Pravděpodobnost těhotenství s neg. testem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 21:40

Pravděpodobnost těhotenství s neg. testem?

Ahoj všem,

S přítelem se nějakou dobu snažíme o miminko a však nikdy to nevyšlo. Posledních par měsíců jsem měla ms pravidelnou. Beru léky na podporu s kys. Listovou a macu peruánskou už cca 2-3 měsíce. Tento měsíc ale mám už 4 dny zpoždění. Test jsem si dělala. Naposledy v sobotu rano a byl jasné negativní. Je možné ze by druhy den zpoždění byl ještě negativní? Bojím se znovu testovat abych opět nebyla zklamaná….

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5041
5.7.22 21:51

Tak ono není úplně rozhodující kolik dní máš zpoždění, ale kdy byla ovulace. Pak se může stát, že ti test ukáže čárku třeba až po týdnu zpoždění MS. Nicméně příliš bych se na to neupínala, udělala další test za dva dny, pokud do té doby nepřijde MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 21:54

@Martha03 ovulace dle měření proběhla 14.6. A v tomto týdnu jsme se snažili obden…

• Citovat
  • Nahlásit
44018
5.7.22 22:24
@Anonymní píše:
Ahoj všem,S přítelem se nějakou dobu snažíme o miminko a však nikdy to nevyšlo. Posledních par měsíců jsem měla ms pravidelnou. Beru léky na podporu s kys. Listovou a macu peruánskou už cca 2-3 měsíce. Tento měsíc ale mám už 4 dny zpoždění. Test jsem si dělala. Naposledy v sobotu rano a byl jasné negativní. Je možné ze by druhy den zpoždění byl ještě negativní? Bojím se znovu testovat abych opět nebyla zklamaná….

Těhotenský test už by měl být pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 23:58

@Russet už v tu sobotu? :((

• Citovat
  • Nahlásit
8
8.7.22 14:54

Nic si z toho nedělej 😊 já mám dnes už 6 den zpoždění :D včera odpoledne jsem si delala test a byl tam duch 😊 dneska jsem si dělala test znova a byl tam jen pidi duch, že nebyl skoro vůbec vidět. Takže taky nevím na čem jsem 😪 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
8.7.22 14:59

Mně vyšel pozitivní test až po třech týdnech zpoždění, protože jsem měla úplně rozhozený cyklus po HA, takže za mě je možný cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.22 20:46
@Beruska97 píše:
Mně vyšel pozitivní test až po třech týdnech zpoždění, protože jsem měla úplně rozhozený cyklus po HA, takže za mě je možný cokoliv

třeba i být těhotna ikdyž je výsledek krevnich testů na hcg negativní?

• Citovat
  • Nahlásit
1
9.7.22 13:18

Dobry den, mam takový dotaz zda s timto nemá nekdo zkusenost.
Mam uz tyden zpozdenou menstruaci a pred 3 dnema jsem si delala mamatesty a na 3 testech mi vysli slabé čárky.
Mam nevolnosti, bolesti v podbrisku i v zadech, hlava me taky porad bolí a motá se mi a sem take hrozně unavená. Casto chodim čurat ale nastydla nejsem.
Vcera se mi udelalo v praci dost špatně a bylo mi na omdlení. Muj doktor ma 14 dní dovolenou, takže jsem sla vecer na pohotost na gynekologii ale na ultrazvuku nebylo nic vidět a ani v krvi. Prijde mi to dost divné. Myslite že by se mohlo jednat jen o zpozdenou ms nebo by to tehotenstvi mohlo být, ale je to jeste brzy aby to neco ukazalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat