Reklama

Pravděpodobnost otěhotnění těsně před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:32
Pravděpodobnost otěhotnění těsně před MS

Ahoj holky,
včera jsme měli nehodu. V současné době neberu HA a dnes nebo zítra bych měla dostat MS, ale nemám úplně srovnaný cyklus. Vím, že nejste vědmy, ale jaké je riziko těhotenství takhle těsně před MS? Nechce se mi hned běhat pro postinor, když bych už měla mít „neplodné dny“. Přemýšlela jsem, že si dnes udělám ještě ovulační test.

Reklama

Reakce:

nika5555
Kecalka 264 příspěvků 30.08.18 10:39

otěhotnění před MS je velmi nepravděpodobné. Ale pokud máš nepravidelný cyklus, tak bych na to nespoléhala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 10:47

Taky myslím. Já mám právě delší cykly, ale dnes už jsem 35 DC, tak jsem si říkala, že pokud nebude pozitivní ovu test, tak do sebe nechci zbytečně cpát postinor..

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 30.08.18 10:47

No, když nemáš srovnaný cyklus, tak nemůžeš vědět, že máš MS dostat dnes nebo zítra… klidně může být až za 10 dní a pak je otěhotnění reálně.

Kattulka
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 30.08.18 10:49

já jsem otěhotněla 33DC, cyklus jsem měla 34-40dní.

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 30.08.18 14:06

Z tehle “neplodnych dnu” mam triletou dceru ;) Cykly jsem mela vzdy pravidelne, jen ten jedinej mesic se to nejak souplo no :lol: ale my miminko chteli ;)

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 21:57

Je tu vic nez jedna holcina ktere se to povedlo :palec:

Danulina123
Nováček 4 příspěvky 30.08.18 23:23

Já mám taky takový problém. Den před MS jsme měli styk nechraneny ale i tak se MS dostavila den poté. Chci se zeptat jestli je alespoň malá možnost že mohu být těhotná. Znám dost žen které měli MS i po dobu těhotenství. A teď se cítím nafoukla a prostě taková jiná.. Možná je to jen tím že miminko bychom chtěli a mám to vsugerovane.. Nevíte někde náhodou ? Děkuji :?

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 05:45

@Danulina123
Zkus test a budes vedet, neboj povede se ;)

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 31.08.18 14:23

pravděpodobnost otěhotnění je velmi nízká, ale je. Kamarádka má dvě dcery a obě počala pár dní před MS. Snad vše dopadne jak si přeješ a nebude toto zrovna tvůj případ

Lily245
Stálice 67 příspěvků 01.09.18 19:14

@Danulina123 S otehotnenim pred ms neporadim. Ale me dosla ms vcera a az skonci, tak chci jeste znova zkusit test (pred ms 4× negativni). Rikam si, ze to neni mozne. Vstavam v noci curat, coz jsem predtim nikdy nemela. A mam strasne chute. Dneska tlaskam pate pres devate :zed: A asi 10 dni pred ms me pobolival podbrisek. Cetla jsem tu na diskuzich, ze mely kolikrat normalni ms az do kolikateho mesice. Tak jeste neztracim nadeji ;)

Danulina123
Nováček 4 příspěvky 01.09.18 20:24

@Lily245 No já právě slyšela že se dá otěhotnět i před MS a tak… A moje kamarádka měla MS do 4 měsíce… Tak držím palečky

Lily245
Stálice 67 příspěvků 01.09.18 20:29

@Danulina123 Taky si rikam, jestli to nemam vsugerovane. Ale vstavani v noci na zachod si asi nevsugeruju :oops: A dekuju. Taky drzim palce :palec:

Danulina123
Nováček 4 příspěvky 01.09.18 20:44

@Lily245 jo já právě taky. Jsem úplně nafoukla a tak.. Tak uvidíme.. Držím pěsti ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >