Reklama

Pravděpodobnost? Prodej a finance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 21:13
Pravděpodobnost? Prodej a finance

Ahoj, zajímal by mě názor ostatních, protože manžel mi tvrdí, že to nezvládnu a je to nereálné. Jsme v určité situaci a potřebuji vydělat určitý obnos peněz. Spolupracuji s jednou firmou. Abych dosáhla dané částky, vypočítala jsem si, že potřebuji uskutečnit dvacet tisíc objednávek. Jedná se o mezinárodní firmu s působností po celé Evropě. A nejlépe, aby to bylo v příštím měsíci a půl. Jaká je dle Vás pravděpodobnost, že se mi to povede? Jedná se o produkt z oblasti zdravotnictví. Je to reálné? Prosím o anonym z důvodu, zeu sem chodí známí a nechci, aby o tom někdo věděl.

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 13.08.18 21:17

Kristalovou gulu mam na lesteni, toz nepovim.

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 13.08.18 21:25

No tak 20tis. za 90 dnů, to vychází na 222 objednávek denně. Kolik jsi jich udělala dneska? Jestli víc než 100, tak bych pravděpodobnost z jednoho promile zvedla třeba na 10% šanci, že se to povede.

Edit: Samozřejmě je to 45 dnů, takže 444 objednávek, takže když budeš pracovat 20h denně a spát jen ty zbývající 4h, tak musíš udělat objednávku každé tři minuty. Pořád si myslíš, že to půjde?

Příspěvek upraven 13.08.18 v 21:40

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 13.08.18 21:29
@zrcadlo píše:
No tak 20tis. za 90 dnů, to vychází na 222 objednávek denně. Kolik jsi jich udělala dneska? Jestli víc než 100, tak bych pravděpodobnost z jednoho promile zvedla třeba na 10% šanci, že se to povede.

Mesic a pul je 45 dni, ne ;) ? Tj. 445 objednavek. No ty blaho…

vilda1
Kecalka 358 příspěvků 13.08.18 21:30

Jestli umíš prodávat tak skvěle jako psát smysluplné dotazy, tak těch objednávek bude přes půl 30 tisíc čtvrt milionu jedna celá.

Ann-Sylvie
Povídálka 17 příspěvků 13.08.18 21:32
@zrcadlo píše:

Zakladatelka píše, že v příštím měsíci a půl, tj. 444 objednávek denně. ;)
Moc šancí tomu nedávám, to by musel být elixír mladí nebo lék na rakovinu.

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 13.08.18 21:37

@vonajebohyne @Ann-Sylvie Jo jo, omlouvám se, manžel mi tu teď něco povídal o devadesátidenní lhůtě a já to tam hned propašovala :mrgreen:

jenny.fields
Generální žvanilka 24585 příspěvků 13.08.18 21:39

Záleží na produktu, ceně, jestli je to něco, co lidi chtějí. Pokud jsi do teď prodávala 10 ks denně, tak bys musela investovat neskutečně velké peníze do reklamy, aby se to tak zvedlo.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 30 inzerátů 13.08.18 21:46

Pravděpodobnost 0 0 prd :nevim:

TMana
Kecalka 437 příspěvků 13.08.18 21:56

Manža má pravdu, kecáním na netu to nedáš ani omylem.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 13.08.18 22:07

tak to asi hoodně záleží na produktu..jestli nabízíš injekční stříkačky, tak možná, jestli rentgen za x mega, asi sotva.

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 14.08.18 07:21

To nedáš

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama