Pravděpodobnost potratu po 10tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aja646
Stálice 56 příspěvků 29.07.19 11:29
Pravděpodobnost potratu po 10tt

Hezký den, jsem na začátku 10 tt. Dnes jsem byla na kontrole a vše je v pořádku. Miminku tluče srdíčko a má 2,5 cm. Mám jen takovou otázku. Spíš jen ze zvědavosti. Je tu někdo komu vyšlo že je vše v pořádku a mimčo má srdeční akci a přesto pak nastal potrat po tom 10 tt nebo těhotensví zamlklo i po srdeční akci? Jen mě zajímá zda se šance na potrat snižuje nebo hrozí stále a člověk se do toho konce 13tt nemůže ještě moc radovat.

Přečtěte si článek: Potrat v prvním trimestru: Proč k němu dojde?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47565 příspěvků 29.07.19 11:34

Ano, hrozí, ono koneckonců blbej konec hrozí až do porodu… Ale statisticky je pravděpodobnost výrazně nižší. Ta se raduj a nemysli na blbý věci :kytka:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 29.07.19 11:35

Ano, svagrova přišla o do té doby prosperující těhotenství ve 12tt.

Sofie2013
Závislačka 2508 příspěvků 29.07.19 11:43

Mne rikal doktor, ze po tom 10 tt uz je velka sance, ze to bude ok. Ale samozrejme, jak pise @ugluk, neco podelat se muze az do porodu. Drzim palce! :)

pazitka
Kelišová 6507 příspěvků 29.07.19 11:47

V nejake chytre knizce jsem cetla, ze po potvrzeni srdicka se pravdepodobnost potratu snizuje na 1 procento.. ale jak pisi holky, vyhrano je az po porodu zdr. ditete..nicmene se nestresuj, urcite to dobre dopadne!

aanysek
Kecalka 110 příspěvků 29.07.19 11:47

Nepřemýšlej nad tím takhle, protože jinak se nezačneš radovat nikdy..Já si po tom, co jsem našla pozitivní test, zakázala se radovat, že co kdyby to bylo biochemický nebo se to prostě neudrželo a že se uklidním až uvidím srdíčko. Pak když jsem viděla srdíčko, zas jsem si řekla, že ještě počkám na konec prvního trimestru a screening ve 13tt. Po něm jsem si řekla, že hlavně vydržet do 24tt, kdy se už miminka zachraňujou…a při týhle myšlence mi došlo, že ten strach mě ale neopustí ani po tom 24tt a vlastně ani po porodu, protože pak se budu bát o to narozené miminko.
Riziko, že se něco stane, je pořád, i když klesá s každým týdnem. Zkus to brát tak, že co se stane stejně neovlivníš, že teď je všechno v pořádku a to je hlavní, tak si to užívej :)

Aja646
Stálice 56 příspěvků 29.07.19 11:56

@aanysek Já se snažím na to nemyslet ale je to těžké. Jedno úspěšně těhotensví mám už za sebou ale teď je to jiné protože vím že pokud to teď nevyjde nebude s největší pravděpodobností už druhé dítě nikdy. Manžel má velké problémy a je po rakovině varlat, tak že tohle byl zazrak že se to povedlo. Nikdo z doktoru to nechápe. Tak že o to více se člověk boji no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 11:57

Ve 13tt sem měla zamlkle těhotenství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:11

V 11tt na kontrole vše ok, za týden na velkém utz potvrzeno zamkle. Bez bolestí, krve, nevolnosti trvaly.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 29.07.19 12:23

A k cemu ti ty odpovedi tady ted pomohly??ze budes v haji jeste vic, protoze si se docetla, ze to mozne je??muj gynekolog razil pravidlo:necist a nezkoumat nic na netu. a mel pravdu

aanysek
Kecalka 110 příspěvků 29.07.19 12:27

@Aja646 Vím, že nejde přestat se bát, ale zkus ty myšlenky zaměřit na to, že pro miminko děláš všechno, co můžeš. A věř mu a věř sobě, že to zvládnete :) víc není v našich silách. Držím palce, ať je vše v pořádku :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:34
@Anonymní píše:
V 11tt na kontrole vše ok, za týden na velkém utz potvrzeno zamkle. Bez bolestí, krve, nevolnosti trvaly.

U mě úplně to samé. Na velkém uzv už bylo mimčo mrtvé. Jako šok to byl hrozný. Kolem fronta těhotných.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:39

Rizik je hodně až do porodu…sama teď trnu na screening, protože už mám za sebou ukončení kvůli VVV…ale bát už se neprestaneme nikdy! Chce to se tomu postavit čelem a brát osud tak jak jde…

LenkaN26
Závislačka 4317 příspěvků 29.07.19 12:49

Ve 12. tt na kontrole vše ok vč. UTZ. V 16. tt jsem začala špinit a zjistili zamlklé těhotenství Plod byl velký právě na těch cca 12 týdnů. Nicméně nemá smysl se tím stresovat. Obě další těhotenství v pohodě.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8387 příspěvků 29.07.19 12:51

16 tt, následné těhotenství v pořádku :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama