a v den ovulace 14. DC. Myslíte, že je šance na otěhotnění nějak extra velká? Otěhotnět zatím neplánuju, hlavně se s přítelem známe celkem krátce :/.

Reakce:
Evca.St
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 06.04.19 04:13

Šance je vysoká, hodně vysoká. Když spolu spíte bez ochrany, musíte počítat s otěhotněním :nevim: kor když jste spolu krátce :roll: proč sis nešla hned pro Postinor? To teď půjdeš raději na potrat?

ugluk
Hvězda diskuse 45817 příspěvků 06.04.19 05:59

Statisticky 20 procent, pokud bys otěhotnět chtěla, o moc lépe by to načasovat nešlo.

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 06.04.19 06:54

Tak sance na otehotneninje v podstate jedna z nejvyssich. Ale i pres uplne zdravy par ma zena sanci na otehotneni cca 15-20%.

Dee10
Kecalka 166 příspěvků 06.04.19 07:27

Myslím, že šance je 3 dny před ovulací a 1 den po. Takže ano, šance je velká. Nebereš antikoncepci? Myslím, že spát s partnerem s kterým jsi krátce úplně bez ochrany není dobrý ;) pak se stane přesně tohle, otěhotníš a přítel s tebou nemusí zůstat. Přeju hodně štěstí :kytka:

Sasanka jarní
Kecalka 405 příspěvků 06.04.19 07:32

Já otěhotněla 12DC ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 14:08

2 dny před ovulací je naprosto nejlepší načasování pro otěhotnění.

Váš příspěvek
Reklama